Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel EVO II Dual z termowizją

Wyniki: 5

Seria EVO II Dual zaprojektowana została po to, by wspierać użytkownika w wykonywaniu skomplikowanych manewrów w różnych lokalizacjach. Połączenie dwóch kamer - bardzo dobrej kamery termowizyjnej oraz zwykłej odpowiada za wyjątkową jakość zdjęć, a wytrzymała obudowa zapewnia bezpieczeństwo w czasie lotu. Poznaj produkty z linii Autel EVO II Dual, które znajdziesz w tej kategorii!

Czym charakteryzuje się Autel EVO 2?

Dron Autel Robotics EVO II Dual 640T z naszej oferty to przykład doskonale wyposażonego bezzałogowca do zastosowań profesjonalnych i niekomercyjnych. Świetnie nadaje się dla służb takich jak wojsko i policja. Ułatwia namierzanie obiektów i osób, a także usprawnia monitorowanie większego obszaru. Zastosowane w dronie Autel EVO II systemy wizyjne pozwalają na manewrowanie tym modelem w terenie zamkniętym. Sterowanie jest wygodne i umożliwia zachowanie dużej precyzji. Dron wyposażony jest w 12 czujników wizyjnych połączonych z dwurdzeniowym procesorem i układem AI. Zawdzięcza im funkcję omijania przeszkód znajdujących się do 30 m od drona. Funkcjonalność ta doskonale sprawdza się w krajobrazie miejskim i leśnym.

Dron Autel z kamerą termowizyjną a jakość ujęć

Kamera termowizyjna generuje obraz w rozdzielczoŚci 640x512 z możliwością wykrycia wszystkich obiektów o określonym zakresie temperatur. Szkło EVO wykorzystane w optyce Autel EVO 2 Dual daje gwarancję zdjęć w rozdzielczości 48 MP, co sprawia, że zdjęcia mają wyraziste kolory i zachowują doskonałą ostrość. Dokładność barw w urządzeniach z tej serii zapewnia zastosowanie technologii HDR 10-bit. Dron Autel EVO II nadaje się do wykonywania bardzo szczegółowych zdjęć, dzięki czemu jego wykorzystanie daleko wykracza poza amatorskie fotografowanie. Urządzenie zapisuje pliki w formacie JPEG i RAW. Zaawansowane funkcje uzyskasz dzięki bezpłatnej aplikacji Autel Explorer.

Dron Autel EVO II – najważniejsze parametry

Cechy modeli z serii Autel EVO II, na które warto zwrócić uwagę, to zaawansowana kamera i 3-osiowy gimba. Czas lotu drona na w pełni naładowanym akumulatorze to 30 do 40 minut. Dron można kontrolować z odległości około 5 km. Prędkość maksymalna, jaką może rozwinąć dron przy sprzyjających warunkach, wynosi aż 72 km/h. Autel EVO 2 sygnalizuje rozładowującą się baterię i ma funkcję informowania o czasie potrzebnym do powrotu do domu. Do produktu warto dokupić roczne ubezpieczenie Autel Robotics Care, które znajdziesz w naszym sklepie.Zapoznaj się z naszą ofertą dronów Autel EVO II Dual. Ten profesjonalny sprzęt, dzięki swoim zaawansowanym funkcjom umożliwi Ci zaoszczędzenie ogromnej ilości czas. Dzięki niemu efektywnie wykonasz powierzone Ci zadania.

pixel