Słuchawki AfterShokz - różnice między modelami. Wybierz swoje idealne słuchawki kostne!

2020-01-21
Słuchawki AfterShokz - różnice między modelami. Wybierz swoje idealne słuchawki kostne!Poniżej przedstawiamy tabelę porównawczą wszystkich modeli słuchawek kostnych firmy AfterShokz dostępnych na rynku. Staraliśmy się zestawić najistotniejsze parametry tak, aby ułatwić Ci wybór modelu idealnego dla Ciebie.

Trekz Titanium & Trekz Air

Pierwszy na rynku pojawił się model Trekz Titanium i był to przełom, jeśli chodzi o słuchawki z wykorzystaniem przewodnictwa kostnego.

Niewielkie słuchawki wykonane ze stopu Memorym Titanium są lekkie, giętkie i trwałe, a otwory LeakSlayer eliminują wyciek dźwięku. 
Trekz Titatnium są wyposażone w podwójny mikrofon, dzięki czemu głos jest wyraźny i czysty. Wodoszczelność klasy IP55 gwarantuje odporność na pot i wilgoć.

Kolejna generacja to słuchawki Trekz Air - 20% lżejsze i 40% mniejsze od poprzednika. Skrywają nowszą technologię przewodnictwa kostnego. Wszędzie, gdzie to możliwe, zastosowano tytan, aby zapewnić lepsze dopasowanie i jakość dźwięku oraz zredukowano jego wyciek. Większa elastyczność i dopasowanie konstrukcji zapewnia lepszy komfort użytkowania, a niższa o 6 g waga sprawia, że są wygodniejsze względem Trekz Titatnium.

AfterShokz Aeropex & Xtrainerz

W tym samym czasie wyszły najnowsze i obecnie najpopularniejsze modele słuchawek kostnych czyli Aeropex i Xtrainerz. Te pierwsze przeznaczone są dla osób aktywnych na różnych płaszczyznach, podobnie jak wcześniejsze modele, drugie natomiast dedykowane są w szczególności do pływania.
Porównując Aeropexy do poprzedników, zapewniają bardziej dynamiczny zakres basu i mniej odczuwalnych drgań.
Co więcej, producent wprowadził zmiany w konstrukcji, dzięki czemu redukują one szumy i ograniczają wyciek dźwięku na jeszcze wyższym poziomie. Są 30% mniejsze i 13% lżejsze od Trekz Air, a wyższa klasa wodoszczelności IP67 pozwala na nurkowanie do 1m pod wodą przez około 1 godzinę. Dodatkowo, posiadają czuły sygnalizator zawilgocenia.

Zastosowanie nowoczesnej technologi gwarantuje, że słuchawki Aeropex spełniają oczekiwania wszystkich, którzy żyją sportem i jednocześnie potrzebują dobrego i bezpiecznego doświadczania muzyki.

Słuchawki Xtrainerz mają wbudowany odtwarzacz muzyki z pamięcią 4 GB, są całkowicie wodoszczelne do głębokości 2 m, czy to w basenie, w jeziorze czy morzu. Co więcej, dzięki specjalnej konstrukcji, słuchawki te są kompatybilne z goglami do pływania, czepkiem i zatyczkami dousznymi.
Xtrainerz nie uciskają uszu ani nie spadają, co pozwali Ci na pełne skupienie przy osiąganiu coraz lepszych wyników.

Podsumowując...

Jeśli chodzi o słuchawki do biegania, na rower czy na siłownię, modele: Titanium, Air i Aeropex różnią się jakością dźwięku i dopasowaniem. Im nowszy model, tym komfort użytkowania i jakość wykonania słuchawek oraz dźwięku jest większa. Z doświadczenia (przetestowaliśmy wszystkie modele) potwierdzamy, że jest to bardzo odczuwalne.
Xtrainerz są przeznaczone do zupełnie innego użytkowania - polecamy je do wszelkich dyscyplin wodnych, których uprawianie umili wgrana w pamięć wewnętrzną słuchawek ulubiona muzyka.

Teraz wybór należy tylko do Ciebie! 
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego ul. Śląska 33 w Gdyni, gdzie sam przekonasz się, które z nich najlepiej na Tobie leżą :).

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel