Stabilizator Feiyu-Tech WG2 GoPro 5 gimbal

SKU: WG2

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

699,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Feiyu Tech WG2

feiyu tech wg2 gimbal gopro 5Nieskończone możliwości

WG2 to nowy 3-osiowy stabilizator pod kamery GoPro od firmy Feiyu-Tech. Urządzenie posiada rewolucyjną wodoodporną budowę z mechanizmem mechanicznego obrotu o wysokiej precyzji, dzięki czemu można go używać w sytuacjach, w których kontakt z wodą jest nieunikniony np. podczas spływów kajakowych. WG2 wytrzyma zanurzenie na głębokość do 0,5 przez nawet 5 minut. Lekka konstrukcja ze zoptymalizowanymi silnikami bezszczotkowymi utrzymuje stały, wysoki moment obrotowy przy niskim poborze mocy.
 

feiyu tech wg2 gimbal gopro 5

 
 

Precyzyjne, intuicyjne wyważanie

W gimbalu WG2 zastosowano najnowocześniejszą technologią wyważania kamery od Feiyu-Tech. Pokrętło steruje wysuwanym ramieniem i układem poziomowania, a dzięki wyraźnym oznaczeniom pozwala na bezproblemowe dostosowanie stabilizatora do najpopularniejszych kamer, takich jak GoPro Hero 5/ Hero 5.

 
feiyu tech wg2 gimbal gopro 5
 


 

 Szeroka kompatybilność kamer
 
Nowy stabilizator został wyposażony w wymienne mocowanie do kamer Go Pro 4 / 5 Session, dzięki czemu możesz wymienić mocowanie stosownie do własnych potrzeb w dowolnej chwili, bez konieczności posiadania dodatkowych narzędzi. Dzięki zastosowaniu długich śrub w suwnicy, instalowanie sportowych kamery typu GoPro Hero 5, Hero 4, Yi 4K i wiele innych jest banalnie proste.


feiyu tech wg2 gimbal gopro 5
 

Filmy poklatkowe

Skoncentruj czas na fotografii w trybie filmu poklatkowego, aby dostrzec niesamowite zjawiska i efekty niewidoczne w inny sposób. WG2 posiada funkcję automatycznego obrotu, dzięki czemu nagranie filmu poklatkowego staje się banalnym zadaniem.

feiyu tech wg2 gimbal gopro 5
 
 
 

Zaawansowany algorytm

Stabilizator WG2 został zoptymalizowany pod nagrywanie ujęć podpięty do dowolnego elementu ubioru. W tym celu nowy algorytm dostosuje pracę gimbala do scenerii nagrywania, zwiększając zakres ruchu w osiach i rezultacie eliminując efekt martwego kąta widoczności. Algorytm świetnie radzi sobie także z wibracjami o wysokiej częstotliwości, wykorzystując czujniki ruchu i moc obliczeniową, aby zapewnić obraz bez szumów nawet podczas najbardziej wymagających ujęć.

 
 
feiyu tech wg2 gimbal gopro 5 

 

Swoboda zastosowania

WG2 można zamocować na kasku, klatce piersiowej, rowerze, samochodzie, drążku selfie, i wielu innych urządzeniach. Standardowy otwór 1/4" od spodu i z tyłu gimbala pozwala na zastosowanie szeregu różnych akcesoriów.

feiyu tech wg2 gimbal gopro 5
 

Zdalna kontrola

Po pobraniu na swój telefon (pracujący na systemie Android lub iOS) aplikacji Feiyu on, uzyskujemy możliwości zdalnego sterowania gimbalem, zmiany jego parametrów oraz aktualizacji oprogramowania urządzenia. Dodatkowo WG2 jest kompatybilny ze sprzedawanym oddzielnie pilotem zdalnego sterowania. Pilot jest dostępny w tym miejscu.

feiyu tech wg2 gimbal gopro 5
 
 
 

Prosta obsługa

Pojedynczy, ergonomiczny przycisk na obudowie pozwala na szybkie uruchomienie i wyłączenie gimbala, ale służy także do zmiany trybu pracy urządzenia. Wskaźniki LED z przodu sygnalizują obecny tryb pracy oraz informują o niskim poziomie akumulatora. WG2 może pracować 2,5 godziny na jednym naładowaniu, dzięki litowo-polimerowemu akumulatorowi wysokiej jakości. 

 
 
feiyu tech wg2 gimbal gopro 5


W zestawie

 
 
Feiyu-tech WG
Futerał na gimbala
Mocowania do GoPro
Kabel ładowania
Karta gwarancyjna 
Statywfeiyu tech wg2 gimbal gopro 5


Specyfikacja

 

ModelWG2
Waga188 g (bez kamery)
Maks. waga kamery115 g
Zakres obrotu w osi tilt 360°
Zakres obrotu w osi roll50°
Zakres obrotu w osi pan 360°
Czas pracy 2,5 godziny
Szybkość obrotu w osi tilt2°/s - 75°/s
Szybkość obrotu w osi pan3°/s - 150°/s

Specyfikacja

EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Stabilizator Feiyu-Tech WG2 GoPro 5 gimbal

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji