Opis produktu w naszym sklepie:

Quadrocopter Yuneec Typhoon Q500-G dla kamer GoPro

yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec   Typhoon Q500-G - Odkrywaj i nagrywaj

Yuneec Q500-G to innowacyjny model quadrocoptera z możliwością wyposażenia w kamerę GoPro. Idealnych dla osób początkujących jak i bardziej doświadczonych użytkowników. Doskonały do użytku komercyjnego jak i rekreacyjnego. Podgląd na żywo z kamery jest możliwy na ekranie wbudowanym w aparaturę, nie potrzeba żadnych dodatkowych akcesoriów. Jest gotowy do lotu zaraz po wyjęciu z pudełka. Dodatkowo jego gimbal można zamontować także na ręcznym stabilizatorze który jest w zestawie. Dzięki jego pomocy wykonasz niesamowite ujęcia z ziemi i powietrza.  


yuneec q500-g drn do goprodron do kamery gopro yuneec   Integralny system

Kamerę GoPro z gimbalem GB203 można zastosować w dronie jak i w dołączonym stabilizatorze ręcznym. Dzięki temu rozwiązaniu kamera GoPro zyskuje stabilizator który pozwoli nagrać stabilne materiały nie tylko w powietrzu ale i na ziemi.


yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec   Przekaz na żywo

Typhoon Q500-G posiada technologię video downlink extender która pozwala na transmisję wideo w czasie rzeczywistym na ekranie aparatury. Dzięki temu rozwiązaniu dokładnie widzisz co aktualnie nagrywa kamera i z łatwością nagrasz ujęcia dokładnie takie jak chcesz.yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec    Latanie nigdy nie było tak proste

Uzyskanie stabilnego obrazu nigdy nie było tak proste, wznieś się w powietrze i uzyskaj niesamowite ujęcia. Podróżuj i uwieczniaj swoje chwile dzięki niezwykłym trybom lotów. W Trybie Follow Me Q500-G podąża za nadajnikiem, jeśli się poruszamy i mamy ze sobą nadajnik ST10+, quadrocopter będzie nas za nami podążał.  Powrót do domu - po wydaniu tego polecenia Yuneec wróci w miejsce startu niezależnie gdzie się teraz znajduje, a także wyląduje w pobliżu nadajnika (4-8 metrów). W trybie Watch Me quadrocopter zwraca się kamerą w kierunku operatora i filmuje go niezależnie w którą stronę zdecydujemy się polecieć. Ponadto dla większego bezpieczeństwa zaimplementowany został system który nie pozwala na uruchomienie quadrocoptera w pobliżu lotnisk i stref zakazu lotu. W legalnych strefach lotu możemy wznieść się w powietrze na bezpieczną i niezagrażającą wysokość dla ruchu powietrznego. Inteligentne koło - aparatura może wytworzyć dookoła siebie okrąg 8 metrów w który nie pozwoli wlecieć quadrocopterowi dzięki czemu pozycja operatora jest całkowicie bezpieczna.


yuneec q500-g drn do gopro

dron do kamery gopro yuneec   Aparatura ST10+

ST10+ to aparatura która posiada wszystkie niezbędne funkcje aby w pełni kontrolować model Q500-G podczas lotu. Wyposażona została w dotykowy 5,5 calowy wyświetlacz który wyświetla wszystkie aktualne dane telemetryczne. Dane udostępniane są na ekranie w czasie rzeczywistym, podczas lotu. Możemy zobaczyć m.in wysokość, prędkość, odległość od nadajnika, współrzędne GPS, położenie i stan akumulatora. Aparatura działa w oparciu o system Android.


yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec   Nowa jakość nagrań

Steadygrip to 3 osiowy stabilizator ręczny dla kamer GoPro. Jest niezwykle prosty w użytkowaniu oraz posiada wiele funkcji dzięki którym nagrania będą niesamowicie stabilne. Niewielka waga oraz rozmiar sprawiają, że można zabrać go ze sobą wszędzie oraz pracować przez wiele godzin. Steadygrip pozwala na pogląd nagrywanego materiału. Wystarczy połączyć się z urządzeniem poprzez Bluetooth i uruchomić aplikację CGO3 (dostępna w App Store i Google Play). Solidny i wygodny w użytkowaniu uchwyt kompatybilny jest z urządzeniami do 6,4'', w związku z tym każdy smartfon będzie odpowiedni.yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec   Gotowy do lotu

Model Q500-G jest gotowy do lotu od razu po wyjęciu z pudełka. Wystarczy naładować akumulator i można rozpocząć swoją przygodę z lataniem. W zestawie znajduje się wszystko co niezbędny aby w pełni użytkować drona.


yuneec q500-g drn do gopro


dron do kamery gopro yuneec   
SpecyfikacjaCzas lotuDo 25 minut
Akumulator5400mAh 3S 11.1V LiPo
ŁadowarkaZ adapterem sieciowym
AparaturaST10+
Maksymalna wysokość lotu
122 m (agl)
Szybkość obrotu65°/s
Maksymalny kąt przechylenia35°
Maksymalna prędkość wznoszenia2 m/s
Maksymalna prędkość17m/s / 27km/h (Tryb Angle), 22m/s / 35 km/h (Follow Me/Watch Me)
Wymiary565 x 420 x 210 mm
Masa startowa1700 g
Kompatybilne kameryHero 3, Hero 3+, Hero 4 Black / Silver

dron do kamery gopro yuneec   W zestawieYuneec Typhoon Q500-G
Aparatura ST10+
Stabilizator ręczny
Akumulator
Ładowarka
Gimbal
Osłona przeciwsłoneczna na aparaturę
Klucz do śmigieł
2 komplety śmigieł
Szelki na aparaturę
Kabel USB
Adapter ładowania do zapalniczki samochodowej
Kamera GoPro nie jest zawarta w zestawie


 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Quadrocopter Yuneec Q500-G pod....

Marcin
Jakość
Ogółem
Cena

Do GoPro

Uważam, że do GoPro jest to najlepsza opcja w tej cenie. Mnie przekonał wbudowany ekran. Na minus rozmiar przez co ciężko zabrać go w podróż

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Quadrocopter Yuneec Q500-G pod kamery GoPro

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Możesz być również zainteresowany: