Yuneec Typhoon H520

SKU: H520

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

6 699,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Typhoon H520 do zastosowań przemysłowych

typhoon h520

 
Typhoon H520 to hexacopter zaprojektowany do użytku komercyjnego. Dron jest idealnym rozwiązaniem, jeżeli występuje konieczność przeprowadzenia długiego lotu urządzeniem o szerokich możliwościach inspekcji. Duże wirniki z mechanizmem na szybkozłączki gwarantują, że H520 jest błyskawicznie gotowy do lotu. Dron jest bardzo cichy i może lecieć z większym obciążeniem niż poprzednia wersja (lepsze silniki), dzięki czemu możliwe jest zastosowanie dodatkowych czujników i specjalnie stworzonej dla niego kamery CGO-CI. Pomarańczowy kolor zapewnia widoczność drona w każdych warunkach. Typhoon H520 to dron o niezwykłych możliwościach, a technologia lotów po punktach, zdolność tworzenia map geodezyjnych 2D i 3D, a także platforma do tworzenia aplikacji (SDK) sprawiają, że idealnie nadaje się do zastosowań przemysłowych.
 
Technologia RealSense 

Typhoon H520 podczas swojego lotu buduje model świata w 3D na podstawie odległości od obiektów i ich sposobie poruszania się, dzięki czemu z łatwością wybiera najlepsza możliwą trasę, aby bezpiecznie je ominąć. Wbudowane sensory cały czas monitorują przestrzeń przed sobą. Ponadto Typhoon H jest w stanie zapamiętać swoje środowisko. Jeśli uniknął przeszkodę raz, zapamięta jej położenie i automatycznie będzie planował w przyszłości trasę z ominięciem tego punktu. Czujniki sprawdzają się doskonale  podczas pracy na dużych odległościach, gdzie dron może wykryć przeszkodę wcześniej.

Dodatkowe zabezpieczenia

Dzięki możliwości lotu z 5 działającymi silnikami i dodatkowej antenie pracującej na częstotliwościach 2,4 i 5,8 GHz poziom bezpieczeństwa lotu H520 jest bardzo wysoki. Wysokonapięciowy akumulator o dużej pojemności pozwala na lot przez ok. 30 minut, a w krytycznych sytuacjach wyczerpania mocy, dron samodzielnie powróci do operatora i wyląduje.  Oprócz technologii RealSense korzysta także z modułu GPS aby namierzać obiekty (przeszkody). Od dużych budynków do drobnych gałęzi, wszystko jest doskonale widoczne.
 
Dobierz kamerę do własnych potrzeb
 
3 różne kamery można zainstalować na Typhoonie H520. Znana z klasycznej wersji typhoona H kamera CGO3+ zapewnia płynne nagrania w jakości 4 K, podczas gdy kamera termowizyjna CGO-ET pozwala na określenie temperatur obiektów na obrazie, a dzięki swojemu nocnemu trybowi jest w stanie nagrywać ostre video w jakości HD przy bardzo słabym oświetleniu. W drugim trybie kamera posiada 20-krotnie większą czułość na światło niż ludzkie oko. Kamera CGO-CI została zaprojektowana z myślą o inspektorach, nadzorcach, ekspertach, filmowcach, fotografach. Kamera wykonuje wspaniałe zdjęcia paronmaiczne, seryjne, filmy poklatkowe itd., korzystając z 7-elementowego szklanego obiektywu z ogniskową 50 mm.

Aparatura ST16 z ustalaniem trasy przez Google Maps

SZmodyfikowana wersja aparatury ST16 posiada teraz procesor Intel Quadcore, który pozwala na płynną  pracę na oprogramowaniu Android.  Nadajnik daje ci pełną kontrolę nad dronem i pozwala z łatwością programować trasę autonomicznego lotu lub wykonywać zdumiewające filmy i zdjęcia. 7-calowy wyświetlacz pokazuje obraz z kamery drona w czasie rzeczywistym bez konieczności korzystania z dodatkowego urządzenia. Na ekranie dostępne są również dane telemetryczne w tym tryb lotu, wysokość, prędkość, odległość od punktu startu, status kamery, współrzędne GPS i status akumulatora. Typhoon H520 Plus umożliwia teraz również programowanie punktów między którymi będzie leciał dron za pomocą Map GoogleTrasę lotu ustala się w prosty sposób, bezpośrednio przez ekran dotykowy aparatury ST16. Wystarczy określić punkt startu, ustawić kamerę, pułap lotu i wystartować. Co więcej, każdemu punktowi lotu można przyporządkować osobne zadanie np. przelot, zawis, wykonanie zdjęcia lub nagranie sekwencji wideo.

Pomocne tryby lotu

Dzięki pomocnym trybom lotu, wykonywanie wspaniałych materiałów wideo bądź złożonych zadań dla celów przemysłowych jest niezwykle proste. Tryb okrążaj mnie- Dron będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. Punkt zainteresowania - Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Tornado H920 będzie okrążał operatora, jednocześnie filmując go. Tryb selfie - Dron oddali się na odległość do 90 metrów w górę, ciągle Cię filmując, dzięki czemu uzyskasz niesamowity materiały typu selfie. Lot po punktach - Zaprogramuj drogę wg której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia. Follow me / Watch me - Dzięki "Follow me" H920 Plus będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery. Powrót do domu - Dzięki jednemu kliknięciu dron wróci w miejsce, gdzie aktualnie się znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie.

SpecyfikacjaCzas lotu25 minut
Średnica (od silnika do silnika)520 mm
SilnikiBezszczotkowe BL3210 740 kV
Śmigła248 mm
Masa1890 g (z CGO3+ i akumulatorem)
Maksymalne obciążenie500 g
Akumulator4S 14.8V LiPo
ŁadowarkaSC4000-4
Maksymalna prędkość72 km/h
Częstotliwość sygnału sterowania2,4 GHz
Maksymalny kąt przechylenia
35°
AparaturaST16
Zasięg sygnałuDo 1,6km
Ekran7" HD
Częstotliwość sygnału video5,8 Ghz
Akumulator ST16Li-Ion 3,6 V 8700 mAh
 
W zestawieYuneec Typhoon H520
Aparatura ST16
Akumulator (2 sztuki)
Ładowarka
Kamera z gimbalem
Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę
2 komplety śmigieł
Karta microSD
Kabel USB
Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej

Specyfikacja

Zasięg(m)1600
Gwarancja24 miesiące
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)Nie
GPSGPS / GLONASS
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Yuneec Typhoon H520....

Mariusz
Jakość
Ogółem
Cena

Hexa > Quadrocopter

Nie jest to DJI, ale nie kosztuje tyle co DJI i jest bezpieczniejsze. Bezpieczniejsze ponieważ jak padnie silnik to dalej latamy. To jest największa przewaga. Wbudowany ekran dotykowy...genialne ;)
Przy OSTRYM wietrze, kozak :)

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Yuneec Typhoon H520

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji