Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Lataj DJI Tello z gamepadem

2018-08-07
Lataj DJI Tello z gamepadem

Wraz z rozprzestrzenianiem się smartfonów sterowanie dotykowe jest coraz powszechniejsze we wszystkim, od gier po latanie dronami. Ale dla wielu z nas, którzy dorastali na konsolowych grach wideo, kontrolki na ekranie dotykowym nie są w stanie dorównać fizycznym sprzężeniom gamepada (a.k.a. kontrolerów lub joypadów).

Aby być uczciwym wobec DJI, sterowanie DJI Tello za pomocą wirtualnych joysticków jest zaskakująco intuicyjne. Na przykład, urządzenie mobilne będzie wibrować po zwolnieniu drążka, co zapewnia bardzo potrzebne fizyczne sprzężenie zwrotne dla wejść, a nawet można regulować skok zawieszenia, przechylając telefon w górę i w dół.
Dla wielu graczy, nie jest to ograniczeniem. DJI stworzył kontroler dedykowany dla Tello, z drążkami i przyciskami; niektórym graczom najwygodniej latać będzie z czymś, co bardziej przypomina kontrolery, które poznali i pokochali przez wiele lat game'ingowych doświadczeń. Dlatego w najnowszym oprogramowaniu i aktualizacjach DJI GO 4 DJI dodało obsługę kontrolerów gier innych firm.

Pilot do Tello- GameSir T1D

GameSir T1D DJI Tello Kontroler

Kompaktowe, przenośne i składane gamepady GameSir są doskonałym rozwiązaniem dla graczy i użytkowników Tello, którzy zawsze są w ruchu. Gamevices są dostępne w kilku różnych rozmiarach dopasowanych do konkretnego urządzenia i są niezwykle łatwe w konfiguracji. Po prostu rozłóż go, podłącz telefon lub tablet w bok za pomocą lightning lub złącza USB, a będziesz gotowy do gry lub latania.
Latanie Tello z GameSir z pewnością jest jak ulepszenie latania za pomocą urządzenia mobilnego. Przyciski A, B, X i Y można dostosować do własnych potrzeb, przyciski na ramionach sterują migawką i nagrywaniem, a także można regulować pochylenie gimbala za pomocą D-pad. Dodatkowo, jeśli masz mało baterii, po prostu podłącz port USB Gamevice do źródła zasilania i kontynuuj latanie! Nawet jeśli wszystkie baterie Tello wyczerpią się, GameSir jest kompatybilny z ponad 1000 grami mobilnymi, więc możesz odłożyć dron i od razu przejść do grania.

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2018

Polecane

pixel