Stabilizator Feiyu-Tech Vimble C do smartfonów

SKU: VimbleC

Stan: Brak w magazynie

Stan: Brak w magazynie

379,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:gimbal feiyu vimble c
 
Unikalny design

Gimbal Vimble C został przygotowany przez znaną i cenioną firmę Feiyu – tech. Producent postarał się o stworzenie nowatorskiego projektu i zastosowanie w nim oryginalnych rozwiązań. Już w pierwszym momencie w oczy rzuca się wyjątkowy wygląd modelu. Nowoczesny design sprawi, że przypadnie on do gustu absolutnie każdemu użytkownikowi. Dodatkowo model jest bardzo wytrzymały i wygodny w użytkowaniu. Zastosowanie specjalnie dobranych materiałów zapewniło mu wielką funkcjonalność.

gimbal feiyu vimble cNajważniejsza jest wygoda

Projektanci podczas przygotowywania tego modelu skupili się przede wszystkim na wygodzie użytkownika. Nierzadko pracujemy z gimbalem przez cały dzień, przez co zwykły komfort jest niezwykle istotny, aby nie było to dla nas męczące. W modelu Vimble C znajduje się specjalny uchwyt, którego kształt idealnie pasuje do ludzkiej dłoni – dzięki temu trzymanie go nawet przez dłuższy czas ani trochę nie męczy naszej ręki.
 
gimbal feiyu vimble c
 


Precyzje silniki

W modelu zastosowano specjalne, bezszczotkowe silniki zaprojektowane przez firmę FeiyuTech. Są one bardzo energooszczędne, co zapewnia znacznie dłuższą pracę urządzenia. Dodatkowo odznaczają się wielką dokładnością, co znacznie ułatwia nam pracę z gimbalem i wykonywanie zadowalających ujęć. Tryby pracy

gimbal feiyu vimble c
 


Prosta obsługa

Producent zadbał również o to, aby obsługiwanie gimbala i korzystanie ze wszystkich jego funkcji było proste i wygodne. W czasie trzymania tego modelu, w zasięgu kciuka stale mamy joystick z czterema kierunkami oraz łatwy dostęp do przycisku odpowiadającego za wykonywanie zdjęć. Tryby pracy można zmieniać palcem wskazującym; służy do tego specjalny przycisk umieszczony z tyłu obudowy.

gimbal feiyu vimble cŚledzenie twarzy

Vimble C został wyposażony w szereg trybów pracy, zapewniając w ten sposób wielkie możliwości każdemu użytkownikowi. Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację dostępną zarówno dla systemu Android jak i iOS, aby móc włączyć tryb śledzenia twarzy. Gimbal bardzo dokładnie dopasowuje się do ruchów użytkownika, dzięki czemu pozwala na kręcenie materiałów video bez bezpośredniego kontaktu z nim. 

gimbal feiyu vimble cDynamiczna panorama

Ciekawą funkcją jest robienie wysokiej jakości zdjęć panoramicznych. Dzięki dodatkowym systemom stabilizacji, zdjęcia takie zawsze wychodzą w pełni udane i bardzo dokładne. Coś, co jeszcze niedawno stanowiło niemałe wyzwanie nawet dla doświadczonych fotografów, obecnie jest bardzo proste i na wyciągnięcie ręki.

gimbal feiyu vimble c
 
 


Manualna zmiana parametrów

Gimbal może współpracować z wieloma różnymi urządzeniami. Jest kompatybilny między innymi ze smartfonami z serii iPhone, Samsung S oraz Xiaomi 5. Można na nim zamontować również najpopularniejsze kamery sportowe. Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów, model może być wzbogacany o wiele dodatkowych akcesoriów, jak oświetlacze LED czy mikrofony. Daje to użytkownikowi jeszcze większe możliwości w tworzeniu zadowalających dla siebie zdjęć i znacznie poprawia jakość każdej pracy.
gimbal feiyu vimble c


Do 5 godzin pracy

Model Vimble C jest bardzo energooszczędny, przez co zapewnia długi czas pracy. Zastosowano w nim lito – jonowy akumulator, odznaczający się bardzo niewielkimi rozmiarami oraz wagą. Model na jednym naładowaniu może pracować nawet 5 godzin. Samo ładowanie baterii jest bardzo łatwe dzięki zastosowaniu gniazda USB. Do ładowania może dzięki temu służyć również powerbank..

gimbal feiyu vimble c


Szerokie zastosowanie

Gimbal oferuje wiele fabrycznych ustawień, świetnie sprawdzających się w robieniu najróżniejszych zdjęć. Bardziej doświadczeni użytkownicy mogą jednak zmieniać wiele parametrów, dostosowując tryb pracy do swoich potrzeb. Mamy tu wpływ między innymi na ostrość zdjęć i ich naświetlenie. Wybór parametrów które można zmieniać do woli jest bardzo duży.
 
gimbal feiyu vimble cW zestawie

Specyfikacja

  • Vimble c
  • Kabel ładowania
  • Polska instrukcja
Zakres obrotu poziom: 320° 
Zakres obrotu pion: 320°
Zakres obrotu według osi roll: 320°
Czas pracy: 5 godzin
Wymiary: 116 mm x 108 mm x 245 mm
Maksymalne obciążenie: 200 g'
Waga: 420 g
Nagrywanie pionowe: Tak
Kompatybilność: seria iPhone, Huawei P9/p9+, Mi 5, 
MEIZU MX6, Samsung Note 5, S7 i inne smartfony o 
podobnych wymiarach

Specyfikacja

EAN6970078070813
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Stabilizator Feiyu-Tech Vimble C do smartfonów

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem