Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Ronin - gimbale ręczne do kamer

Wyniki: 7

Do kogo skierowana jest oferta gimbali DJI Ronin?

Szeroka kategoria gimbali zawiera w sobie produkty służące do stabilizacji obrazu uzyskiwanego z dronów i innych urządzeń nagrywających. Wśród nich prym wiodą produkty DJI Ronin. To specjalistyczny sprzęt dostępny dla osób, które potrzebują najwyższej jakości stabilizacji obrazu podczas profesjonalnego wykorzystywania kamer dronów i innych urządzeń. Zwróć uwagę na szeroka gamę produktów od najpopularniejszego producenta tego rodzaju sprzętu – firmy DJI i pracuj wydajniej.

Jakie Roniny znajdują się w tej kategorii?

Bogaty asortyment, który oferujemy, to przede wszystkim produkty przeznaczone do stabilizacji ekranu, tak aby jakość nagrywanego materiału była jak najlepsza i umożliwiała wykorzystanie go w pracy profesjonalnej. Jakie modele oferujemy? DJI Ronin 2 Basic ComboUprząż Ready-Rig GS ProArmDJI Ronin SDJI Ronin M.Sięgnij po najlepsze rozwiązania dla profesjonalistów.

Specyfikacja techniczna produktów z serii DJI Ronin

Każdy model DJI Ronin, który oferujemy, jest skierowany do innego rodzaju sprzętu i dopasowany do potrzeb i wymagań osób, pracujących na co dzień w odmiennych od siebie warunkach. Dzięki temu otrzymujesz jakość dopasowaną do Twoich potrzeb. Trzyosiowy stabilizator DJI Ronin M do samodzielnego, jednoosobowego obsługiwania gimbala. Uniwersalny, lekki i przystosowany specjalnie, by już po 5 minutach być gotowym do użycia. Modele DJI są dopasowane do potrzeb osób, które na co dzień zajmują się kamerowaniem i ilustrowaniem rzeczywistości za pomocą kamery. Dzięki temu możesz z łatwością zadbać o odpowiednią stabilizację nawet w trakcie naprawdę dynamicznych ujęć. Uprzęż do DJI Ronin 2 daje maksymalną stabilizację w trakcie szybkich ujęć. Dzięki temu DJI Ronin płynniej wykonuje większość ujęć i dopasowuje się do okoliczności. Udźwig nawet do 13,6 kg.

Akcesoria do gimbali DJI Ronin

Jeśli interesują Cię dodatki do gimbali, koniecznie sprawdź produkty, które oferujemy w ramach tej kategorii. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne akcesoria do DJI Ronin 2 oraz szereg produktów, które przydadzą się w codziennej pracy.Możesz znaleźć tu choćby akumulatory, uprzęże, systemy kontroli i sterowania ruchem kamery czy walizki, w których będziesz mógł przenosić sprzęt i dbać o jego jakość. Wszystko po to, byś mógł łatwiej i przyjemniej wykonywać nawet najbardziej szalone ujęcia.

Przekonaj się do jakości Ronina!

Zajrzyj do naszej oferty i przekonaj się, jak duży wybór gwarantuje. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje profesjonalista, który chce zająć się nagrywaniem filmów na poważnie. Stabilizacja to podstawa udanych i płynnych ujęć, zadbaj o nią z DJI Ronin.

pixel