Hubsan H107P X4

SKU: H107P

Stan: Dostępny [wysyłka 24h]

Stan: Dostępny

199,00 zł
199,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Hubsan X4 H107P – lepsza jakość, ulepszony wygląd

Hubsan X4 H107P

Hubsan X4 H107P

Hubsan XA H107P Plus jest ulepszoną wersją popularnego modelu Hubsan H107L.. W najnowszym dronie wprowadzono mnóstwo poprawek, które czynią go jeszcze wydajniejszym i wytrzymalszym urządzeniem. To sprzęt dobry dla początkujących, ale i bardziej zaawansowanych fanów technologii. Czym się charakteryzuje?

Przede wszystkim model ten zyskał wzmocnioną obudowę, a diody LED, które kiedyś umiejscowione były w dosyć niefortunny sposób, zostały przestawione. Model jest przeznaczony przede wszystkim do lotów w otwartej przestrzeni, przy czym nadaje się także do latania w nocy – diody umiejscowiono nieco głębiej, sprawiając, że cały dron wydaje się bardziej oświetlony. Łatwo go więc zlokalizować nawet po zmroku.

Wśród zalet tego modelu należy wymienić również:

  1. Nadajnik 2.4 GHz
  2. Ładowanie USB
  3. Dodatkowa osłona na śmigła, jak też zapasowe śmigła w zestawie
  4. Do 10 minut zabawy w powietrzu!
  5. Szybkie ładowanie – już w 30 minut!
  6. Możliwość pracy w dwóch trybach, Easy oraz Expert.

 

 

 

 

 

 

Warto powiedzieć jeszcze kilka słów o ostatniej zalecie tego modelu drona. Dwa tryby umożliwiają dopasowanie drona do własnych potrzeb i umiejętności. W trybie Easy reakcja na pociągnięcia drążków jest bardzo delikatna – tryb ten służy bowiem osobom, które dopiero uczą się sterowania i nie chciały by od razu zepsuć swojej maszyny. Tryb Expert jest zaś przystosowany dla bardziej zaawansowanych, którzy szukają większej zabawy! W tym trybie Hubsan XA H107P Plus lata bardzo szybko i w dodatku można nim wykonywać różne, powietrzne akrobacje – nawet o 360 stopni!

 

Specyfikacja

Zasięg(m)50
Gwarancja12 miesięcy
Podgląd na żywoNie
Kamera(mpix)Nie
GPSbrak
EANNie
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Opinie - Hubsan H107P X4....

Kuba
Jakość
Ogółem
Cena

Latający czołg

Jest to mój drugi dron do zabawy w domu. Zabawkę z Chin wymieniłem po 3 tygodniach. Natomiast Hubsan daje rade już od kilku miesięcy! Polecam wszystkim szukającym drona do zabawy, nauki o małych rozmiarach!

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Hubsan H107P X4

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji