Opis produktu w naszym sklepie:

Dron firmy GoPRO - Karma z kamerą HERO5

Drony to urządzenia zdobywające coraz większą popularność. Już nie tylko wojskowi mogą korzystać z ich zalet, ale i zwykli ludzie – nawet dzieci. Profesjonalne urządzenia umożliwiają wykonywanie perfekcyjnych fotografii i filmików, tym samym sprawiając, że niedostępne niegdyś ujęcia bardzo łatwo uzyskać. Niektóre drony są jednak lepsze od innych – pełne nowinek technicznych, które sprawiają, że nie będziesz chciał się z nimi rozstać! Jednym z takich urządzeń jest Karma z HERO5 Black. Czemu warto się nim zainteresować?

gopro dron


Dla profesjonalistów i początkujących

Twórcy dronów dobrze wiedzą, że nie wszyscy posiadają unikalne zdolności kierowania nimi od samego początku. Trzeba je stopniowo nabywać, a to wymaga prób i błędów. Niektóre błędy mogłyby się tragicznie zakończyć (oczywiście, tragicznie dla drona), dlatego też wprowadzane są kolejne zabezpieczenia, mające uchronić przed tym te niezwykłe maszyny. Tak właśnie stało się w przypadku drona Karma.

Po pierwsze, jego pilotowanie jest banalnie proste, ponieważ kontroler utrzymany jest w stylistykę gamepada. Kto więc jest fanem gier, z pewnością poradzi sobie i z tym! W dodatku w tym samym czasie można sterować i dronem, i kamerą – przy pomocy tego samego kontrolera. To znaczące ułatwienie dla wielu początkujących osób. W maszynę wbudowano także specjalnego samouczka, który przeprowadzi nowicjuszy przez tryb szkolenia. Symulator lotu pozwala się zapoznać z podstawowymi funkcjami i obsługą drona, nim jeszcze znajdzie się on w powietrzu. Kolejne zabezpieczenie to funkcja automatycznego startu i lądowania, utworzona specjalnie dla początkujących. Jednym przyciskiem można poderwać maszynę lub położyć ją na ziemi – to bardzo proste! Ponadto dron Karma automatycznie wraca na miejsce startu, jeśli coś się stanie – na przykład operator straci z nim kontakt wzrokowy, albo łączność się zerwie. Na pewno więc się nie zgubi! A żeby nie naruszył stref, nad którymi latać nie wolno, wyposażono go w funkcję stref zakazu lotów.

 

Znajdziemy również automatyczne tryby filmowania, które ułatwią nagrania oraz pozwlą nam nagrać nasze ekstremalne wyczyny:

  • Orbit, w którym Karma okrąża wybraną osobę/punkt
  • Cable Cam - Karma będzie lecieć po wyznaczonej trasie.
  • Dronie, czyli selfie z drona
  • Reveal, w którym Karma podleci do obiektu stopniowo podnosząc kamerę.

Do ręki i do… ramienia!

Karma jest dronem, który pozwala na wykonywanie jeszcze ciekawszych ujęć niż to było możliwe dotychczas! Materiał filmowy może być nagrywany nie tylko w locie! Systemy, które zostały do niego dołączone pozwalają na uzyskiwanie nagrań w czasie trzymania w ręce, a także podczas montażu na ramieniu! Ta druga opcja możliwa jest dzięki Karma Grip, pasującego do uchwytów GoPro na ciele, w tym także do uchwytu naramiennego, który wbudowany jest w etui na dron.

Odłączany stabilizator kamery pozwala na nagrywanie filmików bez szpecących drgań i nieestetycznych poruszeń. Pasuje tak do drona (stabilizując obraz w powietrzu), jak i do uchwytu Karma Grip. Sam dron jest zaś łatwy w demontażu - z tego powodu można go zabrać dosłownie wszędzie!


Inne zalety drona

System Karma jest czymś więcej niż dronem. W pakiecie otrzymujemy bowiem liczne dodatki, które ułatwiają nam obsługę urządzenia i pozwalają w pełni korzystać z możliwości, jakie daje współczesna technologia! Karma wyróżnia się na tle swoich braci wieloma zaletami. Prócz wymienionych, są to między innymi:

  1. Bardzo jasny wyświetlacz dotykowy, który poprawia widoczność w naturalnym oświetleniu, przy słonecznej pogodzie. Wyświetlacz ten dodatkowo pozwala zobaczyć dokładnie to, co „widzi” lecący dron i to z perspektywy pierwszej osoby. Obraz ten transmitowany jest oczywiście na żywo, dzięki czemu kierowanie jest jeszcze przyjemniejsze, a wykonywanie dowolnych ujęć jeszcze prostsze! Tym bardziej, że wyświetlacz daje użytkownikom pełną kontrolę nad kamerą.
  2. System zawiera aplikację GoPro Passenger, która umożliwia obserwowanie lotu drona i widoku z jego kamery niekoniecznie właścicielowi urządzenia! Znajomi mogą podejrzeć na ekranie smatfona obraz z kamery gdzie jeden z nich,  będzie kierować gimbalem w jego zastępstwie.
  3. System posiada funkcję automatycznej sekwencji zdjęć, dzięki której można między innymi wykonywać stabilne, wysokiej jakości ujęcia za pierwszym razem.
  4. Zestaw zawiera zapasowe części, które przedłużają żywotność maszyny. Przy tym wymiana jest bezproblemowa. A w razie potrzeby i większych problemów, pakiet GoPro Care umożliwia naprawę przez profesjonalistów. Gwarancję można przy tym przedłużyć nawet do 2 lat!

 

 

 

 

gopro karma z kamera hero5gopro karma z kamera hero5

Specyfikacja

EAN818279021462
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Dron GoPro Karma + HERO 5 Black + grip

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji