Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony Parrot

Wyniki: 3

Komu przydadzą się drony Parrot?

Profesjonalne drony firmy Parrot przeznaczone są dla specjalistów, między innymi w takich dziedzinach jak: rolnictwo, nieruchomości, budownictwo, inspekcja techniczna. To maszyny przygotowane do pracy w różnych warunkach, pomocne w kilku dziedzinach życia. Mają za zadanie ułatwiać codzienne czynności i sprawiać, że praca inspektora czy rolnika stanie się dużo prostsza. Drony Parrot to unikalna konstrukcja tworzona z myślą o konkretnym przeznaczeniu każdego modelu.

Jaki profesjonalny dron wybrać?

Wśród produktów, jakie oferujemy w ramach tej kategorii, znajdują się takie modele jak: Parrot Anafi w wersji WORKParrot Bebop ThermalParrot BluegrassParrot Disco Pro AG. Każdy z tych dronów spełnia inne funkcje i jest przeznaczony do pracy w innym środowisku. Warto zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną modeli, by dobrać taki, który doskonale wpasuje się w oczekiwania, jakie stawiamy przed profesjonalnym dronem.

Co znajdziesz w specyfikacji profesjonalnych dronów?

Drony Parrot to znana uznana marka na rynku dronów dla specjalistów. Dlatego ich podstawowym zadaniem jest służenie w trakcie pracy. Model Bebop Thermal przydaje się architektom, dekarzom czy inspektorom technicznym budowy, którzy mogą w ten sposób przeprowadzić dokładną inspekcję obiektu, uzyskując obraz z kamery tradycyjnej oraz termowizyjnej. Dzięki profesjonalnym dronom, można z łatwością wykonywać codzienne obowiązki, a szczególnie widoczne jest to w rolnictwie. Tutaj drony służą na różne sposoby. Parrot Bluegrass jest modelem wielozadaniowym. Dzięki technologii fal o czterech odmiennych długościach oraz niewidzialnemu dla ludzkiego oka światłu czerwonemu pozwala na raportowanie o kondycji upraw na każdym etapie ich wzrostu.

Drony Parrot - dodatki

Większość modeli dronów Parrot jest wyposażonych w najnowszą technologię. Mowa między innymi o sensorze multispektralnym, który umożliwia lepszą nawigację i rozpoznawanie konkretnych rodzajów parametrów obserwowanych powierzchni. Jeśli jednak masz profesjonalnego drona i z Twojego punktu widzenia sensor jest najbardziej interesujący, warto zajrzeć do sekcji akcesoriów dla drona i przejrzeć dostępne tam rozwiązania do pracy z dronem w technologii FPV.

Nie czekaj, zajrzyj do nas!

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą profesjonalnych dronów Parrot, które dostępne są na naszych stronach. Z pewnością znajdziesz tu rozwiązanie dedykowane Twojej gałęzi przemysłu i będziesz mógł korzystać z technologii, by ułatwiać sobie codzienność.

pixel