Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Mavic Air- dron z kamerą 4K i wagą poniżej 600 gram

2018-01-23
DJI Mavic Air- dron z kamerą 4K i wagą poniżej 600 gram
DJI Mavic Air

DJI nie odpoczywa. Dziś nastąpiła premiera najnowszego ich produktu – drona DJI Mavic Air, który będzie dostępny również w wersji Mavic Air Fly More Combo! Jest to coś między modelami DJI Spark, a DJI Mavica oraz mocy, jaką posiada Phantom 4 PRO. Na półce cenowej dronów DJI była luka, która teraz zostanie zapełniona. Cena DJI Mavic Air wynosi 3499 zł zaś zestaw Combo (z 3 akumulatorami jak w Mavicu Pro, nie 2 jak w Sparku), 4399 zł.
DJI Mavic Air

Ilosć megapixeli względem Mavica Pro czy Sparka nie uległa zmianie- nadal jest 12, liczba 32 mpx dotyczy zdjęć panoramicznych. Świetną informacją jest, iż możemy nagrywać w 4K 30 fps, a zdjęcia wykonywać w formacie RAW, czego nie mogliśmy robić przy pomocy Sparka. Poza tym, Mavic Air wyposażony jest w gimbal 3-osiowy, dzięki czemu nagrania będą mniej narażone na wstrząsy i będą bardziej płynne.

Mniej ograniczeń latając Maviciem Air w Polsce!

 

Dron występuje w trzech wersjach kolorystycznych: białej, czerwonej i czarnej. Jest niewielki oraz lekki, a do tego składany, czego brakowało nam w Sparku. Polski rynek dronów na pewno ucieszył fakt, że Mavic Air waży 430 g, a to oznacza mniej ograniczeń, jeśli chodzi o loty. Zasięg tego niewielkiego quadrokoptera to 2 km. Nie musimy się już martwić także o drążki, ponieważ możemy je z łatwością schować i uchronić przed uszkodzeniami.
DJI Mavic Air kontroler

Mavic Air może być sterowany gestami, ma też wiele innych atrakcyjnych trybów jak activ tracking, dronie, rocket itp. Jest kompatybilny z DJI Goggles. W trybie Sport może osiągnąć prędkość 68 km/h, w zwykłym ok. 30 km/h. Jego czas lotu to 21 minut, czyli o 6 minut więcej niż jest w stanie osiągnąć Spark!

Dron jest idealnym rozwiązaniem dla osób fascynujących się aerofotografią. Dzięki świetnym parametrom będą one w stanie osiągnąć naprawdę wiele; będzie także idealnym wyborem dla osób początkujących. Air dzięki GPS/GLONASS jest bardzo stabilny, a czujniki antykolizyjne zapewnią dodatkowe bezpieczeństwo.

 

DJI Mavic AIR - pytania i odpowiedzi


DJI Mavic Air

DJI Mavic Air zestaw


 

Mavic Air Fly More Combo

 DJI Mavic Air Fly More Combo

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2018
pixel