Blog

Drony w ratownictwie– w jakich sytuacjach korzysta się z pomocy dronów?

Drony w ratownictwie– w jakich sytuacjach korzysta się z pomocy dronów?Drony wraz z biegiem czasu zyskują coraz więcej zastosowań. Na przestrzeni ostatnich lat, szturmem wdarły się do wszelkich służb mundurowych oraz ratowniczych. Dzięki temu, iż drony mogą dotrzeć w miejsca niedostępne dla większych pojazdów latających, niejednokrotnie okazują się one być jedynym rozwiązaniem, np. w przypadku poszukiwań osób zaginionych w lesie czy górach.
Przeczytaj więcej

Nauka latania dronem- pierwsze kroki

Nauka latania dronem- pierwsze krokiGdyby zapytać miłośników dronów, jak rozpoczęła się ich przygoda z tymi maszynami, usłyszelibyśmy zapewne wiele rozmaitych historii- od nagłej fascynacji, która kimś zawładnęła, po stopniowe przekonywanie się do bezzałogowych pojazdów latających. Załóżmy, iż właśnie znajdujemy się na początku swojej drogi w świecie dronów. Od czego powinniśmy zacząć budowanie swojej wiedzy i jak wygląda nauka latania dronem?
Przeczytaj więcej

Szkolenie UAVO- czy jest ono niezbędne do latania dronem?

Szkolenie UAVO- czy jest ono niezbędne do latania dronem?Drony poza użyciem typowo hobbystycznym, znalazły szereg zastosowań komercyjnych. W związku z tym prawodawcy musieli uregulować sytuację prawną dotyczącą użytkowania bezzałogowych pojazdów latających do celów komercyjnych. Co jednak oznacza to dla użytkowników tych maszyn?
Przeczytaj więcej

Drony na komunię 2018

Dron- dzięki niemu zapewnisz dziecku dawkę świeżego powietrza przy jednoczesnej nauce nowych technologii, co w obecnych czasach komputerów i Internetu jest bardzo istotne. Jednak dron to także pewna odpowiedzialność, która spoczywa na osobie dorosłej. Powinna, więc ona wybrać rozsądnie. Ten poradnik ma w tym pomóc ;)
Przeczytaj więcej

Drony w rolnictwie- czy drony mogą efektywnie wspierać pracę rolników?

Drony w rolnictwie- czy drony mogą efektywnie wspierać pracę rolników?W przeciągu kilku ostatnich lat drony zyskały olbrzymią popularność, nie tylko jako akcesoria służące do rozrywki, ale również jako profesjonalny sprzęt pomagający w codziennej pracy rolników.
Przeczytaj więcej

Ile kosztuje dron z kamerą? Kilka słów o cenach i filmowaniu dronem.

 Ile kosztuje dron z kamerą? Kilka słów o cenach i filmowaniu dronem.Drony dosłowne wleciały do wielu gałęzi gospodarki oraz stały się ciekawym hobby. Bezzałogowe maszyny latające, sterowane przez pilota lub autonomiczne z zastosowaniem algorytmów. Co należy wiedzieć przed zakupem drona?
Przeczytaj więcej

DJI Osmo Mobile 2 - pierwsze wrażenia

DJI Osmo Mobile 2 - pierwsze wrażeniaWiemy już zdecydowanie więcej na temat nowego stabilizatora do smartfonów Osmo Mobile 2 i powiemy, dlaczego jest on takim świetnym kompanem dla naszego urządzenia mobilnego. W dalszej części artykułu skupimy się na funkcjach i nowych cechach stabilizatora.
Przeczytaj więcej

Gdynia Orłowo. Oberwał się fragment klifu [WIDEO z Drona].

Gdynia Orłowo. Oberwał się fragment klifu [WIDEO z Drona].
15 lutego oberwał się fragment nadmorskiego klifu w okolicach Gdyni Orłowo. Operator z naszego zespołu MegaDron wybrał się na miejsce, aby zobaczyć z powietrza, jak wygląda teren po obsunięciu się ton piasku do morza.

Przeczytaj więcej

DJI Mavic AIR - FAQ

DJI Mavic AIR - FAQNajważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące drona DJI Mavic Air.
Przeczytaj więcej

DJI Mavic Air- dron z kamerą 4K i wagą poniżej 600 gram

DJI Mavic Air- dron z kamerą 4K i wagą poniżej 600 gramDJI Mavic Air- najnowszy dron od DJI. Zobacz, czym się wyróżnia.
Przeczytaj więcej

Rozwiązywanie problemów z gimbalem

Kiedy w aplikacji DJI GO lub GO 4 pojawi się komunikat o błędzie zawieszenia, może naprawdę przyspieszyć Ci puls. Zobacz, jak rozwiązać problem z gimbalem DJI.
Przeczytaj więcej

Rozwiązywanie problemów z łączeniem aplikacji DJI GO

Rozwiązywanie problemów z łączeniem aplikacji DJI GOCzy kiedykolwiek doświadczyłeś problemów z odłączaniem się drona? Jesteś gotowy do lotu, ale aplikacje DJI GO i GO 4 stwierdzają, że Twój dron jest "Rozłączony". Dlaczego tak się stało? 
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel