Syma X21W

SKU: X21W

In stock
zasięg do 25m, 6-osiowy żyroskop, funkcja auto startu, zawis

Stan: Dostępny

169,00 zł

* Wymagane pola

169,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

 
 
Funkcjonalność i estetyka

Syma X21W to jeden z najnowszych dronów – jest to model wyposażony w  kamerę 720p, tryb FPV oraz WiFi. Urządzenie jest przygotowane do użytku i nie wymaga dodatkowych czynności przygotowujących – po wyjęciu z pudełka dron jest gotowy do lotu.

Nowa Syma wyposażona została w tryb utrzymywania wysokości – rozwiązanie to bez wątpienia ucieszy początkujących użytkowników, którzy dążą do tego, aby zawiesić drona na określonej wysokości, bez konieczności dodatkowego operowania drążkami aparatury. Urządzenie znajduje się w efektownej, niebieskiej obudowie, która nadaje dronowi elegancką i dynamiczną prezencję.
 

Kompaktowe wymiary

Syma X21W odznacza się stosunkowo niewielkimi wymiarami, dzięki czemu jest wygodny podczas transportu, a to oznacza, że można go zabrać praktycznie na każdą wycieczkę. Przedmiotowy dron może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.
 

 
 
 

Aplikacja gwarancją wygodnej kontroli
 
Godna uwagi i zainteresowania jest aplikacja Syma GO, która można zainstalować na urządzeniu mobilnym, zyskując tym samym opcję sterowania dronem z wykorzystaniem telefonu (wspomnianą aplikację można pobrać na stronie internetowej www.symatoys.com). Aplikacja pozwala wygodnie obsługiwać drona bez konieczności korzystania z nadajnika – została ona wyposażona w wygodne przyciski automatycznego startu/lądowania, obsługi kamery, a także drążki sterowania. Za pomocą aplikacji można także sterować dronem przechylając telefon.
 

Komfortowe planowanie lotu

Na uwagę zasługuje także proste planowanie lotu – chcąc określić trasę lotu drona wystarczy narysować palcem trasę w aplikacji Syna GO, by dron poleciał zgodnie ze wskazaną trajektorią, zachowując odpowiednią wysokość.

 
 
 

Wiele funkcji lotu
 
Zaletą przedmiotowego drona są także dodatkowe funkcje, w które został on wyposażony, są to: obrót 3D, lot naprzód i tyłu, zawis w powietrzu, auto lądowanie i start, lot bokiem, a także skręt w lewo w prawo oraz informacja o zakończeniu lotu.
 
 
 

 

W zestawie

 
 
Syma X21W
Nadajnik 2.4GHz
Uchwyt na urządzenie mobilne
Śmigła CW (2 szt.) i CCW (2 szt.)
Czytnik kart SD
Kabel USB
Śrubokręt
Akumulator
Specyfikacja

 

ModelX21W
AkumulatorLi-po 1S 3.7V 380mAh (w zestawie)
Kamera720p 1MP
Zasilanie nadajnika4 baterie AA 1.5V (brak w zestawie)
Czas ładowaniaOk. 90 minut
Czas lotuOk. 5 minut
Wymiary
13.6cm x 13.6cm x 3.1cm
Zasięgu sygnałuOkoło 25 metrów
KolorNiebieski
FunkcjeAutomatyczny start, automatyczne lądowanie, zawis w powietrzu, obrót 3D, planowanie trasy
 

 

Specyfikacja

Zasięg(m)25
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoTak
Kamera(mpix)1
GPSbrak
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Syma X21W

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji