Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Najlepsze drony rekreacyjne - ranking 2020 [AKTUALIZACJA 2021]

2020-12-18
Najlepsze drony rekreacyjne - ranking 2020 [AKTUALIZACJA 2021]

Ze względu na rosnącą popularność i mnogość produktów na rynku, postanowiliśmy zebrać najlepsze drony rekreacyjne w rocznym zestawieniu. Ranking dronów pozwoli Ci wybrać model idealnie spełniający Twoje oczekiwania. Przedstawiamy też polecane drony, które z powodzeniem sprawdzą się jako prezent pod choinkę na nadchodzące Święta.

dwa drony z ceną do 200 zł

Najlepsze drony do 200 zł

 

Syma X26 i Syma X57 - najbezpieczniejsze drony dla dziecka


W przedziale cenowym do 200 zł szczególnie polecamy dwa modele - Syma X26 i Syma X57, które dzięki swojej zabudowanej konstrukcji pozwolą na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Obydwa drony mają funkcję wykrywania przeszkód - w momencie, kiedy taka jest blisko, dron zatrzyma się. Gdyby stworzyć ranking dronów najbezpieczniejszych dla najmłodszych – te dwie pozycje z pewnością by go wygrały.

  

dwa drony z ceną do 300 zł

Najlepsze drony do 300 zł

Syma X5C - klasyczny model z kamerą


Syma X5C to jeden z pierwszych dronów rekreacyjnych na rynku, który wciąż urzeka prostotą wykonania i możliwościami. Dzięki wbudowanej kamerze zarejestrujemy codzienne widoki z innej perspektywy. Dron jest bardzo zwinny, z łatwością wykonuje akrobacje 360 stopni, a 6-osiowy system stabilizacji zapewnia stabilność i łatwiejsze sterowanie modelem.

Syma X5HW – najczęściej polecany dron z kamerą i podglądem na żywo


Ranking dronów nie mógł obyć się bez tej pozycji! Syma X5HW to dron z kamerą, który dostarczy rozrywki nie tylko najmłodszym, a to za sprawą podglądu na żywo. Dron nie tylko robi zdjęcia i filmy, ale także pozwoli Ci uzyskać perspektywę z lotu ptaka w czasie rzeczywistym. Do tego tryb headless i nie musisz zwracać uwagi na położenie drona – nawet jeśli jest tyłem do Ciebie, dron przemieszcza się zgodnie z kierunkiem wychylenia drążka w kontrolerze. Sterowanie dronem zabawkowym to prosta zabawa!

 dwa drony z kamerą ceną do 500 zł

Najlepsze drony do 500 zł

 

Syma X25PRO i Syma X8PRO - większa precyzja lotu


Najlepsze drony to bezapelacyjnie takie, w których technologia wyręcza nas, abyśmy mogli zająć się wyłącznie tym, co w lataniu dronem jest najprzyjemniejsze. Dlatego nasz ranking dronów przedstawia najlepsze drony rekreacyjne z systemem GPS, których cena nie przekracza 500 zł: Syma X25 PRO i X8 PRO. System nawigacji satelitarnej sprawia, że drony te bez problemu odnajdują drogę powrotną do nadajnika. Obydwa drony wrócą do Ciebie w przypadku utraty łączności, a także przy spadku mocy akumulatora poniżej bezpiecznego poziomu. Wyposażone są w barometr, dzięki któremu zabawki nie „pływają” w powietrzu i utrzymują pozycją.

 

Najlepsze drony do 1000 zł - dobra jakość zdjęć i filmów

 

Syma W1 PRO Explorer - więcej niż zabawka


Najbardziej zaawansowany technologicznie dron popularnej na rynku modelarskim marki Syma, Syma W1 PRO Explorer został wyposażony w aż dwie kamery - przednią zrobisz zdjęcia nawet w jakości 4K, a dolną nagrasz film terenu pod dronem w FHD 720p.
Syma W1 Pro została wyposażona w funkcje umożliwiające wykorzystanie jej potencjału również przez początkujących użytkowników, w tym dzieci, np. w tryb follow czyli podążanie za wskazanym obiektem, lot po wyznaczonych punktach, lot po okręgu, a także tryb novice czyli wirtualny płot, za który dron nie odleci. Do tego sterowanie poprzez gesty i system powrotu drona za pomocą jednego kliknięcia. Na pewno nie jeden Mikołaj ma go na liście prezentów pod choinkę :).
Więcej o Syma W1 Pro przeczytasz w naszej recenzji.

 

Hubsan X4 H501S – długi czas lotu i nadajnik z ekranem


Dron z kamerą Hubsan X4 H501S ma w sobie wszystko, czego tylko możesz zapragnąć do rozpoczęcia przygody z dronami. Oprócz trybu śledzenia i możliwości powrotu do miejsca startu, a także wykonywania zdjęć i nagrywania za pomocą gestów, dron cechuje się długim, jak na drona rekreacyjnego, czasem lotu do aż 20 min. i zasięgiem do 300 metrów. Dodatkowo, do zestawu dołączony jest nadajnik z wbudowanym ekranem LCD o rozmiarze 4.3 cala, co umożliwi Ci oglądanie obrazu z kamery drona bez konieczności korzystania ze smartfona.

 dwa drony z kamera z ceną do 2000 zł

Najlepsze drony rekreacyjne do 2000 zł i powyżej

 

DJI Mavic Mini i Mini 2 - kieszonkowe cuda technologii


W klasie dronów do 2000 zł polecamy Ci model DJI Mavic Mini, który dzięki wadze zaledwie 249g jest jednym z najpopularniejszych latających gadżetów. Zasięg Mavica Mini to aż do 2 km, a pojemność jego baterii pozwala na lot do 30 minut. Do tego zdjęcia w jakości 2.7K i inteligentne tryby umożliwiające stworzenie ujęć jak z planu zdjęciowego.


Zapoznaj się z promocją na DJI Mavic Mini, która obowiązuje do 28.12.


Nową, ulepszoną wersją tego modelu jest DJI Mini 2. Producent umieścił w dronie kamerę 4K, a także możliwość zapisu materiałów w formacie RAW, co pozwoli Ci uzyskać jeszcze lepsze efekty i jakość. Dodatkowo, Mini 2 został wyposażony w łączność radiową OcuSync 2.0, co zapewnia stabilne połączenie podczas lotu nawet do 6 km.
Drony serii Mini to najlepsze drony rekreacyjne, których waga nie przekracza 250 g, co według nowych przepisów dronowych oznacza, że by móc nim latać, wymagana jest jedynie rejestracja na stronie Urzędu Lotnictwa Cywilnego w bazie operatorów oraz znajomość instrukcji obsługi.

 

DJI Mavic Air 2 - imponujące parametry w dronie poniżej 600 g


Mavic Air 2 to dron z kamerą 4K, który dzięki kodekowi H.265/AVC i możliwości nagrywania z płaskim trybie kolorów D-Cinelike rejestruje więcej detali i daje pole do popisu dla profesjonalnej wręcz obróbki wideo. Ten dron spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających hobbystów, który marzą o uchwyceniu pięknych ujęć. Air 2 robi rewelacyjnej jakości zdjęcia panoramiczne, wykrywa i omija przeszkody z przodu, z tyłu i od dołu. Dzięki trybowi ActiveTrack 3.0 z dużą dokładnością śledzi zaznaczony obiekt, co sprawia, że Mavic Air 2 przygotuje dla Ciebie materiał, kiedy Ty jedziesz na rowerze, płyniesz łódką czy chodzisz po górach.

 

 

Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2020

Polecane

Dron Syma X5HW niebieski

Dron Syma X5HW niebieski

239,90 zł brutto
Dron Syma X26

Dron Syma X26

169,00 zł brutto149,00 zł brutto
pixel