Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Stacja zasilania od DJI - premiera

2024-04-18
Stacja zasilania od DJI - premiera

DJI, światowy lider w produkcji dronów ogłasza premierę DJI Power 1000 – pierwszej stacji zasilania w swojej ofercie. W tym artykule sprawdzimy, czy warto zwrócić uwagę na to przełomowe urządzenie. Dowiesz się, czy ta stacja zasilania łączy w sobie zaawansowaną technologię i jakość którymi cechują się urządzenia DJI.

DJI Power 1000 - funkcje, na które warto zwrócić uwagę

DJI Power 1000 - funkcje, na które warto zwrócić uwagę

DJI Power 1000 oferuje imponującą moc wyjściową AC do 2200 W, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do zasilania większości urządzeń domowych – od lodówki po elektronarzędzia. Stacja zasilania kompatybilna jest z panelami i innymi urządzeniami, więc doskonale sprawdzi się nie tylko w domu, ale również na kempingu, w warsztacie czy podczas sesji fotograficznej w terenie. Ma bardzo niską wagę - ok. 13 kg. Dodatkowo, szybkie ładowanie dronów DJI pozwala na powrót do lotu w zaledwie 30 minut.

DJI Power 1000 - Rozwiązanie na miarę przyszłości

Nieograniczona energia, gdziekolwiek jesteś

Dzięki pojemności 1024 Wh DJI Power 1000 zapewnia energię na długo. Możesz naładować telefon komórkowy aż do 57 razy, drona do 12 razy, a nawet utrzymać działanie lodówki przez prawie 2 dni. Ta przenośna stacja zasilania jest niezastąpiona w każdej sytuacji – od niespodziewanych awarii po kilkudniowe wyprawy.

Ciągłość zasilania w trybie UPS

DJI Power 1000 wyróżnia się funkcją UPS (Uninterruptible Power Supply), gwarantującą ciągłość działania podłączonych urządzeń w przypadku nagłej utraty zasilania. W momencie przerwy w dostawie prądu, stacja automatycznie przechodzi w tryb UPS, zapewniając zasilanie w ciągu zaledwie 0,02 sekundy.

Szybkie ładowanie z podwójną mocą USB-C

DJI Power 1000 ustanawia nowe standardy szybkiego ładowania z podwójnym portem USB-C – każdy o mocy do 140W, oferując łączną moc wyjściową do 280W. Dzięki temu możesz szybko naładować laptopa, smartfona i inne urządzenia z portem USB-C.

Ładowanie na trzy sposoby

DJI Power 1000, podobnie jaki inne stacje można ładować za pomocą prądu sieciowego (gniazka domowego), paneli słonecznych lub w samochodzie. Wystarczy 50 minut, aby uzupełnić jej energię do 80%, a pełne ładowanie zajmuje jedynie około 70 minut.

Inteligentne zabezpieczenia

Bezpieczeństwo użytkowania DJI Power 1000 jest priorytetem. Urządzenie jest wyposażone w zintegrowany system zarządzania baterią (BMS), bezpieczne ogniwa LFP i 11 czujników temperatury, które zapewniają bezpieczną pracę nawet w wysokich temperaturach.

Komfort cichej pracy

DJI Power 1000 pracuje niezwykle cicho – poziom hałasu podczas ładowania wynosi zaledwie 23 dB. To mniej niż większość lodówek domowych!

Rozwiązanie na miarę przyszłości

DJI Power 1000 oferuje możliwość ładowania solarnego, co pozwala na korzystanie z darmowych zasobów z promieni słonecznych. To nie tylko ekologiczne, ale również ekonomiczne rozwiązanie.

Stacja zasilania od DJI - Konkurencja śród stacji zasilania

Konkurencja śród stacji zasilania

DJI Power 1000 to pierwsza stacja zasilania w ofercie DJI, która, zgodnie z oczekiwaniami, charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, znaną z innych produktów tej marki. W dniu premiery jej cena wynosi 4699 zł.

Są na rynku firmy, które od kilku lat specjalizują się w produkcji stacji zasilania. To przede wszystkim Ecoflow oraz Zendure, które między sobą konkurują. Jeżeli chodzi o urządzenia tych firm DJI Power 100 można porównywać do Zendure SuperBase Pro 1500 Wh  w cenie 4 690 zł oraz EcoFlow Delta 2 o pojemności 1024 Wh w cenie 4 599 zł.

Stacja zasilania od DJI - Nieograniczona energia, gdziekolwiek jesteś

Podsumownie

DJI Power 1000 jest świetnym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz niezawodnego, wydajnego i przenośnego źródła energii. Pierwsza stacja od DJI ma niezwykle niską wagę jak na swoją moc, szereg inteligentnych funkcji, szybkie ładowanie oraz konkurencyjną cenę. Z pewnością będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza, że coraz więcej osób poszukuje ekologicznych rozwiązań zasilania w terenie.

Autor
Marcjanna Hubert
Główna redaktorka bloga Megadron, od 5 lat związana zawodowo z dronami. Studentka kierunku Nowe Media w Komunikacji. Pasjonatka grafiki i podróży, zafascynowana magią opowiadania historii za pomocą wideo. Tworzy most pomiędzy Megadron a klientami dodając treści social media: Instagram i Facebook.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024

Polecane

pixel