Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Dron DJI Mini 4 Pro

Wyniki: 9

Dron DJI Mini 4 Pro to kompaktowy dron z profesjonalnymi funkcjami

DJI Mini 4 Pro, ważący zaledwie 249 gramów, łączy w sobie mobilność i lekkość z najnowszymi technologiami. Dzięki zaawansowanemu systemowi wielokierunkowego wykrywania przeszkód lot tym dronem jest bezpieczny i pełen przyjemności. Kamera z 1/1,3-calową matrycą CMOS pozwala nagrywać profesjonalne ujęcia w jakości 4K przy 60 kl./s, co zapewnia niezrównaną jakość wideo. Dodatkowo, możesz robić doskonałe zdjęcia o rozdzielczości 48 MP. Długi czas lotu wynoszący aż 34 minuty dostarcza jeszcze więcej radości i satysfakcji podczas Twoich lotów. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej komfortu, skorzystaj z zestawu praktycznych akcesoriów, które pomogą Ci jeszcze bardziej cieszyć się lataniem.

Składany i szybki w użyciu

Niezwykle ważne jest, aby sprzęt działał sprawnie i był łatwy w użytkowaniu. Mimo że DJI Mini 4 Pro jest wypełniony najnowszą technologią, jego waga wynosząca jedynie 249 gramów sprawia, że nie trzeba posiadać licencji do latania w obszarze zabudowanym. Jego składana i kompaktowa konstrukcja ułatwia zabranie go ze sobą na każdą wyprawę, dzień na plaży lub weekend poza domem. Dzięki temu jesteś zawsze gotowy, aby uchwycić zapierające dech w piersiach chwile, kiedy tylko natchnienie się pojawi. DJI Mini 4 Pro to niezawodny partner dla kreatywnych dusz, które nieustannie odkrywają świat i tworzą niezapomniane treści.

Kamera 4K 

Jeszcze wyższy poziom, dzięki oszałamiającym nagraniom wideo 4K HDR i zdjęciom RAW o rozdzielczości 48 MP. Dodatkowo kamera obsługuje Dual Native ISO Fusion, posiada przysłonę f/1.7 oraz piksele 4 w 1 - 2,4 μm. Teraz możesz swobodnie uchwycić sceny bez obaw o utratę jakości i obserwować ujęcia z daleka z 4-krotnym zoomem do filmów oraz 2-krotnym cyfrowym zbliżeniem. DJI Mini 4 Pro pozwala na nagrywanie ujęć w zwolnionym tempie, aż w jakości 4K/100FPS, co daje niezwykle efektowne rezultaty. Co więcej, możesz uzyskać niezwykle płynne ruchy kamery z kątem nachylenia wynoszącym 60°. Rozbudowane tryby ułatwiające postprodukcję oraz funkcja Panoramy umożliwiają montowanie wspaniałych zdjęć o rozmaitych perspektywach, w tym panoramicznych o kącie 180 stopni i sferycznych. Teraz masz wszystkie narzędzia, aby tworzyć niezapomniane treści z wyjątkową jakością i kreatywnością.

Nagrywaj w pionie

Dron Mini 4 Pro oferuje zaawansowaną funkcję True Vertical Shooting, która umożliwia nagrywanie w pionie, doskonale odpowiadając na potrzeby mediów społecznościowych. Możesz skorzystać z 2-krotnego cyfrowego zbliżenia do zdjęć i 4-krotnego do filmów, co pozwala na rejestrowanie pięknych krajobrazów górskich czy dzikiej przyrody z bezpiecznej odległości. Dzięki kątowi nachylenia kamery wynoszącemu 60° osiągniesz płynne ruchy kamery, które nadadzą twoim materiałom wyjątkowej dynamiki.

Kontroler dostosowany do Twoich potrzeb

Ciesz się płynnym lataniem i responsywnym sterowaniem za pomocą pilota DJI RC-N2 lub nowego DJI RC 2. Oba kontrolery oferują bardzo niskie opóźnienie 120 ms.

Najważniejsze cechy DJI Mini 4 Pro:

- Waga 249 g

- Nagrywanie w 4K w 60 kl./s

- Matryca CMOS 1/1,3 cala

- Możliwość nagrywania w pionie- Czujniki wykrywania przeszkód 360°

- Czas lotu do 34 minut

- Zasięg do 10 km

- 4x zoom filmowy

- Wersja z nowym kontrolerem DJI RC 2 ze wbudowanym ekranem podglądu.

Cena DJI Mini 4 Pro:

Ile zapłacisz na podstawową wersję DJI Mini 4 Pro? Ceny zaczynają się od około 4 099 zł, natomiast w zestawie Fly More Combo trzeba liczyć się z kosztem około 5 749 zł.

pixel