Opinie o Nas


Rama Demon NOX5

SKU: NOX5

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Zwieńczenie 3 lat projektowania kopterów wyścigowych w klasie 200-250 mm

Stan: W magazynie

409,50 zł

leasing na drony

Opis produktu w naszym sklepie:

Rama jest zaprojektowana w unikalny sposób zapewniający idealne wyważenie gotowego do lotu koptera. Masa koptera jest scentralizowana w 3 osiach co zapewnia idealną charakterystykę lotu oraz maksymalną stabilność przy bardzo agresywnym/sportowym lataniu. Środek ciągu, środek ciężkości oraz sensory na kontrolerze lotu pokrywają się w tym samym miejscu dzięki czemu ta rama jest wyjątkowa. Rama roluj i flipuje jak pocisk, dzięki idealnemu wyważeniu, nie zmienia się środek ciężkości.

NOX5 jest wykonany z płyt carbonowych które stworzone są na bazie włókien węglowych firmy Japońskiej TORAY, dzieki czemu jest bardzo wytrzymały na ewentualne uszkodzenia. Dodatkowo jest tak zaprojektowany, by ciśnienia które są nad i pod śmiegłem, mieszały się nie przy śmigłach lecz za dronem, dzięki czemu unikamy turbulencji.

NOX5 jest zoptymalizowany pod kątem Demon Core PDB który posiada płytę dystrybucyjną, filtr LC oraz 2 linie napięcia (5V,12V) którymi dowolnie można zasilać wszystkie komponenty koptera. Dzięku wspomnianej optymalizacji NOX'a 5 można zbudować nie przekraczając 530 g z baterią 1500mah 65C oraz Gopro na pokładzie.

 14 dni na zwrot

Masz możliwość zwrotu lub wymiany towaru w przeciągu 14 dni od daty otrzymania.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na produkty lub więcej jeżeli przewiduje to producent. Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe więc nie musisz martwić się o "podróbki". Otrzymujesz produkt wysokiej jakości.

 Od 500 zł dostawa gratis!

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier12,99 zł1-2 dni robocze
Kurier za pobraniem15,99 zł1-2 dni robocze
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór w sklepie stacjonarnym (Gdynia)0 złNatychmiast lub max 24h

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona. Zamówienia złożone do 13:30 w 98% doręczane są następnego dnia roboczego (kurier)

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: Rama Demon NOX5

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczne zakupy dronów opinie megadron bezpieczne transakcje