Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel Evo Lite

Wyniki: 12

Drony marki Autel EVO Lite zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach pasjonujących się fotografią. Oprócz standardowych funkcji są one wyposażone w elementy, które umożliwiają rejestrowanie obrazów w warunkach ograniczonej widoczności. Prezentujemy drony Autel do tworzenia wyjątkowych ujęć!

Autel EVO Lite – drony klasy premium do zadań specjalnych

Drony Autel Lite to zaawansowane urządzenia o charakterystycznym designie. Są stosunkowo lekkie – waga modeli dostępnych w naszym sklepie nie przekracza 900 g. Mimo niewielkich rozmiarów są one odpowiednie do profesjonalnych zastosowań. Wyróżniającą cechą jest użycie czteroosiowej konstrukcji gimbala, która została wykorzystana po raz pierwszy w tej serii dronów. Pozwala na wykonywanie pionowych ujęć, co przyspiesza i ułatwia ich późniejszą edycję i udostępnianie. Wybór jednego z dronów dostępnych w naszej ofercie pozwoli Ci doskonalić Twój warsztat i eksperymentować z różnymi stylami fotografowania. W ten sposób rozwiniesz swoją pasję i udoskonalisz warsztat. Drony Lite to z całą pewnością sprzęt dla pasjonatów.

Unikatowe nocne ujęcia

1-calowy CMOS umożliwia nagrywanie nocą, co jest sporym ewenementem w przypadku tego rodzaju sprzętu. Parametry aparatu pozwalają na minimalizowanie szumów. Regulacja przysłony w zakresie f/2.8 do f/11 pozwala swobodnie eksperymentować i uzyskać zróżnicowane efekty. Możliwa jest zmiana ekspozycji i głębi ostrości. W połączeniu z funkcją redukcji mgły daje to niekończące się możliwości uwolnienia Twojej ekspresji. Pozostałe interesujące parametry dronów to m.in. automatyczne równoważenie prześwietleń i niedoświetlenia oraz tryb odmgławiania. Wszystko to sprawia, że drony Autel EVO Lite Plus nadają się do wykonywania ujęć w nietypowych miejscach i warunkach, dając przy tym oryginalne, artystyczne efekty.

System wykrywania przeszkód

Nowoczesny system wykrywania przeszkód pozwala skutecznie uniknąć uszkodzenia drona. Producent wykorzystał do tego szerokokątne czujniki. Pole widzenia dronów Autel EVO Lite to aż 150 stopni! Czujniki zlokalizowane są z przodu, z tyłu i na spodzie urządzenia. Takie rozmieszczenie zapewnia wykrywanie przeszkód w trzech kierunkach. Tą funkcjonalność ma m.in. dron Autel EVO Lite+ 6K Premium Bundle Space Gray. Dzięki temu możliwa jest eliminacja martwych punktów przy jednoczesnej optymalizacji liczby kamer. Jedną z zalet takiego rozwiązania jest odpowiednia waga sprzętu. Wpływa to na łatwość manewrowania i zapewnia wygodny transport. 

Śledzenie obiektów Autel Lite

Liczba i lokalizacja kamer oraz czujników łączy się z kwestią trybu podążania za obiektami. Dron automatycznie przemieszcza się tak, by filmować poruszające się przedmioty. Nie traci przy tym płynności i zachowuje odpowiednią ostrość nagrania. Funkcjonalność śledzenia obiektów w ruchu gwarantuje wykonywanie ciekawych ujęć. Doskonale sprawdza się w plenerze podczas nagrywania wycieczek i sportowych zmagań. Dron podąża za dowolnym obiektem – człowiekiem, zwierzęciem lub pojazdem. Dzięki temu jest to wręcz idealna seria dronów dla osób udostępniających swoje nagrania w mediach społecznościowych.

Drony Autel EVO Lite Plus – żywotna bateria i duży zasięg

Drony z serii Lite Plus charakteryzują się wyjątkowo wydajną baterią. Maksymalną wytrzymałość akumulatorów oznacza się na 40 minut. Dostępny w naszym sklepie dron Autel EVO Lite+ Classic Orange może latać średnio o 30% dłużej niż inne drony z tej półki cenowej. Niektóre drony odznaczają się zasięgiem dochodzącym do 11 km.

Tryby fotografowania Autel Lite

Łatwa i intuicyjna obsługa jest ukłonem w stronę operatora. To dlatego drony z tej serii nadają się dla początkujących użytkowników oraz profesjonalistów.  W modelach Autel EVO Lite Plus dostępne są aż 4 tryby fotografowania. Pozwalają na wykonywanie profesjonalnych ujęć we wszystkich warunkach, również o świcie, zmierzchu i w nocy. Tryb odmgławiania Defog Mode przydaje się podczas filmowania i fotografowania w sytuacji, gdy w powietrzu znajdują się opary mgły. Jego działanie polega na dostosowaniu drgań kamery do warunków panujących na zewnątrz. Zdjęcia w rozdzielczości 20 MP są ostre i wyraźne. Tryb nocny zapewnia doskonałą dynamikę nagrań realizowanych po zmierzchu. Związane jest to z dużym formatem matrycy i możliwością dostosowania parametrów kamery do warunków panujących na zewnątrz.

Jak połączyć dron Autel ze smartfonem?

Połączenie ze smartfonem jest wyjątkowo łatwe. Wystarczy zainstalować aplikację Autel Sky. Za jej pośrednictwem przeniesiesz nagrania i zdjęcia z drona prosto na Twój telefon z szybkością 160 Mb/s. Aplikacja umożliwia wykonanie prostej obróbki. Z jej pomocą dodasz ścieżkę dźwiękową i filtry do swoich filmów. Aplikacja umożliwia wykorzystanie szablonów i bezprzewodowe udostępnianie innym użytkownikom. Drony z tej serii mogą także za pomocą smartfona nagrywać dźwięki z otoczenia pilotującej osoby, co jest dość unikalną funkcją na rynku bezzałogowców. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu. W tej kategorii znajdziesz drony z serii Autel EVO Lite, które zaskoczą Cię jakością klasy premium.

pixel