Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Goggles 3 - Loty FPV wzniesione na nowy poziom

2024-04-12
DJI Goggles 3 - Loty FPV wzniesione na nowy poziom

Dla miłośników dronów FPV w naszym sklepie mamy ekscytujące wieści! DJI wprowadza na rynek nowe gogle DJI Goggles 3, które przenoszą loty FPV na zupełnie nowy poziom. Dowiedź się jakie innowacyjne funkcje oferują nowego gogle.

DJI Googles 3

Zanurz się w locie:

Goggles 3 oferują wciągające wrażenia z lotu, pozwalając Ci poczuć się, jakbyś sam znajdował się w przestworzach. Funkcja Real View PiP umożliwia wygodne przełączanie się między interaktywnym interfejsem a widokiem na żywo z otoczenia, zapewniając jednocześnie stały podgląd Twojego lotu w górnym rogu ekranu. Dzięki temu możesz nie tylko latać bezpieczniej, bez konieczności zdejmowania gogli, ale również korzystać z podkategorii A1 klasy C1.

Płynny obraz, pewny sygnał:

Gogle wyposażono w najnowszą technologię przesyłu obrazu DJI O4, która gwarantuje niezawodność i stabilność połączenia. System oferuje niskie opóźnienie wynoszące zaledwie 24 ms, zasięg do 13 km oraz automatyczne przełączanie między pasmami 2,4 GHz i 5,8 GHz w zależności od warunków sygnału. Dodatkowo, maksymalna przepustowość przesyłu wideo 60 Mb/s w połączeniu z technologią SyncSmooth zapewniają wyraźny i płynny obraz, co przekłada się na większy komfort oglądania.

DJI Googles 3 - płynny obraz

Komfort i wygoda:

DJI Goggles 3 zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie pilota. Miękkie wypełnienie i system odprowadzania pary zapewniają komfort nawet podczas dłuższych lotów. Paskowy system mocowania z baterią umieszczoną z tyłu gwarantuje równomierne rozłożenie ciężaru i łatwość zakładania i zdejmowania gogli. Czas pracy baterii wynoszący aż 3 godziny pozwala na swobodne latanie i cieszenie się emocjami.

Prosta obsługa, zaawansowane możliwości:

Goggles 3 posiadają wbudowany regulator dioptrii (-6,0 D do +2,0 D), dzięki czemu możesz cieszyć się wyraźnym obrazem bez konieczności noszenia okularów. Dodatkowo, gogle posiadają certyfikat Low Blue Light niemieckiego TÜV Rheinland, potwierdzający niski poziom emisji światła niebieskiego, co pozytywnie wpływa na zdrowie oczu.

Gogle współpracują z pilotem DJI RC Motion 3, który pozwala na sterowanie menu za pomocą kursora AR. Dzięki temu zmiana ustawień kamery, parametrów transmisji czy nawigacja po menu stają się dziecinnie proste.

Wiele możliwości:

Po podłączeniu Goggles 3 do smartfonu przez Wi-Fi możesz udostępnić innym podgląd z lotu w aplikacji DJI Fly (zasięg do 5 m). To świetny sposób, by dzielić się emocjami z FPV i zarażać pasją innych. Gogle umożliwiają również odtwarzanie panoramicznych i 3D nagrań z karty SD, zapewniając niesamowite wrażenia wizualne.

DJI Googles 3 - wiele możliwości

DJI Goggles 3 - kompatybilność

DJI Goggles 3 to nie tylko gogle do DJI Avata 2. Są one również kompatybilne z dronami DJI Air 3 i DJI Mini 4 Pro, co pozwala Ci doświadczyć zupełnie nowych wrażeń z ich pilotażu.

Zapoznaj się z pełną ofertą DJI Goggles 3 w naszym sklepie. Jeżeli pojawiły się jakieś pytania przeczytaj artykuł z najczęściej zadawanymi pytaniami - FAQ lub skontaktuj się z naszymi specjalistami.

Autor
Marcjanna Hubert
Główna redaktorka bloga Megadron, od 5 lat związana zawodowo z dronami. Studentka kierunku Nowe Media w Komunikacji. Pasjonatka grafiki i podróży, zafascynowana magią opowiadania historii za pomocą wideo. Tworzy most pomiędzy Megadron a klientami dodając treści social media: Instagram i Facebook.
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2024

Polecane

DJI Goggles 3

DJI Goggles 3

3 099,00 zł brutto
pixel