Opinie o Nas


Zoom

RGBW Controller

SKU: FGRGBWM-441

Stan: Dostępny [wysyłka 24 h]

Kontroler oświetlenia LED, kompatybilny z taśmami RGB / RGBW i źródłami światła zasilanymi napięciem 12V-24V. Obsługuje do 4 czujników analogowych 0-10V. Może być używany jako dimmer z lampami halogenowymi.

Stan: W magazynie

309,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Nieziemski potencjał

Uwolnij wodze fantazji aranżując wnętrze salonu czy łazienki. Stwórz efekt oświetlenia dostosowany do warunków panujących na dworze, Twojego nastroju lub specjalnej okazji. 3 miliony barw czeka na Twoje indywidualne pomysły!

RGBW Controller to jedyny na świecie zaawansowany, bezprzewodowy sterownik do obsługi czterokolorowych taśm LED. Prócz tradycyjnych kanałów RGB obsługuje także czwarty kanał światła białego dla uzyskania szerszej, pastelowej palety barw. Moduł pozwala na pracę z nawet czterema dowolnymi czujnikami analogowymi.

RGB czy RGBW?

Moduł współpracuje z trzy- i czterokolorowymi taśmami LED zapewniając miliony barw oświetlenia.

Czujniki analogowe

RGBW Controller wyposażono w cztery wejścia analogowe obsługujące dowolne czujniki – np. światła, wiatru czy ciśnienia oraz potencjometry pracujące w zakresie napięć 0-10V.

Cztery kanały wyjściowe

Cztery kanały wyjściowe pozwalają na podłączenie i niezależne sterowanie każdym z podłączonych źródeł światła.


Dom taki jak Ty

Technologia diod LED na dobre wpisała się w technikę oświetlenia naszych domów. Światło to idealnie odnajduje się w nowoczesnych wnętrzach, w których w zależności od nastroju pragniemy poczuć ciepło i spokój.

Dzięki temu, że diody LED charakteryzują się niskim poborem prądu, a przy tym ich zakup jest stosunkowo tani, coraz częściej próbujemy podkreślić modernistyczny wystrój salonu, łazienki czy kuchni delikatną smugą świetlnych refleksów.

Wybierz ulubiony kolor

W intuicyjnym interfejsie z łatwością dobierzesz kolory dla poszczególnych stref oświetlenia, a pasek ulubionych barw jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki odmieni salon czy dziecięcy pokój. Bądź czarodziejem swojego dobrego samopoczucia - dzięki magicznej kuli dobierz barwy na jakie masz ochotę. Na relaks pozwoli suwak z programami świetlnymi uruchamiający tryb spokojnych pastelowych kolorów, które mogą współgrać z muzyką.

Stwórz własne barwne kompozycje

Specjalnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy cztery sceny świetlne z niezwykłymi animacjami. Zanurz się w atmosferze miłości i ciepła przy oświetleniu symulującym zapalony kominek. Poczuj magię inspirującego poranka w barwach zorzy porannej. Sprawdź przywołującą wspomnienia ciepłych letnich deszczy, wyjątkową magię kolorów burzy. Poczuj się jeszcze bezpieczniej za pomocą animacji symulującej koguty policyjne. Efekty wizualne są szczególnie ważne w przypadku osób niedosłyszących.

Kreator dobrego nastroju

Zaczaruj swoje wnętrze

Po ciężkim dniu pracy należą Ci się chwile odpoczynku. Wystarczy, że uruchomisz wcześniej zdefiniowaną scenę relaksacyjną, a Twój inteligentny dom zadba o najlepszą temperaturę, wilgotność powietrza, odpowiednią głośność relaksacyjnej muzyki i oświetlenie. Dzięki RGBW Controller doświadczysz posiadania własnej oazy spokoju. Pastelowe kolory pozwolą Ci się wyciszyć i zapomnieć o stresach ciężkiego dnia. Podłączone do modułu analogowe czujniki sprawdzą aktualne parametry powietrza, dopasują oświetlenie, głośność muzyki i pozwolą Ci odreagować. Poczuj ciepło swojego domu dzięki FIBARO RGBW Controller.

Dom podpowie kolorami

Inteligentny dom reaguje na wszystko co dzieje się w Twoim otoczeniu. Wykorzystaj RGBW Controller nie tylko do aranżacji oświetlenia, ale również do informowania kolorami o czym zechcesz.

Dzięki czterem wejściom analogowym możesz podłączyć cztery niezależne czujniki (0-10V). Wykorzystaj czujniki do podświetlenia wanny, która kolorem poinformuje o temperaturze wody. Dostosuj oświetlenie salonu do warunków za oknem lub pomóż podjąć centrali decyzję o podlaniu trawnika w zależności od wilgotności gleby i natężenia promieni słonecznych.
Deszcz
czujnik deszczu
Eksplozja koloru w strugach deszczu

Każdy pochmurny dzień zamienisz w barwne momenty przyjemności.


Niewyobrażalne możliwości

czujników analogowych

Urządzenie obsługuje nawet cztery czujniki analogowe, które dostarczają centrali FIBARO Home Center 2 jeszcze więcej informacji pozwalających na podejmowanie działań, dbając o Twój komfort i bezpieczeństwo.

Czujniki analogowe mogą dostarczyć centrali informację o gwałtownym wietrze, co spowoduje na złożenie markiz by nie uległy zniszczeniu, zamknięciu okien, gdy temperatura gwałtownie spadnie, bądź gdy zacznie padać deszcz. Dzięki czujnikom dopiero odczujesz, co to znaczy inteligentny dom.


stacja pogodowa
wilgotność gleby

Uruchom podlewanie,
gdy gleba jest faktycznie sucha

Dbanie o świetną kondycję ogrodu to nie lada wyzwanie, ale z FIBARO uzyskanie soczyście zielonego, zdrowego trawnika jest banalnie proste. Podłączenie czujnika temperatury oraz wilgotności gleby do RGBW Controller pozwoli podlewać ogród w tylko odpowiednich momentach. Home Center 2 nie podleje ogrodu, gdy gleba jest jeszcze wilgotna po porannym deszczu.

Rekomendowane czujnikiLB-797

Czujnik wilgotności gleby


AP-TOPZ5

Zewnętrzny czujnik temperatury


Światło księżyca pozwoli zaoszczędzić energię

Oświetlenie posesji nie tylko doskonale wygląda w nocy, ale również zwiększa bezpieczeństwo. Za sprawą czujnika światła podłączonego do RGBW Controller moc oświetlenia może być dostosowana do światła naturalnego. Oświetlenie zapali się dopiero po zachodzie słońca, a gdy księżyc w pełni w letnią noc będzie oświetlać nasz ogród, to moc oświetlenia zostanie zredukowana, by oszczędzać energię elektryczną.

Rekomendowane czujnikiSERVODAN 43-198

Czujnik zmierzchowy


PRODUAL LUX24

Czujnik zmierzchowy

moc światła
oświetlenie ogrodowe

jakość powietrza
wilgotność
temperatura
ciśnienie

Najlepsza opieka nad dzieckiem

By Twój maluch mógł się rozwijać w najlepszych dla niego warunkach, wykorzystaj RGBW Controller do bieżącego monitorowania warunków w jego pokoju. Podłącz cztery czujniki analogowe do RGBW Controller i odpowiednio zadbaj o jakość powietrza, jego wilgotność, ciśnienie i temperaturę. Zapewnisz dziecku doskonale warunki snu i rozwoju.

Rekomendowane czujnikiThermokon LCN-LW04

Czujnik jakości powietrza


PRODUAL KLH-100

Wewnętrzny czujnik tempreatury


HOTCOLD HCRH-01

Wewnętrzny czujnik wilgotności


COMET SYSTEM T2214

Czujnik ciśnienia powietrza


Akwarium pod kontrolą

Akwarium to doskonałe dopełnienie wnętrza. Jednak opieka nad naszym małym podwodnym światem, to nie tylko karmienie, ale także zapewnienie odpowiednich parametrów wody.

Wykorzystanie jednego RGBW Controllera pozwoli na monitorowanie aż czterech parametrów (temperatury, pH, zawartości dwutlenku węgla i wapnia), a każda zmiana będzie alarmowana w formie powiadomienia push/sms/e-mail lub alarmowym kolorem oświetlenia.

Rekomendowane czujnikiCzujnik

dwutlenku węgla*


Czujnik

ciśnienia wody*


Czujnik

zawartości wapna*


Czujnik

pH*Mistrz parkowania w garażu

RGBW Controller umożliwi łatwe i szybkie parkowanie w garażu, wygodne wysiadanie i wypakowanie bagaży bez obawy o zarysowanie karoserii. Wykorzystując kolorowe taśmy LED oraz analogowe czujniki zbliżeniowe, możesz stworzyć świetlny system parkingowy. Kolor oświetlenia zmieniać się będzie w zależności od odległości od ścian.

 Od 500 zł dostawa gratis!

Zamówienia powyżej 500 zł wysyłamy na nasz koszty.

FORMA WYSYŁKIKOSZT WYSYŁKICZAS OCZEKIWANIA
Kurier14,99 zł1 dzień roboczy
Kurier za pobraniem18,99 zł1 dzień roboczy
Paczkomat*8 zł1-3 dni robocze
Paczkomat za pobraniem*12 zł1-3 dni robocze
Odbiór osobisty - Gdynia0 złNatychmiast

 

Wszystkie nasze produkty wysyłane są z Polski. Zamówienia są zawsze starannie zapakowane. Przesyłka jest zawsze ubezpieczona

*Ze względu na gabaryty tylko wybrane produkty wysyłamy Paczkomatem

Napisz własną recenzję

Oceniasz produkt: RGBW Controller

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Cena
Ogółem
Jakość

Bezpieczeństwo transakcji

Bezpieczne zakupy dronów

bezpieczne transakcje