Opinie o Nas


Rama Demon NOX5

SKU: NOX5

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Zwieńczenie 3 lat projektowania kopterów wyścigowych w klasie 200-250 mm

Stan: W magazynie

409,50 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Rama jest zaprojektowana w unikalny sposób zapewniający idealne wyważenie gotowego do lotu koptera. Masa koptera jest scentralizowana w 3 osiach co zapewnia idealną charakterystykę lotu oraz maksymalną stabilność przy bardzo agresywnym/sportowym lataniu. Środek ciągu, środek ciężkości oraz sensory na kontrolerze lotu pokrywają się w tym samym miejscu dzięki czemu ta rama jest wyjątkowa. Rama roluj i flipuje jak pocisk, dzięki idealnemu wyważeniu, nie zmienia się środek ciężkości.

NOX5 jest wykonany z płyt carbonowych które stworzone są na bazie włókien węglowych firmy Japońskiej TORAY, dzieki czemu jest bardzo wytrzymały na ewentualne uszkodzenia. Dodatkowo jest tak zaprojektowany, by ciśnienia które są nad i pod śmiegłem, mieszały się nie przy śmigłach lecz za dronem, dzięki czemu unikamy turbulencji.

NOX5 jest zoptymalizowany pod kątem Demon Core PDB który posiada płytę dystrybucyjną, filtr LC oraz 2 linie napięcia (5V,12V) którymi dowolnie można zasilać wszystkie komponenty koptera. Dzięku wspomnianej optymalizacji NOX'a 5 można zbudować nie przekraczając 530 g z baterią 1500mah 65C oraz Gopro na pokładzie.

 14 dni na odstąpienie

Masz możliwość zwrotu lub wymiany towaru. Szczegóły odstąpienia od umowy.

Udzielamy 12 miesięcy gwarancji na produkty lub więcej jeżeli przewiduje to producent. Wszystkie nasze produkty są fabrycznie nowe więc nie musisz martwić się o "podróbki". Otrzymujesz produkt wysokiej jakości.

 Od 500 zł dostawa gratis!

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier12,99 zł1-2 dni robocze
Kurier za pobraniem15,99 zł1-2 dni robocze
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór w sklepie stacjonarnym (Gdynia)0 złNatychmiast lub max 24h

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona. Zamówienia złożone do 13:30 w 98% doręczane są następnego dnia roboczego (kurier)

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Rama Demon NOX5

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji