Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka

2020-09-23
Pomysł na prezent na Dzień ChłopakaPoniżej przedstawiamy propozycje na pomysł na prezent dla chłopaka na zbliżającą się okoliczność.

1. Dron bez kamery - Syma X26

Ten mini dron z czujnikami przeszkód idealnie sprawdzi się do nauki latania. Dzięki inteligentnej orientacji lotu nie musimy przejmować się utrzymywaniem stałej pozycji - dron poleci do przodu niezależnie od pozycji względem kontrolera.
Syma X26 jest otoczona aż 4 czujnikami wykrywania przeszkód, a do tego jej wygląd mówi sam za siebie - śmigła drona są obudowane, a plastik jest wytrzymały.
Ten dron dostarczy nam bezpiecznej rozrywki w domu - konstrukcja oraz czujniki uchronią przed zniszczeniem ściany, rośliny czy przedmioty stojące w pokoju.


Dron zabawkowy bez kamery

2. Dron z kamerą do 300 zł - Syma X5HW

Dron z kamerą 0.3 Mpix i podglądem na żywo. Co prawda zdjęcia wykonane tym dronem są raczej poglądowe, jednak sama możliwość zobaczenia świata z perspektywy lotu ptaka oraz wykonywanie akrobacji w powietrzu z pewnością dostarczą niecodziennych wrażeń.
Standardowy czas lotu Syma X5HW na akumulatorze 500mAh to do 8 min., a spragnionych dłuższej zabawy polecamy akumulator o powiększonej pojemności 800mAh, który wydłuży go o ok. 2 - 3 min. Solida konstrukcja drona oraz dołączone w zestawie osłony śmigieł pozwalają na bezpieczną zabawę również w zamkniętym pomieszczeniu.
Dron dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych - niebieskiej i biało- zielonej.

Dla osób, które chcą uzyskać lepszą jakość nagrań polecamy nieco droższy model Syma X5UW-D, który oferuje nam kamerę FPV HD 720p.


Niebieski dron zabawkowy z kamerą

3. Dron do 500 zł - Syma X25 Pro

Syma X25 Pro to dron rekreacyjny wyposażony w system pozycjonowania GPS, co zapewnia precyzyjność i bezpieczeństwo lotu. Ulepszona funkcja zwisu w dowolnej pozycji i na wybranej wysokości umożliwi obdarowanemu chłopakowi wykonywanie zdjęć i filmów bez konieczności ciągłego sterowania dronem. 
Dron jest wyposażony w dwa czujniki - czujnik poziomu akumulatora i czujnik utraty sygnału, które automatycznie uruchomią tryb powrotu do domu, gdy pojawi się ryzyko utraty kontroli nad urządzeniem. 
Dron został wyposażony w kamerę 1MP, więc sympatykom lepszej jakości nagrań polecamy nieco droższy i cięższy model Syma X8 Pro, którego waga pozwoli na zamontowanie kamery sportowej.


Duży dron zabawkowy z kamerą

4. Dron do 1000 zł - Syma W1 Pro

Dron Syma W1 Pro to  jeden z najpopularniejszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie dronów rekreacyjnych, który został wyposażony w aż dwie kamery - przednią zrobimy zdjęcia nawet w jakości 4K, a dolną nagramy film terenu pod dronem w FHD 720p.
Tryb follow czyli podążanie za wskazanym obiektem, lot po wyznaczonych punktach, lot po okręgu, a także tryb novice czyli wirtualny płot, za który dron nie odleci sprawiają, że W1 Pro umożliwia wykorzystanie swojego potencjału również początkującym użytkownikom.
Do tego sterowanie poprzez gesty i system powrotu drona za pomocą jednego kliknięcia - wszystko to sprawia, że W1 Pro to świetny pomysł na prezent na Dzień Chłopaka!
Więcej o Syma W1 Pro przeczytasz w naszej recenzji.


Dron rekreacyjny z kamerą

5. Top kamer sportowych - DJI Osmo Action

Osmo Action wciąż znajduje się w czołówce kamer sportowych, mimo że jej premiera miała miejsce ponad rok temu. Kamera jest wyposażona w dwa kolorowe ekrany do podglądu nagrywania oraz w fenomenalną stabilizację Rocksteady, która śmiało może konkurować z topowymi modelami GoPro. Wspaniała jakość 4K z HDR oraz odkręcana osłona obiektywu, co daje swobodę stosowania najróżniejszych filtrów...a do tego promocyjna cena do końca września - wszystko czyni Osmo Action świetną opcją na prezent na Dzień Chłopaka! :).


Kamera sportowa Osmo Action
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020

Polecane

Dron Syma X5HW niebieski

Dron Syma X5HW niebieski

229,00 zł brutto
Dron Syma X26

Dron Syma X26

169,00 zł brutto
Dron Syma X5HW biały

Dron Syma X5HW biały

229,00 zł brutto
pixel