Rama Demon NOX5

SKU: NOX5

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Zwieńczenie 3 lat projektowania kopterów wyścigowych w klasie 200-250 mm

Stan: Dostępny

409,50 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Rama jest zaprojektowana w unikalny sposób zapewniający idealne wyważenie gotowego do lotu koptera. Masa koptera jest scentralizowana w 3 osiach co zapewnia idealną charakterystykę lotu oraz maksymalną stabilność przy bardzo agresywnym/sportowym lataniu. Środek ciągu, środek ciężkości oraz sensory na kontrolerze lotu pokrywają się w tym samym miejscu dzięki czemu ta rama jest wyjątkowa. Rama roluj i flipuje jak pocisk, dzięki idealnemu wyważeniu, nie zmienia się środek ciężkości.

NOX5 jest wykonany z płyt carbonowych które stworzone są na bazie włókien węglowych firmy Japońskiej TORAY, dzieki czemu jest bardzo wytrzymały na ewentualne uszkodzenia. Dodatkowo jest tak zaprojektowany, by ciśnienia które są nad i pod śmiegłem, mieszały się nie przy śmigłach lecz za dronem, dzięki czemu unikamy turbulencji.

NOX5 jest zoptymalizowany pod kątem Demon Core PDB który posiada płytę dystrybucyjną, filtr LC oraz 2 linie napięcia (5V,12V) którymi dowolnie można zasilać wszystkie komponenty koptera. Dzięku wspomnianej optymalizacji NOX'a 5 można zbudować nie przekraczając 530 g z baterią 1500mah 65C oraz Gopro na pokładzie.

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Rama Demon NOX5

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji