🔥 BLACK FRIDAY 🔥 Największe rabaty w roku ✈️ SPRAWDŹ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Dron Mavic Air 2 - poziom wyżej

Ilość produktów: 5

Seria dronów Mavic Air 2

Druga wersja, bardzo udanego i znanego drona - DJI Mavic Air. W porównaniu do poprzedniej wersji model posiada system łączności OcuSync 2.0, który zwiększa stabilność połączenia oraz maksymalny zasięg 6km. Jest to ogromna zmiana pozwalająca na dalekie loty. Oczywiście nie jest to jedyna zmiana. Dron otrzymał większą matrycę. Zupełnie nowa aparatura, na której telefon jest teraz mocowany od góry. 

Wraz z każdym nowym modelem od DJI zwiększa się czas lotu, ostatnio było to 31 minut, teraz aż 34 minuty. Biorąc pod uwagę tak długi czas, jaki dron może spędzić w powietrzu warto wspomnieć o nagrywaniu Hyperlase w 8K. Jeżeli poszukujesz drona, który będzie mógł śledzić Cię podczas jazdy na rowerze, motorze, albo w innej, ekstremalnej sytuacji - dobrze wybrałeś! Air 2 posiada ulepszone czujniki, oraz tryb śledzenia, który jeszcze dokładniej będzie podążać za tobą. 

Producent postawił na rozwiązanie znane z poprzednika serii Air, dostępny jest Mavic Air 2 - podstawowy oraz Mavic Air 2 Combo, a nie jak w przypadku Mavica 2, osobny zestaw Fly More Kit.

DJI Fly - nowa aplikacja to sprawia, że jeszcze lepiej będzie współpracować z telefonem lub tabletem, a edycja filmików oraz ich udostępnienie będzie tak łatwe, jak obecnie latanie Airem 2.  

pixel