Opinie o Nas


DJI Inspire 2

SKU: Inspire2

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: W magazynie

14 999,00 zł

leasing na drony

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron DJI Inspire 2

Jakość dla profesjonalych filmowców i przedsiębiorstw.

DJI Inspire 2 odziedziczył wszystko co dobre po swoim poprzedniku Inspire 1, a na dodatek wszystko ulepszono. Drona Inspire 2 rozpędza się od 0 do 80 km/h w zaledwie 4 sekundy, ponadto może osiągnąć maksymalną prędkość 108 km/h, natomiast prędkość opadania to 9 m/s. To niespotykana szybkość i zwinność dla dronów tej wielkości. Podwójny system baterii wydłuża czas lotu maksymalnie do 27 minut (z X4S), natomiast technologia samogrzewcza pozwala latać nawet w niskich temperaturach. Autonomia lotu została poprawiona i opracowana specjalnie dla modelu Inspire 2, zapewniając dwa kierunki unikania przeszkód. Zwiększona inteligencja zapewnia wiele inteligentnych trybów lotu, w tym Spotlight Pro, umożliwiając nawet pojedynczemu pilotowi możliwość tworzenie złożonych ujęć. Ulepszony system transmisji wideo jest w stanie działać na podwójnej częstotliwości sygnału oraz dwukanałowo, streaming wideo z wbudowanej kamery FPV oraz głównej kamery jednocześnie, dla lepszej współpracy pilota i operatora kamery. Spotlight Pro jest skutecznym trybem śledzenia, który pozwala nawet pojedynczemu pilotowi uchwycić skomplikowane, dramatyczne obrazy. 

DJI Inspire 2

 

DJI Inspire 2 wykorzystuje zaawansowane algorytm śledzenia wizualnego, aby namierzyć obiekt podczas lotu, niezależnie od kierunku, w którym Inspire 2 leci, umożliwia to tworzenie zdjęć, które kiedyś wymagało dodatkowego operatora kamery. Jeśli gimbal zbliża się do osiągnięcia swoich granic obrotu, Inspire 2 sam będzie się obracać w kierunku ujęcia bez wpływu sterowania lotem, dzięki temu ujęcie zostanie zrobione, tak by uwolnić mechanizm gimbala. Ten quadrocopter posiada także dwa tryby fotografowania, tryb szybki oraz tryb złożony (Composition Mode). W trybie szybkim należy wybrać cel, aby rozpocząć śledzenie, natomiast w trybie złożonym (Composition Mode) wybierz obiekt i pozycję śledzenia. Gdy obiekt wchodzi w ustawioną pozycję śledzenia naciśnij skrót, aby rozpocząć śledzenie. Gimbal może być przestawiany/ poruszany podczas fotografowania do regulacji ułożenia gimbala. Spotlight Pro jest dostępny we wszystkich inteligentnych trybach lotu między innymi w ActiveTrack, TapFly, Waypoint. 

inspire 2 cena sklep drony

Inspire 2 posiada zupełnie nowy system przetwarzania obrazu zapisuje z prędkością do 5.2K w CinemaDNG RAW, Apple ProRes i innych formatach

zenmuse dji inspire 2 sklep

 

 

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Opinie klientów - DJI Inspire 2....

Robert
Jakość
Ogółem
Cena

Rewelacja.

Latałem już wieloma dronami....DJI, 3DR, Yuneec i Walkera. To co potrafi Inspire 2 jest ciężkie do opisania. Precyzja lotu jest wręcz niemożliwa. Prędkość lotu to, że mogę latać za samochodami, motorówkami i wychodzą mi profesjonalne ujęcia. Polecam wszystkim ten sprzęt.

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: DJI Inspire 2

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Możesz być również zainteresowany: