DJI Goggles Racing Edition
Rozpakowywanie i pierwsze wrażenia z DJI Goggle RE

Czy warto poczekać na nowe goggle? Oto pierwsze spojrzenie i rozpakowanie nowszych, lepiej wyglądających i jeszcze wygodniejszych gogli DJI.
Po otwarciu pudełka zobaczysz korpus, opaskę i ładowarkę Gogli, która jest zmienna w zależności od regionu.

W środku pudełka na dole znajduje się drugie, mniejsze pudełko zawierające kabel Micro USB, kabel HDMI, klips na przewód, złącze zwrotne SMA i antenę Pagody (interfejs SMA).

Co nowego w DJI Goggle RE?

DJI Goggle RE zestawWygląd- Po pierwsze, DJI Goggles RE mają zupełnie inny kolor niż wcześniej, pojawiając się w metalicznym matowym czarnym wykończeniu z daszkiem i opaską.

Dołączona antena Pagoda może przełączać się pomiędzy transmisją cyfrową i analogową dla wielu aplikacji i scenariuszy, i jest używana głównie do wyścigów FPV.

Uderzającą różnicą jest zupełnie nowa, wysokiej jakości wyściółka z czerwonej skóry wyściełająca wnętrze opaski. Oryginalne Gogle DJI były wygodne, ale te są na wyższym poziomie.

Funkcjonalność- DJI Goggles RE zachowuje wszystkie funkcje oryginalnych Gogli DJI i jest kompatybilny ze wszystkimi dronami DJI do lotu immersyjnego FPV. Oznacza to, że doskonale nadają się do oglądania filmów lub grania w konsole w zaciszu swojej sofy.

Ale jeśli nazwa nie podpowiedziała to DJI Goggles RE zostały precyzyjnie zaprojektowane i zaprojektowane z myślą o wyścigach z dronami FPV.

DJI Goggles RE są kompatybilne z modułem transmisji wideo OcuSync i wydajnym modułem kamery, które pracują w tandemie, aby przesyłać cyfrowy sygnał wideo z odległości do 7 km (US), z opóźnieniem wynoszącym zaledwie 50 ms.

Okulary DJI Goggles RE są również kompatybilne z dwiema innymi antenami. Cylindryczna antena wytwarza bardziej skupiony sygnał, co jest dobre dla transmisji dalekiego zasięgu. Antena dipolowa jest idealna do lotów we wszystkich kierunkach, umożliwiając ostrzejsze posuwy FPV na szeroko otwartych przestrzeniach. Oba są sprzedawane osobno.

 

Które są dla Ciebie?

W rzeczywistości zależy to od tego, co chcesz z nimi robić. Jeśli chcesz standardowe gogle o wysokiej funkcjonaliności- kup po prostu standardową wersję gogli DJI. A może dać się uwieść DJI Goggles RE? Jasne- nowy kolor i wygodna czerwona skóra są kuszące. Zwłaszcza jeśli jesteś typem osoby, która chce ścigać się na drony z najlepszym możliwym FPV. W takim przypadku oczywiste jest, które gogle wybrać.

DJI GOGLE RACING EDITION F&Q

Jakie są główne różnice między DJI Goggles Racing Edition (RE) i DJI Goggles?

DJI Goggles RE to przeprojektowany pad i pałąk na twarz, dzięki czemu są jeszcze bardziej wygodne w noszeniu. Oprócz wszystkich funkcji DJI Googles, DJI Goggles RE obsługuje również przeglądanie zdjęć panoramicznych Sphere i odtwarzanie lokalnego wideo. DJI Goggles RE współpracuje również z jednostką powietrzną DJI OcuSync i może odbierać analogowy sygnał wideo.

Które drony DJI są kompatybilne z DJI Goggles RE?

DJI Goggles RE współpracuje ze wszystkimi dronami DJI kompatybilnymi z oryginalnymi Goglami DJI, w tym SparkMavic ProPhantom 4 i Inspire 2.

Do czego służy port SMA na korpusie Gogle RE?

Oprócz czterech anten wbudowanych w oryginalne Gogle DJI, DJI Goggles RE są również kompatybilne z antenami zewnętrznymi, które współpracują z wbudowanymi w celu obsługi transmisji wideo 5,8 GHz. Zewnętrzne anteny łączą się z portem SMA na korpusie.

Jakie formaty wideo obsługuje DJI Goggles RE?

 MP4, MOV, MKV

Czy DJI Goggles RE obsługuje kontrolery lotów oraz aparatury innych firm?

Tak.

Obsługiwane kontrolery lotu: KISS, F3, F4 i Naze

Obsługiwane aparatury sterujące: X9D (FrSky), DEVO 10 (Walkera), T8FG (Futaba), T14SG (Futaba), WTF09sll (WFLY) i AT9S (RadioLink)

Jak mogę oglądać zdjęcia panoramiczne w Sferze za pomocą DJI Goggles RE?

1. Panoramy sfer na SkyPixel można pobrać na kartę SD i oglądać w Goggles w interfejsie Local Storage.

2. Jeśli panoramy Sphere są zapisywane na statku powietrznym DJI, możesz pobrać zdjęcia do Gogli RE z magazynu samolotów, a następnie wyświetlić je w interfejsie Local Storage.

3. Aby oglądać zdjęcia bezpośrednio z komputera PC, przejdź do SkyPixel i pobierz je przez DJI Assistant. Następnie możesz przeglądać zdjęcia w interfejsie Local Storage.