Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Drony DJI Phantom 4

Wyniki: 2

Komu polecamy drony DJI Phantom 4?

Przede wszystkim drony od DJI z serii Phantom 4 są polecane osobom, które znają już arkana latania tego rodzaju statkami powietrznymi. Są to profesjonalne urządzenia, dzięki którym można z łatwością zrobić doskonałe zdjęcia, filmować dowolny kadr i przygotować profesjonalne ujęcia – płynne i doskonałej jakości. Jednak te drony DJI to nie tylko nagrywanie. Są one idealnie przygotowane do wielu zadań.

Jakie podtypy dronów znajdziesz w naszym sklepie?

Wśród wielu modeli, jakie na rynek wypuścił DJI, na szczególną uwagę zasługują właśnie Phantomy. Warto zwrócić uwagę na ich wyjątkowe właściwości, uniwersalne zastosowanie i technologię, w którą są wyposażone. Oto przykładowe modele, dostępne w naszym sklepie: DJI Phantom 4 RTK, DJI Phantom 4 Pro, DJI Phantom 4 Pro V 2.0, DJI Phantom 4 Advanced. Znajdziesz tu także kilka innych modeli, specjalnie dopasowanych do różnego rodzaju zadań, które masz zamiar przed nimi stawiać.

Czym charakteryzują się drony DJI Phantom?

Dronami DJI można wykonywać różne prace. Są to drony nadające się do filmowania i nagrywania. Dzięki stabilizacji obrazu i właściwemu gimbalowi, obraz jest doskonale płynny i nie można na nim dostrzec nawet drobnych drgań. Co więcej, Phantom 4 jest wyposażony w najnowszą technologię stabilizującą także lot.System transmisji OcuSync zapewnia automatyczne wsparcie zmiany częstotliwości.Skonstruowany na bazie stopów tytanu i magnezu jest stabilniejszy w trakcie lotu i ma większą wytrzymałość.Szereg czujników pozwala mu omijać dowolne przeszkody i zachowywać stabilność – sterowanie Phantomem 4 jest bajecznie proste.Pozycjonowanie GPS i GLONASS pozwala na dokładne rejestrowanie lotu oraz zapamiętywanie miejsca, do którego ma wrócić w razie problemów.

Jakie akcesoria możesz dokupić?

Obok samych dronów Phantom 4 są także liczne dodatki i akcesoria. Wśród nich znajdziesz walizki do przechowywania drona, różnego rodzaju części zamienne i serwisowe, dodatkowe baterie i stacje ładowania oraz różnego rodzaju mechanizmy zrzutowe i dodatki funkcjonalne.Wśród wielu akcesoriów znajdziesz także karty pamięci, które pozwolą Ci na lepsze i łatwiejsze nagrywanie wszelkich filmów oraz specjalne filtry do kamery, która może nagrywać w technologii 4K. Dzięki temu będziesz mógł z łatwością rozwijać swoje możliwości kinematograficzne.

Odkryj miłość do dronów Phantom 4!

Całą gama produktów DJI oraz wszystkie modele dronów Phantom 4 dostępne w ramach te kategorii to wysokiej jakości produkty. Warto, byś przejrzał wszystko, co oferujemy i wybrał dla siebie właściwy model.

pixel