DJI Spark + APARATURA STERUJĄCA GRATIS

SKU: SPARK

In stock

W zestawie aparatura sterująca o wartości 649 zł. Latanie bez aparatury jest niepraktyczne(sterowanie wirtualnym drążkami na wyświetlaczu telefonu) i zmniejsza zasięg.


DJI Spark - FAQ

Stan: Dostępny

1 899,00 zł

* Wymagane pola

1 899,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

DJI Spark - wykorzystaj chwilę

dji spark dron

Szybki start

Dzięki FaceAware Spark startuje z twojej ręki rozpoznając twoją twarz. Dron startuje oraz jest w powietrzu w ciągu kilku sekund od włączenia.

Dziecinie prosta obsługa

Zrób niesamowite zdjęcia lotnicze korzystając tylko z gestów twojej ręki, bez użycia pilota lub urządzeń mobilnych.

Twórz z łatwością

Inteligentny tryb lotu oraz intuicyjne sterowanie pomagają tworzyć filmy, które mogłyby być wyświetlane na ekranach sal kinowych, jeśli tylko użytkownik zastosuje parę trików.

Edytuj i udostępniaj

dji spark

Aplikacja DJI GO 4 oferuje automatyczne szablony edycji oraz szereg filtrów. Dzięki temu użytkownik może szybko edytować filmy i udostępniać je bezpośrednio na platformy social media. 

Szybkie ujęcia

  • QuickShots Pozwól Spark wykonać profesjonalne zdjęcia.
  • Tryb QuickShots ułatwia nagrywanie niesamowitych materiałów filmowych w różnych wariantach:
  • Rocket - Ascend - z kamerą skierowaną w dół.
  • Dronie – dron porusza się do tyłu i do góry, z aparatem skupionym na obiekcie.
  • Koło – dron krąży nad obiektem.
  • Helix – dron lata w górę, kręcąc się wokół obiektu.
  • TapFly - opis poniżej

Lot pod ręką

W trybie TapFly wyobraź sobie ujęcie, a Spark go zaraz uchwyci. Dotknij ekranu telefonu, a Spark używając technologii wizyjnej poleci w kierunku wideo tap lub do miejsca, które zaznaczyłeś na ekranie aktywnie wykrywając przeszkody. Spark może uchwycić ujęcie za ujęciem za pomocą tylko palców. Współrzędna - dotknij ekranu i poleć do tego miejsca przy zachowaniu wysokości. Kierunek - lecieć w kierunku, który zaznaczyłeś na ekranie. 

Podążaj za celem (Active Tracking)

Dzięki funkcji ActiveTrack, Spark automatycznie rozpoznaje obiekty o różnych kształtach i rozmiarach, a następnie śledzi je dostosowując się do ich prędkości, a także rozmiaru. Dzięki temu śledzenie jest jeszcze łatwiejsze i bardziej niezawodne. Śledzenie - śledzenie celu z przodu lub tyłu, a nawet kręcenie się wokół niego. Profil - śledzenie celu z ustalonej perspektywy. 

Twoje momenty, uchwycone

Spark rozpoznaje gesty. Dzięki temu użytkownik może wykonać selfi przy użyciu ruchów ręki. W trybie PalmControl użytkownik kontroluje ruchy Spark tylko za pomocą ręki. Selfi - Podnieś ręce, machając ręką lub utwórz ramkę palcami, aby manewrować Spark i robić zdjęcia. PalmControl - Spark może śledzić ruchy rąk, a nawet startować i lądować na dłoni. -

Kamera wysokiej jakości

Niesamowite obrazy i stabilizowany film Mechaniczna stabilizacja szczęk Ujęcia bez przesunięcia - SHAKE-FREE SHOTS Dwuosiowy mechaniczny gimbl i technologia UltraSmooth firmy Spark znacznie redukują efekt wstrząsów i migawki, dzięki czemu zdjęcia są stabilne i szczegółowe. 

Uchwyć świat

Wszystkie obrazy wykonane przez Spark są konsekwentnie ostre i żywe z bardzo małej aberracji i zniekształceń. Kamera Spark ma obiektyw szerokokątny f/2.6 o ogniskowej równej 25 mm. Pięć elementów umieszcza się w jednej grupie, która mieści się w ściśniętej ramie. 1/2,3" Czujnik

Nagrywaj więcej szczegółów

Mała i kompaktowa kamera firmy Spark wyposażona jest w 1/2,3-calowy sensor CMOS, umożliwiający stabilizację obrazu przy rozdzielczości 1080p i zdjęć przy 12 MP. Większe piksele oznaczają, że kamera Spark jest wrażliwa na światło i precyzyjnie zapisuje kolory. 

Fotografia wersalna

Spark przyjmuje wszystkie poprzednie tryby robienia zdjęć w trybie DJI, dodając dwa nowe tryby: Pano i ShallowFocus. Pano - Spark robi zdjęcia panoram poziomych lub pionowych, automatycznie się dostosowując do zdjęć. ShallowFocus - technologia wizji 3D pomaga zrobić zdjęcia z płytkiej głębi ostrości. 

Szybkość i precyzja kontrolii 

Dzięki aerodynamicznemej, lekkiej i eleganckiej budowie, Spark unosi się w powietrzu z minimalnym oporem wiatru. Gimbal i aparat fotograficzny są płaskie co znacznie zwiększa stabilność. Potężny napęd zapewnia stały lot przy silnych wiatrach przy prędkości do 31 mph (50 km/h) w trybie Sport MODE2, a zaawansowany system sterowania lotem umożliwia fajny i intuicyjny lot. 

Lataj dalej, zobacz więcej

Innowacyjna technologia Wi-Fi HD umożliwia transmisję wideo w czasie rzeczywistym 720p z odległości do 500 metrów. 

Długi czas lotu

Nawet przy wszystkich inteligentnych funkcjach Sparka, czas lotu nie jest limitowany. Spark potrafi być w powietrzu maksymalnie 16 minut, gdy bateria jest w pełni naładowana. Dzięki temu, użytkownik może wykonać więcej ujęć. Lot FPV Przełącz na tryb Sport aby wydobyć potencjał prędkości Spark. Tryb Sport ustawia domyślny tryb nagrywania na FPV, więc aparat porusza się razem z Tobą podczas lotu. Aby uzyskać lepszy efekt podczas kręcenia filmu w FPV, weź parę okularów DJI, aby zobaczyć inny świat.

Większa świadomość

System FlightAutonomy firmy Spark obejmuje główną kamerę, system pozycjonowania obrazu(VPS), system wykrywania 3D, dwupasmowy GPS, precyzyjną inercję pomiaru i 24 potężne rdzenie obliczeniowe. Dzięki VPS, Spark może poruszać się dokładnie w dowolnym miejscu, w odległości do 30 m (98stóp) i omijać bezpiecznie przeszkody(5m). 

Inteligentny powrót

DJI Spark sklep

Podobnie jak wszystkie drony DJI, Spark może automatycznie powrócić do swojego punktu startowego z wystarczającym sygnałem GPS. Jeśli bateria jest zbyt niska, połączenie zostanie utracone lub klikniesz przycisk Powrót do domu (RTH), Spark wraca do ustalonego punktu początkowego, omijając przeszkody na swojej drodze. Aparat fotograficzny, który jest skierowany w dół robi zdjęcia punktowi początkowemu i odwołuje się do tych obrazów podczas RTH w celu bezpiecznego lądowania. Ochrona lotów FLY SMARTER System GEO firmy DJI pozwala określić, gdzie loty dronów mogą powodować problemy związane z bezpieczeństwem, na przykład w pobliżu lotnisk lub stadionów. Dzięki temu, użytkownik może używać drona bezpiecznej i odpowiedzialnie.

Zasilanie i ochrona

Firma DJIstosuje baterię LiPo o dużej pojemności w celu zapewnienia optymalnej wydajności. 12 inteligentnych funkcji ochronnych pomaga zapewnić bezpieczny lot. Ponadto, akumulator Spark szacuje czas lotu.

Skład zestawu drona DJI Spark:

DJI Spark sklep

 + DODATKOWO W ZESTAWIE:

Specyfikacja
 
Czas lotu16 minut
Wymiary143 mm × 143 mm × 55 mm
Maks. masa startowa300 g
Maks. prędkość50 km/h
Maks. prędkość wznoszeniaTryb S - 3 m/s
Maks. prędkość opadania3 m/s 
Temperatura robocza0° - 40° C
Akumulator1480 mAh  LiPo 3S 11.4 V
Zakres obrotu gimbalaPitch -85° - 0°, dwie osie mechaniczne
Zasięgu sygnałuWiFi - do 100 m (pułap 50 m), nadajnik - do 500 m

Specyfikacja

Zasięg(m)500
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)12
GPSGPS / GLONASS
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Spark + APARATURA STERUJĄ....

Artur
Jakość
Ogółem
Cena

DJI Spark

Witam fanów latania .Właśnie jestem po pierwszych testach tego maleństwa i jestem zachwycony jego możliwościami .Prosta obsługa ,wspaniałe zdjęcia dokładne trzymanie się wyznaczonej pozycji ,wspaniale sobie radzi nawet przy silnym wietrze , mocna obudowa to tylko nieliczne zalety . Na pewno zasługuje na swoją cenę . Polecam też Sklep Mega Dron też zasłużył na moje uznanie za szybką dobrze zapakowaną przesyłkę ,dobry kontakt i przyzwoite ceny Polecam wszystkim

Mariusz
Jakość
Ogółem
Cena

Polecam Sparka, idealny do nagrywania prywatnego.

Właśnie wróciłem z tygodniowych wakacji, na których przetestowałem Sparka. Jakość jest bardzo dobra, zasięg na telefonie uzyskałem 70 metrów. Dalej wolałem nie lecieć gdyż to mój pierwszy dron. Czekam aż pojawi się w sprzedaży kontroler. Obsługa tego drona to bułka z masłem. Jestem pełen podziwu dla tej technologii.

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Spark + APARATURA STERUJĄCA GRATIS

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Możesz być również zainteresowany: