Opinie o Nas


DJI Phantom 4 PRO [DOSTĘPNY]

SKU: Ph4pro

Stan: Dostępny [wysyłka 24 h]

Stan: W magazynie

7 499,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron DJI Phantom 4 PRO. Bądź PRO.


dron dji phantom 4 pro
 
 

Nowość w świecie dronów


DJI Phantom 4 Pro to ulepszona wersja jego poprzednika Phantoma 4. Dron został wyposażony w zupełnie nową, przeprojektowaną kamerę o przekątnej 1 cala z obiektywem 20 Mpx, która nagrywa wideo w jakości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Ponadto kamera posiada tryb Burst Mode, który umożliwia zrobienie serii zdjęć, a kolejnie wybranie najlepszego z nich. Aparatura nowego Phantoma 4 Pro wyposażona jest w regulowany mechanicznie czas otwarcia migawki, co eliminuje problem rozmazanych zdjęć robionych podczas szybkich lotów. Nowe zaawansowane czujniki i procesory obrazu gwarantują niezrównaną ilość szczegółów podczas nagrywania. 


phantom 4 pro sklep


Inteligentny i wytrzymały


Konstrukcja nowego DJI Phantoma została wykonana ze stopów tytanu i magnezu, dzięki temu jest on stabilniejszy, a jednocześnie jego waga jest zbliżona do zwykłej wersji. Phantom 4 Pro został wyposażony w innowacyjny system FlightAutonomy, pozwala to na inteligentne omijanie przeszkód. Dron wyposażony jest w podwójne sensory wizyjne z przodu i z tyłu oraz 5-kierunkowy system wykrywania przeszkód, a ponadto 4-kierunkowy system ich unikania. Dzięki temu jest on w stanie omijać nawet największę przeszkody na swojej drodze. Podczas lotu mamy gwarancję bezpiecznego filmowania i tworzenia skomplikowanych ujęć nawet w najtrudniejszych warunkach.phantom 4 pro sklep

Ulepszony kontroler


Ulepszony kontroler w połączeniu z systemem transmisji obrazu HD Lightbridge zapewniają przekaz ekstremalnie czystego obrazu przy maksymalnym zasięgu. Opcja wyboru częstotliwości transmisji między 2,4GHz a 5,8GHz eliminuje wszystkie ewentualne zakłócenia i opóźnienia podczas lotu. Po włączeniu naszego Phantoma Pro inteligentny system Time Division Multiplexing analizuje wszystkie dostępne poziomy sygnału i automatycznie wybiera częstotliwość transmisji o najniższym poziomie zakłóceń. Gwarantuje to transmisję HD bez zakłóceń nawet przy lotach do 7 kilometrów. 
dron dji phantom 4 pro cena

 Tryb rysowania


Draw jest całkowicie innowacyjną technologią pozwalająca wnieść kontrolę lotu na wyższy poziom. Wystarczy jedynie narysować na ekranie trasę, a DJI Phantom 4 Pro podąży w tym kierunku, równocześnie zachowując całkowitą stabilność. Dzięki temu możemy się skupić bezpośrednio na kontroli kamery, tworząc bardziej złożone ujęcia. Mamy do wyboru dwa tryby: Pierwszy tryb Standard - dron porusza się ze stałą prędkością, przy aparaturze zwróconej w kierunku lotu. Drugi tryb Free - Dron porusza się trasą, którą mu ustawiliśmy. W tym trybie aparatura może być zwrócona podczas lotu drona w dowolnym kierunku.


phantom 4 w wersji proTryb ActiveTrack


Tryb ten pozwala Phantomowi 4 Pro automatycznie rozpoznawać obiekty, a także podąża za nimi i kadruje gdy są w ruchu. Dzięki temu tworzenie skomplikowanych ujęć jest dużo prostsze. Podążanie za szybko poruszającymi się obiektami jest często sporym wyzwaniem, jednak zaawansowane algorytmy rozpoznawania obrazu zastosowane w nowym Phantomie, pozwalają na wychwycenie i śledzenie obiektu, cały czas utrzymując go w kadrze. Nowy algorytm potrafi rozpoznawać wiele różnorodnych obiektów, począwszy od ludzi, poprzez zwierzęta, a kończąc na samochodach. Operator może swobodnie wybierać spośród trzech trybów lotu:

Trace - Śledzenie obiektu z przodu lub z tyłu, automatycznie unikając przeszkód

Profile - Lot wokół obiektu pod różnymi kątami, by uzyskać wiele ujęć profilowych

Spotlight - Lataj dronem swobodnie w dowolonym kierunku, a obiekt będzie cały czas utrzymywany w kadrze


quadrocopter dji phantom 4 pro

Tryb TapFly


Leć w każdym kierunku widocznym na ekranie poprzez jedno kliknięcie. Dotknij dowolne miejsce na ekranie aby płynnie regulować kierunek lotu, równocześnie automatycznie unikając przeszkód. W celu zmiany kierunku dotknij ponownie lub użyj aparatury sterującej. Nowa funkcja AR zastosowana w Phantomie 4 Pro pokazuje kierunek lotu w czasie rzeczywistym. 

Do wyboru mamy trzy tryby TapFly: 

TapFly Forward - Dotknij, by lecieć w wybranym przez siebie kierunku 

TapFly Backward - Dotknij, by lecieć w przeciwnym kierunku od wybranego dotknięcia. Dotknij prawego dolnego rogu ekranu, aby polecieć do tyłu w lewy górny róg ekranu. 

TapFly Free - Zablokuj kierunek lotu Phantoma bez blokowania kamery, pozwalając obracać się jej w dowolnych kierunkach podczas lotu.*

* W tym trybie automatyczne unikanie przeszkód jest wyłączonequadoropter phantom 4 pro sklep
Tryb powrotu do domu

W DJI Phantom 4 Pro ulepszono także tryb Return to Home, dron może wybrać automatycznie najbardziej optymalną drogę do domu, biorąc pod uwagę różne czynniki, takie jak ukształtowanie terenu. Nowy Phantom zapisuje historię trasy podczas lotu, umożliwiając ponowny powrót tą samą trasą, omijając wszystkie przeszkody, w przypadku gdy nie ma sygnału z kontrolerem. Dron potrafi nagrywać moment lądowania i porównać go z poprzednim, tak by uczyć się dopasowywać lądowanie jak najprecyzyjniej. Phantom 4 Pro może również analizować, czy miejsce do lądowania jest odpowiednie. Gdy pojawią się przeszkody, takie jak woda na ziemi, dron ostrzega o tym i unosi się na bezpiecznej odległości, czekając na ruch i bezpieczne lądowanie. 


phantom pro 4 od dji
 

Sterowanie gestami


Używając sterowania gestami, można wykonać autroportret (zdjęcie "selfie") robiąc kilka prostych gestów, bez konieczności używania pilota. Zaawansowana technologia wizyjna pozwala Phantomowi 4 Pro przyjmować instrukcje poprzez gesty. Wystarczy na przykład podnieść ręce do góry, stojąc przodem do kamery, a ta automatycznie rozpozna ten ruch i umieści nas w środku kadru. Następnie dajemy znak ramionami, a aparatura rozpocznie trzysekundowe odliczanie do zrobienia zdjęcia.drony phantom 4 proZaawansowane tryby lotu


Różnorodne ujęcia z powietrza wymagają zróżnicowanych trybów lotu. DJI Phantom 4 Pro oferuje trzy tryby lotu: Position, Atti i Sport. W trybie Position włączone są funkcje Mode, TapFly i ActiveTrack a wykrywanie przeszkód i stabilizacja pozycji są dostępne. Natomiast tryb sport zwiększa zwrotność Phantoma i podnosi jego prędkość do 72km/h, zachowując przy tym swoją funkcjonalność i nadal pozwalając na dokładnie omijanie przeszkód i precyzyjne ustalanie pozycji. W trybie Atti stabilizacja satelitarna zostaje wyłączona, a wysokość utrzymana. Jest to idealna opcja dla doświadczonych pilotów, chcących uchwycić płynniejszy materiał. W trybie statywu prędkość zostaje ograniczona do 7km/h, by zapewnić precyzyjne kadrowanie wewnątrz pomieszczeń. Czujniki wykrywania przeszkód oraz sensory wizyjne są także dostępne w tych trybach, by móc bezpiecznie cieszyć się lotem.


phantom 4 pro
Większy zasięg

Ulepszony system transmisji obrazu DJI Lightbridge HD, umożliwia transmisję na żywo w jakości HD, bez zakłóceń aż do 7 kilometrów. Przed każdym lotem skanowany jest zakres dostępnych częstotliwości, aby znaleźć taką z najmniejszymi zakłóceniami. Ściśle zintegrowany z aplikacją DJI GO, system Lightbridge przesyła na bieżąco w czasie rzeczywistym statystyki lotu a także zdjęcia i filmy do podłączonych urządzeń mobilnych. Lightbridge wykorzystuje zaawansowane technologie przesyłu i potrafi automatycznie dostosowywać się do warunków atmosferycznych.


dji phantom 4 PRO

 Dodatkowe czujniki

DJI Phantom 4 Pro wyposażony został w dwa moduły kompasowe oraz podwójne jednostki IMU, czyni go to bardziej niezawodnym w porównaniu do wielu innych multicopterów. Kompasy i IMU to ważne czujniki, które zapewniają stabilny lot i na bieżąco analizują wszystkie jego parametry. Zaawansowane algorytmy sprawdzają zarówno wszystkie poprawne jak i niepoprawne dane, by utrzymywać bezpieczeństwo i dokładność lotu.


phantom 4 pro dji

Inteligentny akumulator

Dłuższy czas lotu z pewnością ułatwia tworzenie profesjonalnych ujęć w powietrzu. Maksymalna długość lotu Phantoma 4 Pro wynosi aż 30 minut, co sprawia, że mamy więcej czasu na wykonanie idealnego ujęcia. Aplikacja DJI GO pokazuje nam poziom naładowania baterii a ponadto wylicza pozostały czas lotu na podstawie przebytego dystansu i wielu innych danych. Aplikacja informuje również, gdy zostanie osiągnięta minimalna odległość potrzebna do bezpiecznego powrotu do punktu startu. Zaawansowany system zarządzania akumulatorem zapobiega przegrzaniu baterii i jej nadmiernemu rozładowaniu. Podczas przechowywania przez dłuższy okres czasu, akumulatory wytracą ładunek, aby wydłużyć swoją żywotność.dji pro dron phantom 4
Aplikacja DJI GO

Przy filmowaniu z powietrza, aparatura sterująca odpowiada za najważniejsze aspekty kontroli, takie jak pilotowanie i kadrowanie. Bardziej skomplikowane ujęcia wymagają przekazu wideo z podglądem na żywo oraz analizy statystyk lotu i zaawansowanych ustawień w czasie rzeczywistym. Aplikacja DJI GO jest zoptymalizowana do dalekich lotów i jest aktualizowana na bieżąco w trakcie lotu, by zapewnić stabilność i poprawne działanie wszystkich funkcji. Może być połączona z urządzeniami mobilnymi a także jest możliwość jej integracji z monitorem DJI CrystalSky, co pozwala prosto i wygodnie sterować. Podczas korzystania z DJI GO mamy do wyboru dużą liczbę inteligentnych trybów lotu. Aplikacja zapewnia także pełny dostęp do ręcznej regulacji ustawień kamery (włącznie z IOS, przysłoną, prędkością migawki), formatów obrazu i wielu innych funkcji. Wszelkie zmiany, których dokonamy w DJI GO pojawią się na ekranie niemal natychmiast. Parametry lotu i status transmisji wideo można bardzo łatwo sprawdzić w aplikacji, daje nam to większą efektywność kontroli i wygodę użytkowania. DJI GO posiada wiele funkcji szybkiej edycji i dzielenia się naszym materiałem w mediach społecznościowych. Możliwe jest także udostępnianie transmisji na żywo z naszego lotu. Po każdym locie trasy i dane są automatycznie zapamiętywane i synchronizowane z kontem DJI GO, by móc w dowolnej chwili mieć do nich łatwy dostęp. Statystyki lotu i wszystkie dane są łatwe do zapisania i późniejszego przeglądania.dji phantom 4 pro

W zestawie:

DJI Phantom 4 Pro
Aparatura sterująca
Cztery pary śmigieł
Inteligenta bateria do drona
Ładowarka
Kabel zasilający
Mocowania gimbala
Kable USB OTG i Micro USB
Karta Micro SD 16GB
Walizka transportowa
Instrukcja obsługi
Specyfikacja 

Czas lotu30 minut
Maksymalny zasięg7 kilometrów
Jakość wideo4K 60fps
Zasięg sensora30 metrów
Wykrywanie przeszkódW pięciu kierunkach
Kamera1-calowa, 20 megapikseli
MigawkaRegulacja ręczna
Kodowanie WideoPodwójne: H.264 i H.265
Bateria5870mAh LiPo 4S
Bateria kontrolera6000mAh Lipo 2S
Obsługiwane formaty wideoMP4/MOV (AVC/H.264;HEVC/H.265)
Obsługiwane formaty zdjęćJPEG, DNG (RAW), JPEG + DNG
Obsługiwane karty SDMicro SD, Maksymalnie: 128GB.
Prędkość zapisu≥15MB/s, klasa 10 lub UHS-1
ŁadowarkaNapięcie: 17.4V, Moc: 100 W
Waga razem z baterią1388 g

 

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Opinie klientów - DJI Phantom 4 PRO [DOSTĘPNY]....

Marcin
Jakość
Cena
Ogółem

Nagrania żyleta!

Kupiłem Phantoma 4, po odebraniu paczki dowiedziałem się o nowości Phantomie 4 Pro. Panownie ze sklepu bez problemu przyjęli mój zwrot. Mój pierwszy Phantom skończył w jeziorze :( dzisiaj udało mi się oblatać 4 Pro i jestem pod ogromnym wrażeniem jakości nagrań. Wykorzystuje sprzęt do filmowania i muszę powiedzieć, że wykrywanie działa jeszcze lepiej. Polecam wszystkim. Pozdrawiam, Marcin z Kętrzyna :)

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: DJI Phantom 4 PRO [DOSTĘPNY]

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem