Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Avata 2

Wyniki: 3

DJI Avata 2 - zaawansowany dron FPV

DJI Avata 2 wyróżnia się jako kompaktowy i lekki dron, wyposażony w specjalnie zaprojektowany korpus z zintegrowanymi śmigłami. Ta konstrukcja zapewnia nie tylko wytrzymałość na uderzenia, ale także niespotykaną odporność. Dron posiada kamerę o rozdzielczości 4K/60FPS HDR, czas lotu sięgający 23 minut oraz stabilizuje obraz nawet podczas intensywnych manewrów, kołysania oraz obrotów 360°. Dzięki kompletnemu zestawowi, w którym zawarte są gogle oraz kontroler, DJI Avata 2 oferuje gotowe rozwiązanie, eliminując konieczność osobnego zakupu każdego elementu. W zestawie DJI Avata Fly More Combo znajduje się jedna bateria, dlatego też warto rozważyć inwestycję w DJI Avata Fly More Combo z 3 akumulatorami i hubem do ładowania. DJI Avata 2 to doskonały wybór dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z dronami FPV jak i dla profesionalistów.

Nowe zestawy DJI Avata 2 Fly More Combo
Pojawił się nowy kontroler DJI Avata 2, czyli DJI RC Motion 3. Kontroler DJI RC Motion 3 zabezpiecza przed ewentualnymi awaryjnymi sytuacjami. DJI RC Motion 3 kupisz w DJI Avata 2 Fly More Combo jak i Fly More Combo z 3 akumulatorami.

Kolejna nowość to Gogle DJI Goggles 3, które służą do podglądu z perspektywy pierwszej osoby. Bardziej funkcjonalny, funkcja Real View PiP oraz zintegrowany wyświetlacz Micro-OLED. Nowe gogle DJI Integra kupisz w DJI Avata 2 Fly More Combo jak i Fly More Combo z 3 akumulatorami. Jeżeli masz pytania o DJI Avata 2 - sklep specjalistyczny z dronami Megadron służy pomocą.

pixel