Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Nowe słuchawki z przewodnictwem kostnym - AfterShokz Openmove

2020-08-25
Słuchawki Aftershokz zostały wyposażone w technologię przewodnictwa kostnego, otwierając tym samym świat możliwości dla ludzi aktywnych, aby doświadczyli dźwięku w zupełnie nowy sposób. Tak jak najlepsi sportowcy na całym świecie. 

Zwiększamy komfort użytkowania i świadomości otoczenia, bez kompromisu między bezpieczeństwem, a aktywnym stylem życia. Korzystając z najnowszych rozwiązań technologii przewodnictwa kostnego i najnowszego modułu Bluetooth, słuchawki OpenMove to pierwszy model Aftershokz, który został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wszechstronności, powiększając tym samym grono potencjalnych odbiorców.

Otwarta konstrukcja

Technologia przewodnictwa kostnego dostarcza dźwięk poprzez kości górnej szczęki i kości policzkowe, aby zapewnić wszystkie korzyści otwartej konstrukcji. Aftershokz jest pionierem w technologii przewodnictwa kostnego i udoskonala ją od piętnastu lat. Posiadając 300 patentów na całym świecie, zdobywając liczne nagrody od GoodDesign, Reddot i IF, Aftershokz zmienia sposób odbierania dźwięku dla będących w ruchu.

Świadomość otoczenia i bezpieczeństwo

Dzięki OpenMove lepiej słyszysz otoczenie. Otwarta konstrukcja tworzy bezpieczniejsze warunki niż douszne słuchawki, które izolują użytkownika od otaczającego go świata. W słuchawkach OpenMove usłyszysz ruch ulicznych, nadjeżdżających rowerzystów, biegaczy i więcej, a w tym samym czasie możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką lub prowadzić rozmowy. To całkowicie nowe doświadczenie!

  • KOMFORTOWE SŁUCHANIE Nie posiadając niczego co mogłoby zasłaniać i uciskać uszy, otwarta konstrukcja sprawia, że słuchawki z przewodnictwem kostnym Aftershokz są niezwykle komfortowe w użytkowaniu przez dłuższy czas.
  • POZOSTAJĄ NA MIEJSCU OpenMove pozostają na miejscu w każdym zakresie ruchowym. Nie musisz się martwić, że słuchawki spadną podczas aktywności.
  • WODOODPORNE + WYTRZYMAŁE Dzięki klasie wodoodporności IP55, słuchawki wytrzymają nawet najmocniejszy deszcz i najintensywniejszy trening.
  • 6 GODZIN MUZYKI + ROZMÓW Dzięki baterii wystarczającej na 6 godzin użytkowania i 10 dni w trybie czuwania, OpenMove doskonale spełniają swoje przeznaczenie.
  • USŁYSZ WIĘCEJ, USŁYSZ LEPIEJ Technologia przewodnictwa kostnego PremiumPitch 2.0 w połączeniu z najnowszym modułem Bluetooth 5.0, daje słuchawkom więcej basu, czystszy dźwięk i lepsze przewodzenie dźwięku, kiedy jesteś w ruchu.
  • WIELE ZASTOSOWAŃ Tryb standardowy do codziennego użytkowania. Tryb głosu ludzkiego, aby każde słowo brzmiało wyraźnie. Tryb zamknięty, kiedy korzystasz z zatyczek do uszu. 3 tryby EQ dopasowane do Twoich potrzeb.
  • SZYBKIE PAROWANIE I ZMIANA URZĄDZENIA Jedna para słuchawek. Dwa urządzenia. Łatwa zmiana między komputerem, a Twoim smartfonem.
  • ŁATWE ŁADOWANIE OpenMove zostały wyposażone w port USB-C, który ułatwia ładowanie.

Porównanie słuchawek AfterShokz - Openmove vs Titanium vs Air vs Aeropex

Openmove Titanium Air Aeropex
PremiumPitchTM 2.0 + dźwięk Stereo PremiumPitchTM + dźwięk Stereo PremiumPitchTM + dźwięk Stereo PremiumPitchTM 2.0 + dźwięk Stereo
Klasa IP55 Klasa IP55 Klasa IP55 Klasa IP67
Bluetooth V5.0 Bluetooth V4.2 Bluetooth V4.2 Bluetooth V5.0
6-godzinny czas
pracy baterii
6-godzinny czas
pracy baterii
6-godzinny czas
pracy baterii
8-godzinny czas
pracy baterii
29g 36g 30g 26g
Dwa mikrofony
Redukcja szumu
Dwa mikrofony
Redukcja szumu
Dwa mikrofony
Redukcja szumu
Dwa mikrofony
Redukcja szumu
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2020

Polecane

pixel