Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Podręczna stacja ładująca DJI Spark

2017-11-27
Podręczna stacja ładująca DJI Spark

DJI właśnie wydało przenośną stację ładującą Sparka. Ile baterii można naładować? Czy łatwo ją nosić i używać? Przeanalizujemy funkcje tej potężnej stacji ładującej i odpowiemy na wszystkie pytania.

Przenośna stacja ładująca Spark dostarcza energię do inteligentnych akumulatorów i inteligentnych urządzeń, gdziekolwiek jesteś, z imponującą pojemnością ładowania. Bez wyjmowania baterii ze statku powietrznego można po prostu umieścić Sparka na stacji, aby rozpocząć ładowanie, a stacja ładująca ma dwa dodatkowe gniazda ładowania do zapasowych akumulatorów.

Stosowanie:

DJI Spark podręczna stacja ładująca

  1. Kliknij przełącznik zabezpieczający płytę, aby ją otworzyć, a następnie dopasuj i umieść baterię w odpowiednie miejsce. Dopasuj zewnętrzny styk ładowania akumulatora samolotu do styku stacji ładującej, a następnie włóż samolot do stacji. Zamknij płytę zabezpieczającą i upewnij się, że deska jest przymocowana.

  2. Naciśnij krótko przycisk zasilania, a następnie naciśnij ponownie i przytrzymaj, aby włączyć zasilanie stacji i rozpocząć ładowanie.

  3. Podczas ładowania najpierw ładuje baterię w samolocie, a następnie dwie zapasowe baterie zgodnie z ich poziomem mocy od wysokiego do niskiego.

  4. Ładowarka stacji ładowania jest kompatybilna z ładowarką akumulatora firmy Spark. Pełne naładowanie stacji zajmuje około 95 minut.

  5. Możesz także użyć tej stacji jako centrum ładowania akumulatorów. Po podłączeniu do zewnętrznego źródła zasilania, pełne naładowanie stacji, akumulatora podłączonego do samolotu i dwóch pozostałych zapasowych akumulatorów zajmuje około 3 godzin.

  6. Z boku stacji ładującej są trzy porty. Są (od lewej do prawej):

  • Port USB (5 V/ 2A): ładuje pilota i urządzenia mobilne;

  • Port ładowania: ładuje stację i inteligentne akumulatory w locie;

  • Port Micro USB: Łączy stację z komputerem w celu aktualizacji oprogramowania.

Teraz możesz przestać martwić się o wyczerpanie baterii w drodze. Niezależnie od tego czy wybierasz się na przejażdżkę rowerową, czy długą wycieczkę, możesz łatwo spakować przenośną stację ładującą Spark i latać dalej.

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2017
pixel