Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Pocket 3 Premiera

2023-10-24
DJI Pocket 3 Premiera

Nowy DJI Osmo Pocket 3, to zdecydowanie ogromne zmiany i ulepszenia dla serii Osmo Pocket! Kompaktowy rozmiar i potężne możliwości urządzenia sprawiają, że Pocket 3 może zastąpić wiele konkurencyjnych urządzeń. W tym artykule dowiesz się najważniejszych informacji, na co stać nowego Pocketa oraz w jakich sytuacjach można go wykorzystać. Skupimy się też na dostępności i cenach. Przygotuj się na bardzo zaawansowane funkcje i parametry!

DJI Osmo Pocket 3 natura

Kamera 4K w DJI Osmo Pocket 3

Kamera nowego Osmo Pocket 3 wyposażona jest w 1-calową matryce CMOS, która z łatwością nagrywa szczegółowe materiały nawet w 4K/120FPS! Bardzo wydajny efekt slow-motion pozwala na uchwycenie materiałów w imponujących 240 klatkach przy zachowaniu rozdzielczości FHD. Kamera świetnie poradzi sobie z nocnymi ujęciami, dodatkowo wyposażona jest w efekty Glamour Effects 2.0 do upiększania materiałów. Kolory, które zostały zastosowane w kamerze to elastyczne tryby 10-bit D-Log M oraz 10-bit HLG, dzięki którym materiały mogą być poddawane color gradingowi. Kamera posiada również 4-krotny zoom cyfrowy.

Pocket 3 to kamera ze stabilizacją obrazu, tak samo jak poprzednicy posiada 3-osiową stabilizację mechaniczną, dzięki czemu idealnie sprawdzi się do tworzenia materiałów podczas ruchu. Bez problemu nagrasz dynamiczne ujęcia bez uciążliwych wstrząsów kamery. Możesz dostosować poziomy stabilizacji według własnych preferencji – od delikatnego trybu domyślnego, aż po zaawansowane ustawienia eliminujące nawet najbardziej intensywne drgania.

DJI Osmo Pocket 3 góry

Komfort z użytkowania

DJI Pocket 3 jest bardzo dopracowanym urządzeniem, bez problemu mieści się w dłoni czy kieszeni. Możesz mieć go zawsze przy sobie. Jego przechowywanie również jest bardzo wygodne – po wyłączeniu kamera automatycznie zablokuje się w odpowiedniej pozycji, dzięki czemu będzie bezpieczna i gotowa do kolejnego użycia. Dodatkowym atutem DJI Pocket 3 jest 2-calowy ekran dotykowy OLED, który pozwala na prostą obsługę. Świetne jest to, że wyświetlacz można obrócić, aby zobaczyć jak będzie wyglądał materiał zarówno w pionie jak i poziomie. Oprócz tego za pomocą palca dostosujesz parametry i skorzystasz z wybranych funkcji.

Kamera wyposażona jest w akumulator LiPo o pojemności 1300 mAh, bez problemu możesz nagrywać długie materiały. W pełni naładowany DJI Pocket 3 pozwala nagrywać filmy 4K/60FPS przez około 116 minut, a filmy 1080p/24FPS nawet przez 166 minut. Jest to około 26 minut dłużej w porównaniu z Osmo Pocket 2. Urządzenie obsługuje szybkie ładowanie - aby naładować je do 80%, wystarczy około 16 minut. Nie trzeba tracić czasu na długie ładowanie!

DJI Osmo Pocket 3 dolina

Gimbal z funkcją śledzenia

Możliwości kamery są niemal nieograniczone, przy pomocy takich funkcji jak SpinShot stworzysz płynne ruchy kamery w zakresie 180°, dzięki Panoramie uchwycisz szeroki obszar krajobrazu. Pocket 3 pozwala też na tworzenie ujęć Motionlapse. Jeśli potrzebujesz kamery w zakresie transmisji na żywo w wysokiej rozdzielczości, Osmo Pocket sprawdzi się idealnie, zapewniając wysoką jakość transmisji. Z funkcję Timecode, zsynchronizujesz wykonane nagrania za pomocą różnych urządzeń.

Aplikacja LightCut pozwali Ci na łatwą edycję wideo. Dzięki sztucznej inteligencji automatycznie wybiera najciekawsze fragmenty, pozwalając Ci w jednym kliknięciu stworzyć gotowy do udostępnienia materiał w 4K. Dodatkowo posiada mnóstwo szablonów dostosowanych do różnych tematów. 

Kamera posiada funkcje szybkiej regulacji ostrości w pełnym zakresie pikseli, nawet poruszające się obiekty utrzymasz w doskonałej ostrości. Nowy tryb Product Showcase umożliwia płynne ustawianie ostrości na wybranym celu, co sprawdzi się doskonale podczas transmisji na żywo i prezentacji produktów. ActiveTrack 6.0 ułatwi Ci utrzymanie obiektów w centrum kadru i zapewni zaawansowane tryby, takie jak Face Auto-Detect, Dynamic Framing i Basic.

Kamera rejestruje także dźwięk na najwyższym poziomie. Wyposażony w układ 3 mikrofonów Pocket 3, gwarantuje nagrywanie wielokierunkowego dźwięku stereo, eliminując jednocześnie uciążliwe szumy wiatru. To idealne rozwiązanie do nagrywania w różnych warunkach, a precyzyjna identyfikacja źródła dźwięku sprawia, że świetnie radzi sobie nawet w hałaśliwym otoczeniu. Dzięki protokołowi USB Audio, szybko podłączysz zewnętrzne mikrofony i słuchawki, zyskując jeszcze większą kontrolę nad jakością dźwięku.

DJI Osmo Pocket 3 rodzina

DJI Pocket 3 ile kosztuje?

Cena DJI Osmo Pocket 3 uzależniona będzie od zestawu, podstawowy zestaw DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo oraz Creator Combo wraz z dodatkowym wyposażeniem:

Dron DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo
Cena 2 749 zł 3 449 zł
Zdjęcie DJI Osmo Pocket 3 - Standard Combo DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo

W skład zestawu DJI Osmo Pocket 3 Standard Combo wchodzi oczywiście nowa kamera, pokrowiec ochronny, pasek na nadgarstek, kabel PD oraz uchwyt z gwintem 1/4".

Natomiast DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo posiada wszystkie niezbędne akcesoria, które idealnie sprawdzą się do lepszego użytkowania nowej kamery, korzystania z dodatkowych funkcji lub zapewnienia większej ochrony. Transmiter DJI Mic 2 zapewnia lepszą jakość dźwięku, specjalny statyw Mini Tripod pozwoli na uchwycenie stabilnych materiałów. Torba transportowa umożliwi bezpieczne i wygodne przenoszenie urządzenia i akcesoriów. Dodatkowo zestaw posiada jeszcze nakładkę szerokokątną na obiektyw, osłonę przeciwwietrzną na mikrofon, magnetyczny klips DJI Mic 2.

DJI Pocket 3 kiedy będzie dostępny?

W podstawowym zestawie można liczyć na większą dostępność, dzięki czemu wielu użytkowników będzie mogło skorzystać z nowego Pocketa, natomiast jeśli chodzi o zestaw Creator Combo, w dniu premiery zaplanowana będzie przedsprzedaż, w kolejnym tygodniu będzie można spodziewać się większej dostępności.

DJI Osmo Pocket 3 zdjęcie foto

Podsumowanie

DJI Pocket 3 to nie tylko kamera z gimbalem, to wyczekiwana kontynuacja modelu Pocket 2, która prezentuję bardzo wiele nowych funkcji, poprawy jakości i funkcjonalności. Nowy model wyróżnia się 1-calową matrycą, ekranem podglądowym obracanym pionowo i poziomo oraz zmodyfikowanym systemem audio. Szybkie ładowanie, długi czas pracy, inteligentne funkcje i doskonała jakość obrazu sprawiają, że to narzędzie idealne dla każdego, kto szuka najwyższej jakości produktów na rynku przeznaczonych między innymi do nagrywania materiałów na social media.

Pokaż więcej wpisów z Październik 2023

Polecane

pixel