Blog

Lataj bezpiecznie dronem- najważniejsze zasady

Lataj bezpiecznie dronem- najważniejsze zasadyLataj bezpiecznie! Jesteśmy zaangażowani w promowanie kreatywności i innowacji wśród lotniczej społeczności. Ta strona ma na celu wyzwolenia wyobraźni pilotów na temat bezpieczeństwa i odpowiedzialności. 
Przeczytaj więcej

Najlepsze drony DJI dla początkujących

Najlepsze drony DJI dla początkującychKrótka, aczkolwiek treściwa lista dronów, przy pomocy których bez trudu zapanujesz nad niebem!
Przeczytaj więcej

Phantom 3 SE vs Phantom 3 Standard

Phantom 3 SE vs Phantom 3 Standard Wiele osób pyta nas, jakie są różnie pomiędzy Phantom 3 Standard oraz Phantom 3 SE, który pojawił się w 2017 roku. Przedstawiamy krótkie porównanie.
Przeczytaj więcej

Jak nie rozbić swojego drona w 15 prostych krokach

Jak nie rozbić swojego drona w 15 prostych krokachBezpieczne latanie, znajomość swoich ograniczeń i zrozumienie jak działa Twój dron jest niezbędne podczas robienia zdjęć oraz filmów lotniczych.
Przeczytaj więcej

Goggle DJI- pytania i odpowiedzi

Dzięki nowej technolgii został stworzony zupełnie nowy wymiar latania.
Przeczytaj więcej

DJI Spark- pytania i odpowiedzi

DJI Spark- pytania i odpowiedziChcesz wiedzieć jakie są różnice między Sparkiem i Maviciem? Jakie są główne zalety Sparka? Odpowiedź na te i inne pytania w tym artykule.
Przeczytaj więcej

Zastosowanie dronów oraz ich historia

Zastosowanie dronów oraz ich historiaTen wpis zapoczątkuje serię na temat wykorzystywania dronów. Na wstępie zostanie przedstawiona historia fotografii lotniczej oraz samych dronów w pigułce.
Przeczytaj więcej

DJI Mavic Pro w pytaniach i odpowiedziach

DJI Mavic Pro w pytaniach i odpowiedziachChcesz wiedzieć jakie są różnice między Maviciem i Phantomem 4? Smartfony, o jakich wymiarach  obsługuje Mavic Pro? Jakie są główne zalety transmisji OcuSync? Odpowiedź na te i inne pytania w tym artykule.
Przeczytaj więcej

Dron Karma firmy GoPro - recenzja

Dron Karma firmy GoPro - recenzja

Po miesiącach niejasnych zapowiedzi i opóźnień, GoPro oficjalnie zaprezentowało swojego pierwszego drona, Karma. Sprzedaż rozpocznie się 23 października.


Przeczytaj więcej

Recenzja Yuneeca Typhoon Q500 4K

Recenzja Yuneeca Typhoon Q500 4K Recenzja jedengo z naszych klientów (Pana Pawła), który od 7 lat jest pilotem śmigłowców – głównie akrobatycznych maszyn klasy 450 i 250. Niedawno wpadł jednak na pomysł, iż osobiście sprawdzi na czym polega fenomen multikopterów (zwanych także dronami).
Przeczytaj więcej

Yuneec- pierwszy konkurent, który zagraża pozycji DJI?

Yuneec- pierwszy konkurent, który zagraża pozycji DJI?DJI brnie do przodu, rozwija się. Wydawać się może, że ich pozycja lidera na rynku dronów jest niekwestionowana, a jednak...Ich krajowy konkurent, chce przejąć pałeczkę lidera na rynku i jest tego coraz bliższy
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel