F550 Hexacopter + E305 + Naza-M Lite + GPS + podwozie

SKU: DJI0121-10

Stan: Brak w magazynie
Zestaw do złożenia Hexacoptera na bazie ramy Dji F550, wyposazony w najpopularniejszy kontroler lotu Dji Naza M v2 / Naza-M Lite i tuningowy zestaw silników, regulatorów i śmigieł Dji E300.

Stan: Brak w magazynie

1 499,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Specyfikacja:
Wysokiej jakości rama wykonana z laminatu z nadrukowaną ścieżką dystrybucji prądu, zestaw nie wymaga żadnej dodatkowej płytki dystrybucyjnej. Dobrze widoczne, szerokie pola lutownicze zapewniają pewne trzymanie lutu.
Średnica między silnikami wynosi 550mm, zapewnia to doskonałe rozłożenie masy co bardzo dobrze przekłada się na parametry lotne.
Dzięki wysokiej jakości wykonania jest to jeden z najlepiej sprawujących się w powietrzu zestawów na rynku.
Zestaw można doposażyć o dodatkowy uchwyt kamery lub dedykowane mocowanie gimbala Dji Zenmuse H3-3D jak i sam gimbal i wykorzystać urządzenie do profesjonalnego zastosowania.

Kontroler Dji Naza M Lite, to pierwszej generacji kontroler, wyposażony w system stabilizacji i utrzymywania pozycji GPS.

Całość zestawu dopełnia doskonale tuningowy zestaw bardzo dobrze dopracowanych i wykonanych silników, regulatorów i śmigieł.W zestawie:
Kompletna rama Dji F550(w tym: sześć ramion, płyta główna dolna i górna, zestaw śrub, rzep mocujący, przewód zasilający z wtykiem XT60)

Kontroler Naza-M Lite (w tym: Kontroler, moduł zasilania kontrolera, moduł anteny GPS, moduł LED, okablowanie, taśmy mocujące)

Dji E300(w tym: sześć silników, sześć regulatorów, cztery pary śmigieł, zestaw śrub mocujących)

Specyfikacja

EAN8595241365619
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: F550 Hexacopter + E305 + Naza-M Lite + GPS + podwozie

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji