Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Premiera Drona DJI Mini 4 Pro - nowe funkcje

2023-09-25
Premiera Drona DJI Mini 4 Pro - nowe funkcje

Premiera nowego drona DJI, dziś (25.09.2023) DJI Mini 4 Pro jest już dostępny! To kolejny dron z serii Mini Pro, który jest ogromnym zwiększeniem jakości względem poprzednika DJI Mini 3 Pro. Ulepszenia, jakie wprowadził producent, są bardzo innowacyjne i wprowadzają mocne orzeźwienie w nowym modelu DJI. W tym artykule dowiesz się, jakie są parametry nowego Mini 4 Pro oraz jakie są jego możliwości.

DJI Mini 4 Pro

Nowość od DJI - czujniki 360°

Nowy DJI Mini 4 Pro wprowadza na rynek dronów niezwykle interesujące nowości, które z pewnością przyciągną uwagę zarówno doświadczonych operatorów, jak i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z drononami. Wyposażony w zaawansowane technologię Mini 4 Pro utrzymuje niesamowicie lekką konstrukcję o wadze zaledwie 249 g, jednocześnie podnosząc poprzeczkę pod względem wykrywania przeszkód. Dzięki wielokierunkowemu systemowi czujników wizyjnych 360°, DJI Mini 4 Pro unika kolizji, a zaawansowany system APAS zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas lotu.

Kamera pozwala na nagrywanie filmów w imponującej rozdzielczości 4K/60fps HDR. Dzięki trybom kolorów D-Log M i HLG, masz pełną kontrolę nad postprodukcją, osiągając niesamowite efekty. Dodatkowo, cyfrowy system transmisji wideo DJI O4 zapewnia nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale także maksymalny zasięg transmisji sięgający aż 10 km, co umożliwia loty na jeszcze większe odległości i odkrywanie nowych miejsc.

To jednak nie wszystko. DJI Mini 4 Pro oferuje także szereg inteligentnych funkcji, takich jak ActiveTrack 360°, Waypoint Flight, Advanced RTH, Cruise Control i wiele innych, które uczynią loty bardziej płynnymi, bezpiecznymi i kreatywnymi. Dzięki DJI Mini 4 Pro pozwalasz sobie na bardziej zaawansowane możliwości, a wszystko to przy zachowaniu kompaktowego i lekkiego designu.

DJI Mini 4 Pro Niebo

Możliwości kamery Mini 4 Pro

Nowa kamera drona DJI Mini 4 Pro stanowi prawdziwą rewolucję w dziedzinie nagrywania i fotografowania z powietrza. Wyposażona w 1/1,3-calową matrycę CMOS oraz Dual Native ISO Fusion, zapewnia doskonałą jakość obrazu nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Dzięki przysłonie f/1.7 oraz 2,4 μm pikselom 4 w 1, dron umożliwia rejestrowanie bogatych w szczegóły ujęć zarówno w jasnych partiach, jak i w cieniach. DJI Mini 4 Pro potrafi nagrywać w rozdzielczości 4K/60FPS HDR, a także osiągać efekt slow motion w 4K/100FPS. Dodatkowo, tryby D-Log M i HLG podnoszą jakość obrazu oraz pozwalają na zaawansowaną edycję, a funkcja Night Shots sprawdzi się doskonale podczas nocnych sesji nagrywania. Ponadto, kamera pozwala na robienie zdjęć w formacie RAW o rozdzielczości 48MP, co otwiera dodatkowe możliwości w postprodukcji. Wszystko to sprawia, że kamera drona DJI Mini 4 Pro to narzędzie, które z łatwością spełni oczekiwania zarówno profesjonalnych filmowców, jak i pasjonatów tworzenia wyjątkowych treści wideo i zdjęć.

DJI Mini 4 Pro funkcje

Zaawansowane funkcje

Mini 4 Pro to nie tylko dron do tradycyjnego nagrywania, ale także narzędzie, które otwiera przed użytkownikami nowe perspektywy tworzenia materiałów wideo. Jedną z jego możliwości jest nagrywanie w pionie dzięki funkcji True Vertical Shooting. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy tworzą treści do swoich profili w mediach społecznościowych lub pragną uzyskać nietypowe i dynamiczne ujęcia. Dron DJI Mini 4 Pro oferuje 2-krotny zoom cyfrowy do zdjęć i 4-krotny zoom cyfrowy do filmów, co pozwala na nagrywanie widoków czy dzikiej przyrody z bezpiecznej odległości. DJI Mini 4 Pro umożliwia także płynne ruchy kamery z kątem nachylenia wynoszącym 60°, co dodaje jeszcze więcej kreatywności i dynamiki do tworzonych nagrań.

DJI Mini 4 Pro góry

Znakomity zasięg

Dron DJI Mini 4 Pro imponuje swoim zasięgiem i możliwościami lotu. Dzięki zaawansowanemu systemowi transmisji O4, Mini 4 Pro może osiągnąć maksymalny zasięg transmisji wynoszący aż 10 km, pozwalając użytkownikom na swobodne latanie. Inteligentny akumulator gwarantuje imponujący czas lotu sięgający nawet 34 minut, co pozwala na dłuższe i lepsze nagrania. Warto pamiętać, że temperatura pracy drona to przedział od -10°C do 40°C. Dron DJI Mini 4 Pro to zdecydowanie urządzenie, które pozwala na loty w różnorodnych warunkach, zachowując przy tym bezpieczeństwo i jakość obrazu na najwyższym poziomie.

 DJI Mini 4 Pro las

Najlepszy dron dla kategorii poniżej 249g

Dron DJI Mini 4 Pro to urządzenie, które doskonale spełnia oczekiwania szerokiej grupy użytkowników, zarówno doświadczonych entuzjastów dronów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z lataniem. Jego lekkość i kompaktowe rozmiary, wynoszące poniżej 249 gramów, czynią go dostępnym dla prawie każdego i w prawie każdym miejscu. To istotny aspekt z punktu widzenia przepisów, ponieważ w wielu krajach i regionach nie wymaga on rejestracji ani dodatkowych szkoleń. DJI Mini 4 Pro może towarzyszyć Ci w każdej przygodzie, bez względu na to, czy jesteś podróżnikiem chcącym uchwycić niezapomniane chwile, czy też twórcą, który pragnie eksperymentować z nowymi perspektywami w tworzeniu filmów i zdjęć. To dron stworzony dla każdego, kto ceni sobie jakość, mobilność i nieograniczone możliwości.

DJI Mini 4 Pro nowy dron

HIT na rok 2023 - DJI Mini 4 Pro

Dnia 25 października 2023 roku uszyła sprzedaż nowego drona DJI Mini 4 Pro. Urządzenie jest dostępne w ograniczonej ilości. Dlatego nie czekaj zbyt długo, aby podjąć decyzję, jeśli chcesz wypróbować nowego Mini 4 Pro. Niedługo może nie być łatwo dostępny.

DJI Mini 4 Pro dostępny jest w trzech wariantach. Możesz wybrać podstawową wersję z kontrolerem, który nie posiada wbudowanego ekranu (DJI RC-N2), lub wybrać opcję z aparaturą DJI RC 2 albo zestaw Fly More Combo z aparaturą DJI RC 2. Poniżej tabela cenowa dla drona DJI Mini 4 Pro:

Dron Dron DJI Mini 4 Pro (RC-N2) Dron DJI Mini 4 Pro (DJI RC 2) Dron DJI Mini 4 Pro Fly More Combo (DJI RC 2)
Cena 4 099 zł 5 099 zł 5 749 zł
Zdjęcie  DJI Mini 4 Pro RC-N2 DJI Mini 4 Pro RC 2  DJI Mini 4 Pro Fly More Combo

Dron DJI Mini 4 Pro dostępny jest w trzech różnych konfiguracjach, a ich ceny wahają się od 4 099 zł do 5 749 zł. Biorąc pod uwagę bogate funkcje i możliwości, które oferuje Mini 4 Pro, staje się atrakcyjną opcją dla użytkowników, którzy oczekują doskonałego połączenia jakości i wydajności. Bez względu na wybraną wersję, DJI Mini 4 Pro gwarantuje bardzo dobrą jakość.

DJI Mini 4 Pro zestaw

Podsumowanie

DJI Mini 4 Pro, nowy dron od DJI, jest już dostępny i stanowi znaczący krok naprzód w porównaniu do poprzednika, DJI Mini 3 Pro. Nowy model wprowadza innowacyjne ulepszenia, w tym czujniki 360°, co zwiększa bezpieczeństwo lotów. Kamera Mini 4 Pro pozwala na nagrywanie w 4K/60fps HDR i oferuje zaawansowane funkcje edycji, a także długą transmisję wideo na odległość do 10 km. Dron zapewnia również liczne inteligentne funkcje i możliwość nagrywania w pionie. DJI Mini 4 Pro jest doskonałym wyborem zarówno dla profesjonalistów, jak i amatorów, zapewniając doskonałą jakość i mobilność.

 

Autor
Bartłomiej Rasztar
Redaktor specjalizujący się od 4 lat w dziedzinie e-commerce. Magister kierunku Zarządzanie - Marketing i Social Media. Pasjonat sportu, ekstremalnych przeżyć i wyzwań, którymi dzieli się na swoim Instagramie. Zainspirowany wykorzystaniem technologii w celu pokazywania świata w fascynujący i ciekawy sposób.
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2023

Polecane

Dron DJI Mini 4 Pro (RC-N2)

Dron DJI Mini 4 Pro (RC-N2)

3 749,00 zł brutto3 599,00 zł brutto
Dron DJI Mini 4 Pro (RC 2)

Dron DJI Mini 4 Pro (RC 2)

4 699,00 zł brutto4 549,00 zł brutto
pixel