Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel Evo II Pro 6K

Wyniki: 6

Seria Autel EVO Pro to drony dla zaawansowanych. Urządzenia wyposażone są w kamerę do nagrywania obrazów wysokiej jakości, w rozdzielczości 6K. To sprzęt dla wymagających użytkowników, którzy wiedzą, jak wykorzystać jego możliwości. Dlatego chętnie korzystają z niego profesjonaliści.

Zastosowanie dronów Autel EVO 2 Pro

Drony Autel Pro przeznaczone są do użytku w dowolnej porze dnia. Dzięki specjalnemu sensorowi CMOS umożliwiają wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości nawet wtedy, gdy warunki pogodowe są dalekie od idealnych. Charakterystyczną cechą jest możliwość wykonania dobrych ujęć przy niedostatecznym oświetleniu. Drony Autel EVO 2 Pro są z powodzeniem stosowane w różnych sytuacjach, m.in.: - w czynnościach mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, - podczas kontrolowania ruchu drogowego, - w czasie akcji strażackich, - do przeprowadzania inspekcji infrastruktury elektroenergetycznej, - do kontrolowania dużych obszarów w czasie poszukiwań, - do przygotowywania materiałów do map 3D.

Autel EVO II Pro 6K – nagrywanie filmów w wysokiej jakości

Nowoczesna kamerka w dronach z serii Autel Pro dostępnych w naszym sklepie pozwala na rejestrowanie obrazu w rozdzielczości 6K. Zapewnia to doskonałą jakość uzyskanego nagrania. Dzięki zastosowaniu takiego sprzętu będziesz w stanie nagrać szybko poruszający się obiekt. Przysłona ma regulację w zakresie f/2.8 do f/11. W ten sposób użytkownik może uzyskać obraz o wyjątkowej precyzji i ostrości.  Nagrane filmy mogą być następnie przesyłane i obrabiane.

Dron Autel EVO II Pro – omijanie przeszkód

Dużą zaletą dla użytkownika jest funkcjonalność omijania przeszkód. Urządzenie wyposażone jest w sensory optyczne, kamerę, czujniki soniczne oraz moduły IMU, które pozwalają unikać kontaktu z przeszkodami na trasie lotu. Elementy te uczestniczą w tworzeniu trójwymiarowego obrazu otoczenia.

Dodatkowe funkcje Autel EVO 2 Pro – Dynamic Track i ADS-B

Drony Autel EVO 2 Pro wyposażone są w czujnik Dynamic Track 2.0. Pozwala on na podążanie za poruszającym się obiektem i jednoczesne skanowanie otoczenia. Przykładem urządzenia z taką funkcjonalnością jest dron Autel EVO II Pro Enterprise Rugged Bundle V2, który umożliwia identyfikację aż 64 obiektów w tym samym czasie. Wyjątkowo ciekawą funkcjonalnością jest obecność ADS-B, który wykrywa obecność innych statków powietrznych znajdujących się w pobliżu drona. Operator drona dostaje informacje o obiekcie, który wysyła sygnał ADS. W ten sposób ma wystarczająco dużo czasu na reakcję i może uniknąć zderzenia, zmieniając trajektorię lotu. Na czym polega praca ADS-B? Statek powietrzny wysyła informacje o swojej tożsamości, położeniu, wysokości i prędkości przemieszczania. Dane są wysyłane do wszystkich innych statków wyposażonych w odbiornik. Operator drona po odebraniu sygnału ma szansę skorygować parametru lotu urządzenia, aby uniknąć niebezpiecznej kolizji. W naszym sklepie wykupisz także roczne ubezpieczenie Autel Robotics Care. Przejrzyj ofertę Autel EVO Pro – dronów do profesjonalnego użytku. W naszym sklepie znajdziesz modele, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!

pixel