Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Słuchawki AfterShokz - różnice między modelami. Wybierz swoje idealne słuchawki kostne!

2020-01-21
Słuchawki AfterShokz - różnice między modelami. Wybierz swoje idealne słuchawki kostne!

Poniżej przedstawiamy tabelę porównawczą wszystkich modeli słuchawek kostnych firmy AfterShokz dostępnych na rynku. Staraliśmy się zestawić najistotniejsze parametry tak, aby ułatwić Ci wybór modelu idealnego dla Ciebie.

 

AfterShokz Openmove

AfterShokz Aeropex

 

AfterShokz OpenComm

 

Cena

399,00 zł

729,00 zł

799,00 zł

Kolor

Himalayan PinkElevation BlueAlpine WhiteSlate Gray

Cosmic Black, Lunar Gray, Blue Eclipse,

Solar Red

Slate Gray,

Light Gray,

 

Waga

29g

26 g

33 g

Bluetooth

 Bluetooth v5.0

Zakres bezprzewodowy

10 m

Wodoszczelność

IP55

IP67

(wilgoć, pot, z czujnikiem wilgotności)

IP55

Czas pracy

Do 6 godzin

Do 8 godzin

Czas ładowania

2 godziny

Czułość

96 ± 3dB

105 ± 3 dB

105 ± 3 dB

Akumulator

Akumulator litowo-polimerowy

Mikrofon

-40 ± 2dB

-38 ± 3dB

-38 ± 3dB

Zakres częstotliwości

20Hz - 20kHz

Gwarancja

24 miesiące


Pierwszy na rynku pojawił się model Trekz Titanium i był to przełom, jeśli chodzi o słuchawki z wykorzystaniem przewodnictwa kostnego. Dzisiaj nie są one już dostępne w sprzedaży ponieważ producent cały czas rozwija swoją technologię gwarantując nam najlepsze doznania i najlepsze wykonanie swoich produktów. Poniżej krótki opis tego co ma do zaoferowania firma AfterShokz na ten moment.

AfterShokz Aeropex - flagowy model

Już jakiś czas temu na rynek wyszedł obecnie najpopularniejszy model słuchawek kostnych czyli Aeropex. Model ten przeznaczony jest dla osób aktywnych na różnych płaszczyznach, podobnie jak wcześniejsze modele. Dodatkowa wodoszczelność da nam natomiast więcej możliwości.
Porównując Aeropexy do poprzedników, zapewniają bardziej dynamiczny zakres basu i mniej odczuwalnych drgań.
Co więcej, producent wprowadził zmiany w konstrukcji, dzięki czemu redukują one szumy i ograniczają wyciek dźwięku na jeszcze wyższym poziomie. Są 30% mniejsze i 13% lżejsze od Trekz Air, a wyższa klasa wodoszczelności IP67 pozwala na nurkowanie do 1m pod wodą przez około 1 godzinę. Dodatkowo, posiadają czuły sygnalizator zawilgocenia.

Zastosowanie nowoczesnej technologi gwarantuje, że słuchawki Aeropex spełniają oczekiwania wszystkich, którzy żyją sportem i jednocześnie potrzebują dobrego i bezpiecznego doświadczania muzyki.

AfterShokz OpenComm - otwarty i lekki headset

 

 

Podsumowując...

Jeśli chodzi o słuchawki do biegania, na rower czy na siłownię, modele: Titanium, Air i Aeropex różnią się jakością dźwięku i dopasowaniem. Im nowszy model, tym komfort użytkowania i jakość wykonania słuchawek oraz dźwięku jest większa. Z doświadczenia (przetestowaliśmy wszystkie modele) potwierdzamy, że jest to bardzo odczuwalne.
Xtrainerz są przeznaczone do zupełnie innego użytkowania - polecamy je do wszelkich dyscyplin wodnych, których uprawianie umili wgrana w pamięć wewnętrzną słuchawek ulubiona muzyka.

Teraz wybór należy tylko do Ciebie! 
Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego ul. Śląska 33 w Gdyni, gdzie sam przekonasz się, które z nich najlepiej na Tobie leżą :).

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

pixel