Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka

2020-09-23
Pomysł na prezent na Dzień ChłopakaPoniżej przedstawiamy propozycje na pomysł na prezent dla chłopaka na zbliżającą się okoliczność.

1. Dron bez kamery - Syma X26

Ten mini dron z czujnikami przeszkód idealnie sprawdzi się do nauki latania. Dzięki inteligentnej orientacji lotu nie musimy przejmować się utrzymywaniem stałej pozycji - dron poleci do przodu niezależnie od pozycji względem kontrolera.
Syma X26 jest otoczona aż 4 czujnikami wykrywania przeszkód, a do tego jej wygląd mówi sam za siebie - śmigła drona są obudowane, a plastik jest wytrzymały.
Ten dron dostarczy nam bezpiecznej rozrywki w domu - konstrukcja oraz czujniki uchronią przed zniszczeniem ściany, rośliny czy przedmioty stojące w pokoju.


Dron zabawkowy bez kamery

2. Dron z kamerą do 300 zł - Syma X5HW

Dron z kamerą 0.3 Mpix i podglądem na żywo. Co prawda zdjęcia wykonane tym dronem są raczej poglądowe, jednak sama możliwość zobaczenia świata z perspektywy lotu ptaka oraz wykonywanie akrobacji w powietrzu z pewnością dostarczą niecodziennych wrażeń.
Standardowy czas lotu Syma X5HW na akumulatorze 500mAh to do 8 min., a spragnionych dłuższej zabawy polecamy akumulator o powiększonej pojemności 800mAh, który wydłuży go o ok. 2 - 3 min. Solida konstrukcja drona oraz dołączone w zestawie osłony śmigieł pozwalają na bezpieczną zabawę również w zamkniętym pomieszczeniu.
Dron dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej i biało- zielonej.

Dla osób, które chcą uzyskać lepszą jakość nagrań polecamy nieco droższy model Syma X5UW-D, który oferuje nam kamerę FPV HD 720p.


Niebieski dron zabawkowy z kamerą

3. Dron do 500 zł - Syma X25 Pro

Syma X25 Pro to dron rekreacyjny wyposażony w system pozycjonowania GPS, co zapewnia precyzyjność i bezpieczeństwo lotu. Ulepszona funkcja zwisu w dowolnej pozycji i na wybranej wysokości umożliwi obdarowanemu chłopakowi wykonywanie zdjęć i filmów bez konieczności ciągłego sterowania dronem. 
Dron jest wyposażony w dwa czujniki - czujnik poziomu akumulatora i czujnik utraty sygnału, które automatycznie uruchomią tryb powrotu do domu, gdy pojawi się ryzyko utraty kontroli nad urządzeniem. 
Dron został wyposażony w kamerę 1MP, więc sympatykom lepszej jakości nagrań polecamy nieco droższy i cięższy model Syma X8 Pro, którego waga pozwoli na zamontowanie kamery sportowej.


Duży dron zabawkowy z kamerą

4. Dron do 1000 zł - Syma W1 Pro

Dron Syma W1 Pro to  jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie dronów rekreacyjnych, który został wyposażony w aż dwie kamery - przednią zrobimy zdjęcia nawet w jakości 4K, a dolną nagramy film terenu pod dronem w FHD 720p.
Tryb follow czyli podążanie za wskazanym obiektem, lot po wyznaczonych punktach, lot po okręgu, a także tryb novice czyli wirtualny płot, za który dron nie odleci sprawiają, że W1 Pro umożliwia wykorzystanie swojego potencjału również początkującym użytkownikom.
Do tego sterowanie poprzez gesty i system powrotu drona za pomocą jednego kliknięcia - wszystko to sprawia, że W1 Pro to świetny pomysł na prezent na Dzień Chłopaka!
Więcej o Syma W1 Pro przeczytasz w naszej recenzji.


Dron rekreacyjny z kamerą

5. Top kamer sportowych - DJI Osmo Action

Osmo Action wciąż znajduje się w czołówce kamer sportowych, mimo że jej premiera miała miejsce ponad rok temu. Kamera jest wyposażona w dwa kolorowe ekrany do podglądu nagrywania oraz w fenomenalną stabilizację Rocksteady, która śmiało może konkurować z topowymi modelami GoPro. Wspaniała jakość 4K z HDR oraz odkręcana osłona obiektywu, co daje swobodę stosowania najróżniejszych filtrów...a do tego promocyjna cena do końca września - wszystko czyni Osmo Action świetną opcją na prezent na Dzień Chłopaka! :).


Kamera sportowa Osmo Action
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixelpixel