Opis produktu w naszym sklepie:

Dron DJI Inspire 2

Jakość dla profesjonalych filmowców i przedsiębiorstw.

DJI Inspire 2 odziedziczył wszystko co dobre po swoim poprzedniku Inspire 1, a na dodatek wszystko ulepszono. Drona Inspire 2 rozpędza się od 0 do 80 km/h w zaledwie 4 sekundy, ponadto może osiągnąć maksymalną prędkość 108 km/h, natomiast prędkość opadania to 9 m/s. To niespotykana szybkość i zwinność dla dronów tej wielkości. Podwójny system baterii wydłuża czas lotu maksymalnie do 27 minut (z X4S), natomiast technologia samogrzewcza pozwala latać nawet w niskich temperaturach. Autonomia lotu została poprawiona i opracowana specjalnie dla modelu Inspire 2, zapewniając dwa kierunki unikania przeszkód. Zwiększona inteligencja zapewnia wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, umożliwiając nawet pojedynczemu pilotowi możliwość tworzenie złożonych ujęć. Ulepszony system transmisji wideo jest w stanie działać na podwójnej częstotliwości sygnału oraz dwukanałowo, streaming wideo z wbudowanej kamery FPV oraz głównej kamery jednocześnie, dla lepszej współpracy pilota i operatora kamery. Spotlight Pro jest skutecznym trybem śledzenia, który pozwala nawet pojedynczemu pilotowi uchwycić skomplikowane, dramatyczne obrazy. 

DJI Inspire 2

 

DJI Inspire 2 wykorzystuje zaawansowane algorytm śledzenia wizualnego, aby namierzyć obiekt podczas lotu, niezależnie od kierunku, w którym Inspire 2 leci, umożliwia to tworzenie zdjęć, które kiedyś wymagało dodatkowego operatora kamery. Jeśli gimbal zbliża się do osiągnięcia swoich granic obrotu, Inspire 2 sam będzie się obracać w kierunku ujęcia bez wpływu sterowania lotem, dzięki temu ujęcie zostanie zrobione, tak by uwolnić mechanizm gimbala. Ten quadrocopter posiada także dwa tryby fotografowania, tryb szybki oraz tryb złożony (Composition Mode). W trybie szybkim należy wybrać cel, aby rozpocząć śledzenie, natomiast w trybie złożonym (Composition Mode) wybierz obiekt i pozycję śledzenia. Gdy obiekt wchodzi w ustawioną pozycję śledzenia naciśnij skrót, aby rozpocząć śledzenie. Gimbal może być przestawiany/ poruszany podczas fotografowania do regulacji ułożenia gimbala. Spotlight Pro jest dostępny we wszystkich inteligentnych trybach lotu między innymi w ActiveTrack, TapFly, Waypoint. 

inspire 2 cena sklep drony

Inspire 2 posiada zupełnie nowy system przetwarzania obrazu zapisuje z prędkością do 5.2K w CinemaDNG RAW, Apple ProRes i innych formatach

zenmuse dji inspire 2 sklep

 

 

W zestawie

 
 
Inspire 2
Nadajnik
Śmigła (4 pary)
Akumulator (TB50) x2
Ładowarka
Hub ładowania
Kabel zasilania
Kabel USB (z podwójnym gniazdem typu A)
Karta micro SD (16 GB)
Płyta kalibracji systemu wizyjnego
Walizka
Naklejka termoizolacyjna na akumulator x4
Instrukcja obsługi

 

Specyfikacja

 

ModelT650
Maks. czas lotu27 min.
Masa 3290 g (z dwoma akumulatorami, bez gimbala i kamery)
Maks. masa startowa4000 g
Maks. prędkość94 km/h
Maks. prędkość wznoszeniaTryb P, A - 5 m/s / Tryb S - 6 m/s
Maks. prędkość opadania9 m/s
Temperatura robocza-20° - 40° C
Zasięg dolnych czujników5 m
Zakres pracy dolnych czujników0 - 10 m
Zakres pracy przednich czujników0,7 - 30 m
Zasięg górnych czujników5 m
Zasięg sygnału nadajnika3,5 km w UE (zgodnie z CE)
Akumulator nadajnika6000 mAh 2S LiPo
AkumulatorATB50 4280 mAh LiPo 6S 22,8 V
Zakres obrotu gimbalaPitch -130° - 40°, Roll ±20°, Pan ±320°

Specyfikacja

Zasięg(m)3500
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoNie
Kamera(mpix)Nie
GPSGPS / GLONASS
EAN6958265121944
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - DJI Inspire 2....

MK dron
Jakość
Ogółem
Cena

Rewelacja

Jeśli ktoś powie że phaltom to profesionalny dron to go wysmieje jakoś wykonania i precyzja lotu inspire 2 powala na twarz latanie tym bezalogowcem to sama przyjemność jego stabilnoc w powietrzu bajka a połączony z kamerą x5s tworzy materiał zapierajacy wdech w piersiach

Robert
Jakość
Ogółem
Cena

Rewelacja.

Latałem już wieloma dronami....DJI, 3DR, Yuneec i Walkera. To co potrafi Inspire 2 jest ciężkie do opisania. Precyzja lotu jest wręcz niemożliwa. Prędkość lotu to, że mogę latać za samochodami, motorówkami i wychodzą mi profesjonalne ujęcia. Polecam wszystkim ten sprzęt.

Napisz opinię

Oceniasz produkt: DJI Inspire 2

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem