Zapisz na liście
Stwórz nową listę

DJI Osmo Action 4 Premiera Kamery Sportowej

2023-08-02
DJI Osmo Action 4 Premiera Kamery Sportowej

DJI wychodzi naprzeciw oczekiwaniom miłośników sportowych aktywności, wprowadzając na rynek swoją najnowszą kamerę sportową - DJI Action 4. W tym artykule dowiesz się najważniejszych informacji związanych z premierą, między innymi parametrów urządzenia, nowości, porównania cenowego oraz jaka jest dostępność nowej kamery.

 Kamera DJI Osmo Action 4

Nowości w kamerze

W porównaniu do poprzedniego modelu, Osmo Action 4 wyróżnia się większą matrycą (1/1.3-calowy CMOS) oraz ulepszoną stabilizacją obrazu, co gwarantuje jeszcze wyższą jakość i płynność nagrań. Wprowadzono zaawansowany tryb kolorów 10-bit D-Log M, który zapewnia ponad miliard odcieni oraz zwiększa zakres dynamiczny, co pozwala na wiele możliwości w postprodukcji. Kamera została dobrze zaprojektowana pod względem wodoodporności i pozwala na zanurzenie na głębokość do 18 metrów.


Dodatkowo producent kontynuuje innowacyjne rozwiązania, które stanowią znak rozpoznawczy kamery DJI Action. Obsługa jest możliwa za pomocą dwóch ekranów dotykowych, a magnetyczne mocowanie ułatwia tworzenie ciekawych ujęć.

 

Ceny zestawów

DJI Osmo Action 4 dostępna jest w dwóch atrakcyjnych zestawach - Standard oraz Adventure. Wybierz opcję, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi życia.

Dron DJI Osmo Action 4 Standard Combo DJI Osmo Action 4 Adventure Combo
Cena 2149 zł 2599 zł
Zdjęcie  DJI Osmo Action 4 Standard Combo  DJI Osmo Action 4 Adventure Combo

W zestawie Standard Combo otrzymujesz kamerę DJI Action 4 oraz wszystkie niezbędne akcesoria, które pozwolą rozpocząć filmowanie swoich ekscytujących przygód. Dla bardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują dłuższego czasu nagrywania, zestaw Adventure Combo oferuje dodatkowe akumulatory, hub do ładowania oraz “niewidzialny” Stick.

 

Dostępność DJI Osmo Action 4

Dostępność kamery w dniu premiery będzie ograniczona, a liczba sztuk w zestawie będzie limitowana. Jednak już w drugiej połowie sierpnia będzie można liczyć na większą dostępność, co pozwoli zaspokoić potrzeby większej ilości osób. W tym czasie poprzednia kamera DJI Action 3 nadal będzie dostępna w sprzedaży.

 Osmo Action 4 Outdoor 2

Podsumowanie

DJI wprowadził nową kamerę sportową DJI Osmo Action 4, która oferuje ulepszenia pod względem jakości nagrywania i stabilizacji obrazu, dzięki większej matrycy CMOS oraz zaawansowanemu trybowi kolorów. Kamera jest też wodoodporna oraz wyposażona w dwa dotykowe ekrany. Dostępne są różne opcje zestawów, zależnie od potrzeb. Choć dostępność na początek może być ograniczona, planowana jest poprawa w ciągu najbliższych tygodni. Cena i nowe funkcje sprawiają, że Action 4 jest atrakcyjnym wyborem, szczególnie w wersji Adventure, który jest niewiele droższy od poprzednika.

 

Autor
Bartłomiej Rasztar
Redaktor specjalizujący się od 4 lat w dziedzinie e-commerce. Magister kierunku Zarządzanie - Marketing i Social Media. Pasjonat sportu, ekstremalnych przeżyć i wyzwań, którymi dzieli się na swoim Instagramie. Zainspirowany wykorzystaniem technologii w celu pokazywania świata w fascynujący i ciekawy sposób.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2023

Polecane

pixel