Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria Ronin SC

Wyniki: 5

Jesteś posiadaczem świetnego gimbala Ronin? Sklep Megadron uzupełni Twoje wyposażenie o dodatkowe akcesoria do tego 3 osiowego urządzenia. W tej kategorii sklepu umieściliśmy najważniejsze elementy potrzebne do wyposażenia gimbala ręcznego. Dzięki nim praca z zaawansowanym sprzętem filmowym i fotograficznym będzie absolutną przyjemnością! Przekonaj się już teraz!

Gimbal Ronin SC i najpotrzebniejsze dodatki

Jak można ulepszyć działanie już niemal doskonałego gimbala Ronin? Sklep Megadron przyjmuje wyzwanie i daje Ci do dyspozycji niewielkie części i funkcjonale elementy o kluczowym znaczeniu. Jednym z nich jest Płytka montażowa / dystans kamery DJI Ronin-SC. Niestandardowe dopasowanie stabilizatora do kamery lub aparatu wymaga innego zestawu dystansowego niż ten dodawany przez producenta. Sięgnij po niego, gdy potrzebujesz dokonać zmian wykraczających poza możliwości fabryczne.Kolejny niesamowicie ważny element to kompatybilny z gimbalem i kamerą kabel transmisyjny. Nie ma możliwości zastosowania w takim przypadku zamiennika uniwersalnego. Aby nie stracić na jakości, należy posłużyć się dedykowanym kablem np. RSS DJI Ronin-SC (Panasonic) lub MCC DJI Ronin-SC (NIKON). Wszystko zależy od marki zastosowanej kamery. Nie pozwól sobie na pogorszenie jakości sterowania i przesyłu obrazu. Wybieraj tylko kompatybilne i wspierane przez producentów akcesoria.

Zaawansowane akcesoria do Ronin SC

Jeżeli chcesz jeszcze mocniej podnieść jakość pracy z gimbalem Ronin sklep Megadron ma dla Ciebie kolejne propozycje. Pierwsza z nich to oryginalny Uchwyt z akumulatorem BG18 grip DJI Ronin-SC. Bateria zainstalowana we wnętrzu zapewnia gimbalowi funkcjonowanie przez 11 godzin w trybie ciągłym. Poza tym samo urządzenie świetnie współpracuje z urządzeniami przenośnymi, stając się dla nich solidną podstawą.Oprócz tego możesz podłączyć do gimbala Uchwyt dwuręczny dual grip DJI Ronin-SC. To świetna propozycja dla tych, którzy chcą sterować urządzeniem oburącz. Można również przy jego pomocy sterować gimbale jedną ręką w pozycji tuż nad ziemią. Co istotne, do tego uchwytu dwuręcznego zamontujesz też dodatkowe akcesoria poprawiające działanie gimbala. To propozycja dla najbardziej zaawansowanych użytkowników.

Najlepsze akcesoria w sklepie Megadron!

Chcesz wycisnąć ze swojego sprzętu jeszcze więcej? A może oczekujesz kompatybilnych części serwisowych? W sklepie Megadron przygotowaliśmy tysiące akcesoriów i elementów zamiennych, które pomogą Ci podnieść jakość sprzętu. Wśród nich na pewno znajdują się też takie, które dopasują się do Twoich potrzeb. Sięgnij po nie już dziś!

pixel