WL Toys Q343 WiFi FPV

SKU: Q343

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

99,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Dron WL Toys Q343 - mini quadrocopter z FPV 

 
 
 

Najnowsza mini technologia

 

Drony to małe, nowoczesne urządzenia, które potrafią wykonywać samodzielne, bezzałogowe loty – automatyczne, bądź też sterowane z ziemi przez użytkownika wyposażonego w odpowiedniego pilota, czy inne urządzenie sterujące. Co jakiś czas powstają nowsze wersje popularnych dronów, jako że ta kiedyś wyłącznie wojskowa maszyna teraz trafiła również do prywatnych domów. Może wykonywać wspaniałe zdjęcia i filmy, a prezentowany mini quadrocopter Q343 to jeden z najlepszych dronów, jakie w wyjątkowo dobrej cenie można teraz zakupić dla siebie!

 

Zalety urządzenia

Prezentowany dron jest wspaniałym produktem zarówno dla początkujących użytkowników (na przykład jako pierwsze urządzenie tego typu, na którym można się uczyć), jak i dla tych bardziej zaawansowanych, którzy szukają maszyny prostej, ale użytecznej jednocześnie. A Q343 to model wyprodukowany przez firmę WL Toys – światowego giganta na rynku w dziedzinie urządzeń zdalnie sterowanych. Samo to powinno świetnie o nim świadczyć, ale jego możliwości będą mówić same za siebie! Quadcopter Q343 został wyposażony w:

 

  • kamerę z funkcją FPV
  • funkcję zawisu
  • funkcję automatycznego powrotu RTH
  • funkcję headless
  • funkcję akrobacji powietrznych
  • możliwość obsługi smartfonem

 

Model posiada przy tym gustowną zabudowę. Można wybierać spośród dwóch kolorów, a w opakowaniu prócz kabla USB znajdują się również 4 zapasowe śmigła. Dron jest lekki, może się wznosić w powietrzu nawet przez około 6 minut, wbudowana w nim kamera posiada 0,3 Mpx, a zasięg sygnału sięga nawet 50 metrów. Wszystko to sprawia, że produkt jest naprawdę dobry i solidny – a przy tym wyposażony został w te funkcje, jakie zwykle znajdują się w modelach z wyższej półki cenowej.

 


 
 
 


Steruj przez smartfon

Wystarczy, że pobierzesz specjalną aplikację na swój smartfon – obojętne, czy używasz Androida czy iOS – a będziesz mógł obsługiwać swój dron przez telefon. Menu jest proste, a wirtualne drążki, którymi można sterować tak jak prawdziwymi, ułatwiają lot. Możliwe jest nawet sterowanie w nieco inny sposób – po prostu przez przechylanie smartfona. Dron będzie wykonywał dokładnie te same ruchy.
 
 

 
 
 

 

Lataj z funkcją FPV

Latanie z funkcją FPV to inaczej lot z perspektywy pierwszej osoby. Taki lot jest bardzo emocjonujący, jako że naprawdę wydaje nam się, że to my się wznosimy nad ziemią na przykład jako piloci samolotu – dzięki temu też widzimy wszystkie zagrożenia i przeszkody, a nawet możemy w czasie rzeczywistym wykonywać ciekawe ujęcia.
 

 


Wykorzystuj funkcję zawisu

Jeśli zwolnisz wirtualne drążki, dron bynajmniej nie spadnie, lecz utrzyma się w powietrzu dzięki wbudowanemu barometrowi. Funkcja ta umożliwia wykonywanie lepszych zdjęć czy filmów wideo i pozwala się zorientować w okolicy.

 

 
 
 
 
 


Wykonuj akrobacje powietrzne
 
Jeśli chcemy wykonać ciekawe ujęcia, rewelacyjny film dla siebie, swojej firmy czy bliskich, możemy wykorzystać funkcję akrobacji powietrznych, by obrócić drona nawet o 360 stopni! Naprawdę rewelacyjnie wygląda to na filmiku! 
 

 


Rozwiązuj kłopoty z orientacją

Czasem zdarza się, że po akrobacjach nieco się gubimy. Na szczęście istnieje możliwość rozwiązywania problemów z orientacją dzięki funkcji headless – po jej włączeniu strona, w którą zwrócony jest trzymający smartfona operator, staje się w sposób automatyczny przodem także dla drona. To w tym kierunku zaczyna on podążać. To wielkie ułatwienie zwłaszcza dla początkujących pilotów. Jeśli zaś straciliśmy kontakt wzrokowy z dronem, możemy go łatwo sprowadzić do siebie dzięki funkcji automatycznego powrotu RTH – zawsze więc wróci on na miejsce startu, nawet jeśli my nie wiemy, gdzie dokładnie jest.
 


Akrobacje powietrzne

Akrobacje powietrzne umożliwiają obrót drona o 360°, co dostarcza jeszcze lepszych wrażeń z lotów. Daj się ponieść i zaskocz przyjaciół opanowaniem najbardziej skomplikowanych manewrów.W zestawie
 
 
Quadcopter Q343
Kabel USB
Instrukcja obsługi 
4 x zapasowe śmigła

 

 

Specyfikacja
 
ModelQ343
Waga14 g
ZasilanieWbudowany akumulator 150 mAh Li-Po
Kamera0,3 MP
Czas lotuOk. 6 minut
Sygnał nadajnikaWiFi 2,4 GHz
Zasięg sygnałuOk. 50 m (optymalnie 30 m)
Czas ładowaniaOk. 1 godziny
FunkcjeFPV, Headless, RTH, Funkcja zawisu, Obrót 3D

 

 

 


 

 

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - WL Toys Q343 WiFi FPV....

Marek
Jakość
Ogółem
Cena

Łatwy w sterowaniu, maly wariat

Kamerka działa bardzo dobrze, na początku trochę dziwnie się steruje. Jest taki mały, że jak zgubimy go gdzieś to ciężko znaleźć :D

Napisz opinię

Oceniasz produkt: WL Toys Q343 WiFi FPV

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji