DJI Mavic Air - dron o wadze poniżej 600 gram

( ilość produktów: 8 )

DJI Mavic Air – dron dla tych, co wymagają

Wybierając drona, warto wiedzieć, czego oczekujemy. Drony dla dzieci będą zupełnie inne niż sportowe drony dla dorosłych oraz profesjonalne drony dla specjalistów w danych dziedzinach. Drony z serii DJI Mavic Air to uniwersalne, wysokopółkowy dron rekreacyjny, którego można używać także do zadań specjalnych. Dzięki temu jest produktem niemalże dla każdego, spełniającym wiele funkcji.

Drony z serii DJI Mavic Air – przegląd modeli

Cała seria dronów DJI Mavic Air to produkty dedykowane fanom prostej w obsłudze, ale rozbudowanej funkcjonalności. Znajdziesz tu szybkość, charakterystyczną dla dronów mniejszych, sportowych oraz doskonały obraz z kamery na żywo, która przypadnie do gustu osobom filmującym rzeczywistość. Oto przykładowe modele z tej kategorii: DJI Mavic Air Flame Red, DJI Mavic Air Fly More Combo, DJI Mavic Air Refurbished. Modele oznaczone jako "Refurbished" to drony, które posiadały wadę zlikwidowaną przez DJI - modele mają dwa lata gwarancji.

Specyfikacja dronów DJI Mavic Air

Czym charakteryzują się drony z serii DJI Mavic Aira? Przede wszystkim to niezawodność w każdej sytuacji. Drony DJI Mavic Air są dość ciężkie i duże, dlatego nadają się do nagrywania i robienia zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Mają duży zasięg i potrafią samodzielnie śledzić przeszkody.

  • Klasyczna wersja Mavica to 21 minut nieskrępowanego lotu. Przy wadze 430 g to naprawdę dobry wynik.
  • Jego zasięg, czyli 2000 metrów pozwala na robienie panoramicznych ujęć. Doskonała kamera, fabryczna 4K 30p pozwala na filmowanie z najwyższą precyzją.
  • Do tego aparat 12 Mpix. Dużą zaletą tego drona jest to, że jest składany. Dzięki temu przechowywanie, przenoszenie i transport są niezwykle łatwe.

Dodatki do dronów DJI

Jeśli myślisz, że podstawowa wersja drona DJI Mavic Air to wszystko, co można zaproponować, to się naprawdę mocno mylisz. Sprawdź sam, jak wiele można tu zmienić, zmodyfikować i dodać. Poszukaj dodatkowych akcesoriów z częściami serwisowymi , zapasowej baterii, specjalnego pokrowca czy dodatkowego kontrolera, by latać dalej, dłużej i lepiej. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na zapasowe śmigła oraz dodatkowe ładowarki, które w szybkim tempie naładują baterie Twojego Mavica Air do pełna.

Wybierz swojego Mavica Air!

Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem, wszystkimi rodzajami dronów z serii DJI Mavic Air, by dużo lepiej dopasować odpowiednią maszynę do swoich potrzeb. Z pewnością któryś z modeli wpadnie Ci w oko i spełni wszystkie wymagania.

Pokaż tylko
Korzystam z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką.
Akceptuję ciasteczka
pixelpixelpixelpixel