Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Słuchawki kostne AfterShokz Aeropex - instrukcja obsługi

2019-11-19
Słuchawki kostne AfterShokz Aeropex - instrukcja obsługi

Słuchawki AfterShokz Aeropex - przygotowanie do użycia

Ładowanie AfterShokz Aeropex

Doładuj słuchawki za pomocą dołączonego kabla magnetycznego. Wskaźnik LED zaświeci się na czerwono po rozpoczęciu ładowania, a na niebiesko po naładowaniu baterii.

Parowanie słuchawek AfterShokz

Upewnij się, że słuchawki są wyłączone. Przejdź do trybu parowania poprzez przytrzymywanie przycisku volume+ do momentu, gdy Audrey (głosowa podpowiedź w słuchawkach) powie 'Pairing', a wskaźnik LED zacznie mrugać naprzemiennie na czerwono i niebiesko.

Połącz swoje urządzenie mobile z AfterShokz

Otwórz opcje Bluetooth w menu swojego urządzenia i wybierz 'Aeropex By AfterShokz' Głos Audrey powie 'Connected', a wskaźnik LED mrugnie jednokrotnie na niebiesko.
 1. Jak ponownie sparować bezprzewodowe słuchawki kostne AfterShokz?
 2. Upewnij się, że słuchawki są wyłączone
 3. Wejdź w tryb parowania poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Volume+ do momentu, gdy Audrey powie 'Pairing', a wskaźnik LED zacznie mrugać na czerwono i niebiesko.
 4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny, przycisk Volume+ i Volume- (wszystkie 3 przyciski jednocześnie) przez 3 - 5 sekund, do momentu gdy usłyszysz dwa sygnały dźwiękowe lub słuchawki zawibrują.
 5. Wyłącz słuchawki. Słuchawki Aeropex są teraz zresetowane i mogą być ponownie sparowane.

Parowanie wielu urządzeń ze słuchawkami Aeropex

Parowanie wielu urządzeń pozwala na sparowanie dwóch urządzeń na raz, dzięki czemu dwie osoby mogą korzystać z Aeropex, bez konieczności parowania słuchawek za każdym razem.

 1. Upewnij się, że słuchawki są wyłączone.
 2. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Volume+ do momentu, gdy głos powie 'Pairing', a wskaźnik LED zacznie mrugać na czerwono i niebiesko.
 3. Naciśnij i przytrzymaj przycisk wielofunkcyjny i Volume+ przez 3 sekundy. Głos w słuchawce powie 'Multipoint Enabled'.
 4. Otwórz ustawienia Bluetooth pierwszego urządzenia i wybierz Aeropex by AfterShokz. Audrey powie 'Connected'.
 5. Wyłącz słuchawki.
 6. Ponownie wejdź w tryb parowania poprzez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku Volume+, głos w słuchawce powie 'Pairing' a wskaźnik LED zacznie mrugać na czerwono i niebiesko.
 7. Otwórz ustawienia Bluetooth drugiego urządzenia i wybierz Aeropex by AfterShokz. Głos w słuchawce powie 'Connected'.
 8. Wyłącz słuchawki.
 9. Włącz słuchawki. Twoje słuchawki są teraz połączone z dwoma urządzeniami.
 10. Aby wyłączyć parowanie multipoint: naciśnij i przytrzymaj Przycisk wielofunkcyjny i przyciskVolume- przez 3 sekundy. Usłyszysz komunikat 'Multipoint disabled'.

Przechowywanie i utrzymanie słuchawek Aeropex

 1. Słuchawki należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, w temperaturze otoczenia 0-45 °C. Zbyt niska/ wysoka temperatura lub wilgoć może skracać żywotność baterii.
 2. Po okresie długotrwałego przechowywania bez użytkowania, naładuj przed użyciem. Słuchawki są wodoodporne, ale nie wodoszczelne - nie zanurzaj ich w wodzie.
 3. Zestaw słuchawkowy może być używany do codziennego czyszczenia, ale nie może być przepłukany i nasączony na otwór mikrofonu, w przeciwnym razie może mieć pływ na wydajność mikrofonu.
 4. Zaleca się czyszczenie słuchawek przy użyciu czystej, miękkiej ściereczki.
 5. Nie ładuj słuchawek bezpośrednio po treningu, gdyż pot czy wilgoć mogą spowodować spięcie. By zredukować niebezpieczeństwo uszkodzenia, upewnij się, że port ładowania USB jest zawsze suchy.

Słuchawki AfterShokz są objęte 24-miesięczną gwarancją.

Opis przycisków w słuchawkach AfterShokz Aeropex
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019
pixel