Porady

Nowe kamery GoPro - Hero7. Porównanie Black vs Silver vs White.

Nowe kamery GoPro - Hero7. Porównanie Black vs Silver vs White.Po premierze nowych kamer GoPro pojawiło się wiele opinii dot.tego, którą z nich najbardziej warto zakupić. Postanowiliśmy w prosty sposób przedstawić Wam różnice pomiędzy nimi i ułatwić podjęcie decyzji.
Przeczytaj więcej

Premiera DJI Mavic 2 Zoom oraz Pro naszym okiem

Premiera DJI Mavic 2 Zoom oraz Pro naszym okiemNasze przemyślenia po premierze drona DJI Mavic 2 ZOOM oraz PRO.
Przeczytaj więcej

DJI Mavic 2 Pro/ Zoom - różnice oraz pytania i odpowiedzi (FAQ)

DJI Mavic 2 Pro/ Zoom - różnice oraz pytania i odpowiedzi (FAQ)
Zebraliśmy najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące następcy Mavic Pro, drona DJI Mavic 2, który występuje w wersjach Zoom oraz Pro. Przeczytaj teraz i dowiedź się więcej. 

Przeczytaj więcej

Jaki gimbal wybrać do GoPro?

Jaki gimbal wybrać do GoPro?W tym tekście chcielibyśmy skupić się na gimbalach. Jeśli jednak, wśród czytelników jest osoba, która nie wie czym one są, już spieszymy z odpowiedzią. Gimbal jest urządzeniem umożliwiającym stabilizację kamery lub smartfona, najczęściej opiera się ono o konstrukcję dwu- lub trzy- osiową.
Przeczytaj więcej

Drony fotograficzne- ranking 2018

Drony fotograficzne- ranking 2018W poniższym artykule postaramy się przedstawić najciekawsze drony dostępne na rynku w 2018 roku. Skupimy się głównie na dronach przeznaczonych do filmowania i wykonywania profesjonalnych zdjęć.
Przeczytaj więcej

Nauka latania dronem- pierwsze kroki

Nauka latania dronem- pierwsze krokiGdyby zapytać miłośników dronów, jak rozpoczęła się ich przygoda z tymi maszynami, usłyszelibyśmy zapewne wiele rozmaitych historii- od nagłej fascynacji, która kimś zawładnęła, po stopniowe przekonywanie się do bezzałogowych pojazdów latających. Załóżmy, iż właśnie znajdujemy się na początku swojej drogi w świecie dronów. Od czego powinniśmy zacząć budowanie swojej wiedzy i jak wygląda nauka latania dronem?
Przeczytaj więcej

DJI Mavic AIR - FAQ

DJI Mavic AIR - FAQNajważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące drona DJI Mavic Air.
Przeczytaj więcej

Rozwiązywanie problemów z łączeniem aplikacji DJI GO

Rozwiązywanie problemów z łączeniem aplikacji DJI GOCzy kiedykolwiek doświadczyłeś problemów z odłączaniem się drona? Jesteś gotowy do lotu, ale aplikacje DJI GO i GO 4 stwierdzają, że Twój dron jest "Rozłączony". Dlaczego tak się stało? 
Przeczytaj więcej

DJI Osmo Mobile 2- pytania i odpowiedzi

DJI Osmo Mobile 2- pytania i odpowiedziDJI Osmo Mobile 2- pytania i odpowiedzi dotyczące nowego gimbala do smartfonów od DJI.
Przeczytaj więcej

DJI Tello- pytania i odpowiedzi

DJI Tello- pytania i odpowiedzi
Wykonuj niezwykłe akrobacje w powietrzu, nagrywaj szybkie filmiki przy pomocy EZ Shots i zdobywaj wiedzę na temat dronów, poprzez edukację z zakresu kodowania. Już teraz kup Tello i przekonaj się jak fantastycznym doświadczeniem może być latanie dronem.

Przeczytaj więcej

Latanie dronem zimą- 5 zasad, które powinieneś znać

Latanie dronem zimą- 5 zasad, które powinieneś znaćJak bezpiecznie latać i robić świetne zdjęcia w miesiącach zimowych? Oto kilka wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i ustawień aparatu, o których należy pamiętać podczas latania dronem podczas zimy.
Przeczytaj więcej
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies.
Zamknij
pixelpixel