Syma X8HW kamera 1Mpix WiFi

SKU: X8HW

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

kamera FPV 1MP, 2.4GHz, funkcja zawisu, zasięg do 70m

Stan: Dostępny

469,00 zł
469,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Syma X8HW – dron z funkcją zawisu i podglądu na żywo

 

syma x8hw

 
Model Syma X8HW jest doskonałą propozycją zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych już użytkowników. Z łatwością można z nim osiągnąć stabilność w czasie lotu. Dron zawdzięcza to swojej konstrukcji – wbudowano do niego specjalny, 6-cio osiowy stabilizator, który znacznie ułatwia latanie w wybranym kierunku. Jest to również świetna propozycja dla osób, którym zależy na kręceniu filmów z powietrza. Wbudowana kamera FPV daje ogromne możliwości zarówno w robieniu zdjęć, jak i tworzeniu filmów; daje także obraz na żywo.
 
syma x8hw

W modelu wprowadzono tryb headless, który został stworzony specjalnie z myślą o bardziej początkujących użytkownikach. Sprawia on, że sterowanie dronem w każdej sekundzie będzie wyglądało identycznie, niezależnie od aktualnej pozycji urządzenia. Bez względu na to, czy dron jest akurat skierowany tyłem lub przodem do nas, system dopasuje sterowanie w taki sposób, aby przesunięcie dźwigni do przodu zawsze oznaczało lot dokładnie w stronę kontrolera. Jest to szczególnie cenny dodatek dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z dronami.

syma x8hwWbudowany barometr
 
Kolejnym elementem który znacznie pomaga w zachowaniu stabilnego lotu jest wbudowany barometr. Eliminuje on znany z wielu innych modeli problem "pływania" w powietrzu, który znacznie utrudnia kontrolę nad dronem. W przypadku tego drona pozycja zawsze jest stabilna.
 

syma x8hw


Maksymalne bezpieczeństwo
syma x8hw

W dronie zastosowano wiele rozwiązań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i pełną ochronę przed potencjalnymi zagrożeniami. Na uwagę zasługują mocne osłony śmigieł, które są bardzo pomocne w czasie lądowania i lotu. Nie wpływają one negatywnie na stabilność lotu, a jednocześnie chronią śmigła przed uszkodzeniami i szkodliwymi dla nich czynnikami.

 
syma x8hwPodgląd na smartfonie

Kamera zamontowana w modelu jest zintegrowana z aplikacją SYMA FPV, co pozwala na połączenie drona ze swoim smartfonem i obserwowanie obrazu z lotu na żywo. Aplikacja może być wykorzystywana w smartfonach z systemem Android lub iOS. Dron generuje sieć WiFi, z którą można się połączyć. Dzięki aplikacji filmy i zdjęcia wykonywane z drona są automatycznie zapisywane w pamięci telefonu.

 

syma x8hw


 


Zabawa i emocje
 
Nie trzeba być doświadczonym pilotem drona, aby móc wykonywać podniebne akrobacje zapierające, które zapierają dech w piersiach widzów. Model posiada dedykowane dla niego oprogramowanie, dzięki któremu trzeba jedynie wykonać określoną kombinację na kontrolerze, aby dron sam pokazał nam swoje możliwości.

 
syma x8hw
Akumulator w modelu X8HW pozwala na lot o długości około 8 minut. Można dokupić do niego dodatkowe akumulatory, co pozwala na znacznie dłuższą zabawę. Dron został wyposażony w specjalne diody, które nie tylko pomagają w czasie nocnych lotów, ale także informują nas o stanie baterii. Dzięki temu zawsze wiemy, kiedy akumulatory są na wyczerpaniu i trzeba przygotowywać się do lądowania.
 
syma x8hw
syma x8hw

Syma X8HW wyposażona jest akumulator o pojemności 2000mAh co pozwala na loty do 8 minut na jednej baterii. Zestaw jest wyposażony w ładowarkę sieciową, a czas ładowania wynosi 120-180 minut. W naszej ofercie są dostępne także dodatkowe akumulatory, dzięki którym zabawa Symą może potrwać dłużej! Dostępne akumulatory do Symy X8HW.

 
syma x8hw

 
 
Opis produktu
 
NazwaX8HW
KameraFPV 1MP
Czas LotuOkoło 8 minut
Wymiary 50 x 50 x 19 cm
Akumulator LiPo 7.4V 2000mAh 
Czas ładowania Około 180 minut
Zasięg lotu Około 70 metrów
KolorZłoty


Zawartość zestawu


 

Model Syma X8HW z kamerą
Aparatura sterowania z uchwytem na telefon
Instrukcja obsługi w języku polskim 
Akumulator wraz z ładowarką
Zestaw naprawczy w tym zapasowe śmigła
Osłony śmigieł

Specyfikacja

Zasięg(m)70
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)1
GPSbrak
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Syma X8HW kamera 1Mpix WiFi....

Robert
Jakość
Ogółem
Cena

pierwszy lot dane techniczne

Ocena - 5.
Dobrze sie prowadzi, trzeba zwrócić uwagę na montaż śmigieł.
Lata około 8 minut.
Dobra zabawa.

Cezar
Jakość
Ogółem
Cena

Podgląd na żywo

Przyjemnie się lata, muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczył. FPV dobrze się sprawuje, tylko więcej akumulatorów by się przydało ;)

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Syma X8HW kamera 1Mpix WiFi

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem