Zapisz na liście
Stwórz nową listę

Akcesoria do DJI Phantom 3

Wyniki: 11

Phantom 3 to jeden ze sztandarowych produktów DJI służących do rekreacyjnego latania. Intensywne użytkowanie powoduje zużywanie się poszczególnych części. W tej kategorii znajdziesz akcesoria, które z pewnością przydadzą się każdemu użytkownikowi tego modelu, czyli m.in. akumulatory, ładowarki, kontrolery i śmigła oraz wibroizolatory gimbala.

Bateria DJI Phantom 3

W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wysokiej jakości akumulatory do różnych modeli bezzałogowych statków powietrznych znanego producenta dronów DJI. Bateria Phantom 3 to element, który pozwoli wydłużyć czas pracy drona. Wystarczy mieć ze sobą zapas dodatkowych, naładowanych akumulatorów i po rozładowaniu jeden komplet zastąpić drugim. Zapasowy zestaw możesz nosić ze sobą w specjalnym pokrowcu. W naszej ofercie znajdziesz akumulator Green Cell DJI Phantom, który charakteryzuje się wysoką wydajnością. Dobrze pasuje do drona Phantom 3 dzięki wiernemu odwzorowaniu układu elektroniki.

Inne akcesoria do drona DJI Phantom 3

W naszym sklepie znajdziesz też wiele innych przydatnych części. Oprócz baterii do Phantom 3 kupisz tu także ładowarki oraz pokrowce do transportu i przechowywania. W swojej ofercie mamy też anteny panelowe 4Hawks Raptor i oryginalne kontrolery DJI Phantom 3. Dla wygody użytkownika warto zastanowić się nad zakupem maty stanowiskowej. W tej kategorii mamy zamienniki do zużywających się części takich jak śmigła i wibroizolatory gimbala. Nie warto czekać do ostatniej chwili z ich wymianą, ponieważ uszkodzenie któregoś z tych elementów może skutkować awarią urządzenia lub nawet zderzeniem. Dlatego, gdy tylko zauważysz, że śmigła lub wibroizolatory nie działają tak, jak powinny, zamów nowe elementy i przeprowadź prace naprawcze swojego drona. Dopasuj elementy, których potrzebujesz do tego, by przedłużyć żywotność swojego drona Phantom 3. Produkty DJI mogą być eksploatowane przez długi czas, o ile zapewnisz im wymianę zużytych części na nowe. Zachęcamy do przejrzenia kategorii Akcesoria do DJI Phantom 3.

pixel