Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Autel Evo Nano

Wyniki: 11

Drony Autel EVO Nano to kompaktowy sprzęt dla pasjonatów latania. Wysmukła konstrukcja, 4 mocne śmigła i doskonała jakość nagrań to cechy charakterystyczne modeli Autel EVO Nano. Sprawdź, czym jeszcze Cię zaskoczą!

Czym wyróżniają się drony Autel EVO Nano+?

Drony Autel z linii Nano Plus to zaawansowany sprzęt o niskiej masie. Są one odpowiednie do zastosowania amatorskiego, a przy tym dają użytkownikom możliwość wykonywania ujęć i nagrań w doskonałej jakości. Drony Nano Plusdostępne w naszym sklepie to zdecydowanie coś, na co warto zwrócić uwagę, gdy szukasz niezawodnego sprzętu w przystępnej cenie. Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja, żywe kolory i aerodynamiczny kształt to cechy, które wyróżniają te modele wśród innych dronów z tej półki cenowej. Dron ma stabilny lot i dobrze radzi sobie nawet w wietrznych warunkach, co sprawia, że idealnie nadaje się do nagrywania ujęć w otwartej przestrzeni.

Funkcje i tryby aparatu w Autel Nano Plus

Producent dronów Autel dołożył wszelkich starań, by jego sprzęt oferował użytkownikom doskonałą jakość i niezawodność. Cechy te widać doskonale, chociażby w modelu Autel EVO Nano+ Classic Orange. Aparat umożliwia robienie ujęć w rozdzielczości aż 50 MP. Wyposażony jest w specjalny czujnik CMOS, który używany jest podczas wykonywania zdjęć. Obiektyw z przysłoną f/1,9 zapewnia skuteczną redukcję szumów. Z pomocą tego sprzętu wykonasz doskonałej jakości zdjęcia nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia. Gwarantuje to tryb HDR. Drony Autel Nano to urządzenia, które pozwolą Ci cieszyć się dobrą ostrością zdjęć robionych o każdej porze dnia. Aparat zamontowany w dronie daje też możliwość śledzenia szybko poruszających się obiektów. Tę funkcjonalność zapewnia autofocus PDAF+ CDAF.

Nowoczesny design i niewielkie rozmiary

Użytkownicy chwalą drony Autel EVO Nano+ za kompaktowy kształt i niewielką masę. Te niewielkie urządzenia dosłownie mieszczą się w dłoni. Dzięki temu można je wziąć ze sobą naprawdę wszędzie. Warto też zwrócić uwagę na ich nietuzinkowy wygląd. Użyte wyraziste kolory obudowania nadają dronom Nano cechy, które wyróżniają te modele na tle podobnego sprzętu. Dzięki zastosowanej kolorystyce są one lepiej widoczne nawet w warunkach ograniczonego oświetlenia. Jaskrawo pomarańczowa obudowa spełnia swoje zadanie również wtedy, gdy na chwilę odwrócisz wzrok i chcesz ponownie sprawdzić aktualne położenie drona.

Autel EVO Nano – lekkie drony w przepisach UE

Niska masa urządzenia jest tym, na co zdecydowanie warto zwrócić uwagę. Waga dronów Autel Nano Plus nie przekracza 250 g. Oznacza to, że – zgodnie z unijnymi przepisami dotyczącymi bezzałogowych statków powietrznych – użytkownik może wykonywać niekomercyjne loty bez potrzeby wcześniejszego zdania egzaminu organizowanego przez ULC (Urząd Lotnictwa Cywilnego). Zoptymalizowanie wagi urządzenia było możliwe dzięki zastosowaniu lekkich i wytrzymałych materiałów. Tworzywa sztuczne w obudowie pozwoliły na znaczne zmniejszenie masy przy zachowaniu dobrych parametrów. Dolna część jest dodatkowo wzmocniona lekkim stopem aluminium, dzięki czemu dobrze zniesie wstrząsy podczas lądowania na twardej powierzchni.

Dla kogo drony Autel EVO Nano+?

Drony marki Nano Plus są sprzętem przeznaczonym dla wymagających użytkowników. W przeciwieństwie do dobrze znanej linii EVO Pro są one doskonałe do użytku amatorskiego. Będą one doskonałym prezentem dla każdego wielbiciela tego typu urządzeń. Pozwolą rozwijać swoją pasję, ćwiczyć precyzję i spędzać czas w ciekawy sposób. Ponadto, za pomocą drona stworzysz fantastyczne nagrania i zdjęcia – pamiątki z wakacji, wypraw, ważnych wydarzeń itd. Drony występują w różnorodnej kolorystyce – oprócz wyrazistych barw w naszym sklepie można kupić także wersję dla osób preferujących stonowane kolory (dron Autel EVO Nano+ Space Grey). Z całą pewnością spełnią nawet największe oczekiwania i będą źródłem świetnej zabawy połączonej z nauką. Jak na drony z tej półki cenowej, oferują użytkownikowi dużo zaawansowanych trybów i funkcjonalności. Najbardziej pożądane jest wykonywanie zdjęć w dużej rozdzielczości oraz łatwe sterowanie. Nie można także zapomnieć o niewielkiej masie, która sprawia, że dronem można latać bez uprawnień.

Autel Nano Plus – łatwe omijanie przeszkód i lądowanie

Rozpatrując przydatne funkcje dodatkowe dronów marki Autel Nano+, zwróć uwagę na praktyczne czujniki zlokalizowane z przodu, z tyłu i na spodzie urządzenia. Służą one do wykrywania przeszkód znajdujących się wokół drona. Co ciekawe, z tyłu znajduje się specjalny sensor ultradźwiękowy. Przydaje się on jako wsparcie podczas lądowania. Ułatwia utrzymanie odpowiedniego pułapu i płynne przemieszczanie się drona podczas tego manewru. Niewielkie, lekkie i niezawodne drony Autel EVO Nano+ dają swoim użytkownikom możliwość rejestrowania ujęć w doskonałej jakości. Przejrzyj oferowane przez nas modele tego producenta i wybierz odpowiedni sprzęt do swoich zastosowań. Jeśli masz wątpliwości, który dron spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z naszymi sklepem. Razem na pewno wybierzemy model dopasowany do Twoich potrzeb!

pixel