DJI Mavic 2 Pro / Zoom - Twój idealny dron

( ilość produktów: 6 )

Jakie modele DJI Mavic 2 posiadamy?

Wśród wielu różnych dronów, DJI Mavic 2 to seria najciekawszych modeli. Są one zupełnie różne od innych tego rodzaju dronów. Rozwijana przez kilka lat seria Maviców to najbardziej znana z tego segmentu dronów seria najlepszego producenta dronów na świecie – firmy DJI. Jakie modele możesz u nas znaleźć? DJI Mavic 2 Pro, DJI Mavic 2 Zoom, DJI Mavic 2 Enterprise. Poza tymi trzema podstawowymi modelami, oferujemy także ich modyfikacje i zestawy, w skład których wchodzą dodatkowe elementy poprawiające pracę dronów DJI Mavic 2 Pro / Zoom czy Mavic 2 Enterprise.

Kto może zdecydować się na DJI Mavic 2 Pro / Zoom?

Ten rodzaj drona jest przeznaczony dla osób, które już poznały arkana latania dronami. Jest to dron dość duży, wymaga nieco wprawy, choć dzięki czujnikom, jego sterowanie jest proste. Nie jest więc przeznaczony typowo dla profesjonalistów, ta rola przypadła w udziale Mavicowi 2 Enterprise. Pozostałe dwa modele są właściwie przygotowane do lotu z każdym, kto wie już co nieco o lataniu i zna odpowiednie przepisy.

Drony DJI Mavic 2 Pro / Zoom / Enterprise – charakterystyka

Jak scharakteryzować każdy z modeli? Przede wszystkim DJI Mavic 2 Pro lub Zoom to modele użytkowe, do latania w celach fotografowania i filmowania, ale nieprzeznaczone do pracy na budowach. Z kolei Entreprise to specjalistyczny dron przemysłowy.

  • Różne akcesoria modułowe modelu przemysłowego pozwala dostosować go do lotów w każdych warunkach i w wielorakim celu. Jest to robot profesjonalny, używany do pracy przez architektów, inspektorów budowlanych czy dekarzy.
  • Waży niecały kilogram, a jego zasięg to aż 5 km. Może latać ponad 30 minut na jednej baterii, a jego kamera nagrywa w 4K 30p.

Innym typem drona są modele Zoom i Pro. Można ich używać do różnych zadań specjalnych, ale są przede wszystkim dedykowane do nagrywania i filmowania.

  • Dron składany, w przypadku modelu Zoom posiada dwukrotny zoom optyczny. Model Pro ma za to aparat 20 Mpix (Zoom 12 Mpix).
  • Oba mogą latać 30 minut i mają zasięg 5000 metrów.

Akcesoria do dronów DJI Mavic 2

Czego oczekujesz od Twojego drona? Z pewnością tego, że będzie on bardziej mobilny i kompaktowy. Mavic 2 Pro posiada szereg, zapasowe baterie, specjalne zestawy ładowania oraz wymienne części, dzięki czemu możesz korzystać z niego bez ograniczeń. Jeśli interesują Cię dodatki, np. elementy modułowe do dronów z serii DJI Enterprise, sprawdź je u nas! Oferujemy nie tylko same drony DJI Mavic 2 Pro / Zoom czy Enterprise, ale także dodatkowe elementy, takie jak baterie czy opakowania i walizki do przechowywania.

Znajdź swojego Mavica!  

Zajrzyj do tej kategorii, przeszukaj modele w poszukiwaniu ulubionego Mavica i ciesz się dobrym dronem, z dużym zasięgiem i wielkimi możliwościami!

Cała gama produktów czeka na Ciebie!

Zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów od DJI oraz z każdym z oferowanych przez nas modeli dronów Mavic 2 Pro i Mavic 2 Zoom. Warto znaleźć swój model i wykorzystywać go tak, jak lubi się najbardziej.

Cena
Waga(g)
Pokaż tylko
pixelpixelpixelpixel