Yuneec Typhoon H z kamerą termowizyjną CGO-ET

SKU: YUNTYHTEU

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

13 699,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

 

YuneecYuneec   CGO-ET - Kamera do zadań specjalnych

Kamera CGO-ET, którą można w prosty sposób zainstalować zamiast CGO3+, pozwala na uzyskanie obrazu termowizyjnego na wyświetlaczu stacji naziemnej ST16+ z pomiarem temperatury obiektów widocznych przez urządzenie. Oprócz tego kamera posiada funkcję normalnej wizji z 20-krotnie większą czułością na światło niż ludzkie oko, dzięki czemu nagrywa ostre filmy HD, nawet przy bardzo złych warunkach oświetleniowych. Zarówno obraz termowizji, jak i normalna wizja są przekazywane jednocześnie do stacji naziemnej, gdzie można je oglądać indywidualnie.

Yuneec

Yuneec   
Dodatkowa ochrona GPS

Typhoon H oprócz technologii RealSense korzysta także z modułu GPS aby namierzać obiekty (przeszkody). Od dużych budynków do drobnych gałęzi, wszystko jest doskonale widoczne. Oprócz tego Typhoon H wciąż posiada podstawową funkcjonalność, np. śledzenie obiektu, lot po punktach, a wszystko to wraz z funkcją omijania przeszkód.

Yuneec


Yuneec   Nowatorska aparatura ST16

Stacja naziemna pracująca na oprogramowaniu Android jest także wyposażona w moduły renomowanej marki Intel. Na wyświetlaczu otrzymujemy wszystkie informacje dot. lotu, mamy dostęp do autonomicznych funkcji, a także ustawień kamery. Wszystko to jest realizowane w czasie rzeczywistym, nie ma potrzeby stosowania zewnętrznego oprogramowania.


Yuneec

Yuneec   Technologia Video Downlink

Technologia Video Downlink zapewnia podgląd z kamery w czasie rzeczywistym w jakości HD (720p) na ekranie aparatury (ST16) na odległość nawet 1,6 km. Dzięki temu widzimy dokładnie to co rejestruje kamera oraz z łatwością możemy wykonywać loty na duże odległości.


Yuneec


Yuneec   Tryb team mode

Dzięki trybowi team mode modelem sterować mogą dwie osoby, jedna steruje dronem i ustala lot a druga jest operatorem kamery. Zapewnia to wykonywanie ujęć dokładnie tego co chcemy i jak chcemy. Team mode może być obsługiwany przez dwie aparatury ST16 lub jedną aparaturę ST16 i jedną ST12 oraz poprzez pilot Wizard.


Yuneec


Yuneec   Pomocne tryby lotu

Dzięki pomocnym trybom lotu, nawet amator z łatwością wykona profesjonalny materiał wideo. Typhoon H posiada aż 6 trybów lotu. Tryb okrążaj mnie - Typhoon H będzie podążał za tobą po torze kołowym jednocześnie utrzymując Cię w centrum nagrywanego obrazu. Punkt zainteresowania - Wybierz punkt na aparaturze który ma być w centrum zainteresowania. Typhoon H będzie latał w koło jednocześnie filmując go. Tryb selfie - Typhoon H oddali się na 45 metrów w górę jednocześnie ciągle Cię filmując dzięki czemu uzyskasz niesamowity efekty selfie. Lot po punktach - Zaprogramuj drogę wg. której ma udać się Yuneec i nie martw się o lot, możesz w tym czasie zająć się kamerą aby uzyskać jak najlepsze ujęcia. Follow me / Watch me - Dzięki "Follow me" Typhoon H będzie podążał za Tobą niezależnie gdzie się udasz jednocześnie utrzymując Cię w centrum zainteresowania kamery. Powrót do domu - Dzięki jednemu kliknięciu Twój Typhoon H wróci w miejsce gdzie aktualnie się teraz znajdujesz i wyląduje w odległości 8 metrów od Ciebie.


Yuneec


Yuneec   Łatwy i bezpieczny transport 

W zestawie znajduje się także oryginalny plecak dedykowany do modeli Typhoon H. Plecak wykonany jest z wysokiej jakości materiałów co zapewnia długą trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki plecakowi możesz bezpiecznie i wygodnie transportować drona, bez obaw o jego uszkodzenie. Plecak wyposażony jest w uniwersalną wytłoczkę w której możemy umieścić drona i nie tylko, ponadto jest bardzo wygodny w użytkowaniu, idealnie dopasowuje się do każdego ciała. Plecak pomieści wszystkie niezbędne elementy oraz dwa akumulatory, ponadto na górze znajduje się kieszeń na dodatkowe akcesoria. 
 


YuneecYuneec   SpecyfikacjaCzas lotu25 minut
Akumulator4S 14.8V LiPo
ŁadowarkaSc4000-4
AparaturaST16
Maksymalna wysokość lotu
122 m (agl)
Szybkość obrotu85°/s
Maksymalny kąt przechylenia35°
Maksymalna prędkość wznoszenia5 m/s
Maksymalna prędkość13,5 m/s / (Tryb Angle), 19,4 m/s (Follow Me/Watch Me)
Wymiary520 x 457 x 294 mm
Wymiary (złożony)350 x 269 x 254 mm
Waga1530 g
Kąt widzenia termowizji CGO-ET71° po przekątnej, 56° w poziomie
Kąt widzenia wizji CGO-ET90° po przekątnej
Czułość termiczna CGO-ET< 50 mK
Detektor termowizji CGO-ETNiechłodzony mikrobolometr VOx
Rozmiar piksela termowizji CGO-ET12  μm
Długość fali (LWIR) termowizji CGO-ET8 - 14 μm
Format zdjęć/video termowizji CGO-ETJPEG, TIFF (RAW 14 bit) / MP4
Sensor wizji CGO-ET1/3'' 2M
Czułość ISO wizji CGO-ET100 - 12800
Elektroniczna migawka wizji CGO-ET1/30 - 1/8000 s
Rozdzielczość video wizji CGO-ET1920 x 1080 30 fps
Format zdjęć/video wizji CGO-ETJPEG / MP4

Yuneec   W zestawieYuneec Typhoon H  
CGO-ET 
Aparatura ST16 
Pilot Wizard 
Akumulator (3 sztuki) 
Ładowarka 
Kamera z gimbalem 
Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę 
2 komplety śmigieł 
Kabel USB 
Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej 
Szelki na aparaturę 
Plecak 
Specyfikacja

EAN6970298651748
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Yuneec Typhoon H z kamerą termowizyjną CGO-ET

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji