Propel Star Wars TIE ADVANCED X1

SKU: TIE ADVANCED X1

Stan: Na zamówienie

Stan: Dostępny

859,00 zł
Leasing

Opis produktu w naszym sklepie:

Trenuj, żeby zostać najlepszym pilotem drona TIE ADVANCED X1

W aplikacji dostępny jest tryb treningowy. Umożliwia on nowym użytkownikom nabranie umiejętności latania poprzez stworzenie bezpiecznej strefy treningowej. Zapewnia bowiem dodatkową stabilność dzięki czujnikom ciśnienia powietrza oraz zredukowaną prędkość. W trybie nauki latania wysokość może wynosić maksymalnie 2 metry. Stworzono także dodatkowe zabezpieczenie przed kontaktem statku z ziemią. W trybie treningowym latanie jest całkowicie bezpieczne. Zdecydowanie warto nabrać przydatnych umiejętności przed rozpoczęciem właściwej rozgrywki.

dron Propel Star Wars TIE ADVANCED X1

Galaktyczne bitwy nie tylko na ekranie

Każdy fan „Gwiezdnych Wojen” marzy o tym, by wziąć udział w walce przeciwko Imperium lub przyłączyć się do ciemnej strony mocy. To marzenie wielu wielbicieli tej legendarnej sagi, niezależnie od płci i wieku. Propel sprawił, że można je spełnić. Opatentował on bowiem i wprowadził 5 nowych technologii, które przeniosą użytkowników w świat „Gwiezdnych Wojen” i zagwarantują świetną zabawę. Aplikacja jest darmowa i umożliwia walkę między dronami Propela. Ponadto rejestruje, łączy i porównuje wyniki wszystkich graczy.

Zadziwiająca prędkość

Quadrocopter może rozpędzić się do prędkości 50 km/h już w 3 sekundy. Zawdzięcza to nowoczesnej technologii Light Fidelity. Jest ona bezprzewodowa i umożliwia przesyłanie danych nawet ze 100 razy większą szybkością niż Wi – Fi.

dron gwiezdne wojny

Najnowsza technologia IAT

Technologia IAT to przełomowe rozwiązanie, które łączy rzeczywisty świat z wirtualną grą. Wykorzystuje ona 4 systemy komunikacji bezprzewodowej. Już od chwili otwarcia pudełka gracz słyszy prawdziwą ścieżkę dźwiękową „Gwiezdnych Wojen” i głosy swoich ulubionych bohaterów. Interaktywny kontroler daje niesamowite wrażenia, dzięki którym można poczuć się jak jeden z bohaterów znanej na całym świecie serii filmów.

Odwrotny napęd

Zwykle w dronach działające śmigła w trakcie lotu powodują wypychanie powietrza w dół. Jednak w przypadku Propela działa nowoczesna technologia „napędu wstecznego”. Dzięki niej można poczuć się jak prawdziwy pilot myśliwca. Innowacyjne technologie sprawiają, że dronami można wykonywać zadziwiające i efektowne akrobacje. Beczka Tallona, ostrzał w okręgu, korkociąg czy manewr przemytnika to nazwy tylko niektórych z nich. Ich wykonanie umożliwiają zintegrowane algorytmy sterowania lotem.

Przenieś się do innej galaktyki

Każdy wielbiciel „Gwiezdnych Wojen”, oglądając filmy z tej serii marzył, by wcielić się w rolę któregoś z bohaterów. Dzięki Propel przeniesienie się do innej galaktyki jest całkiem możliwe. W każdym dronie zainstalowano odbiorniki na podczerwień i wojskowe nadajniki. Nadajnik umieszczony jest z przodu statku, a odbiornik na dole. Nadajniki wysyłają sygnały w czasie walki, natomiast odbiorniki rejestrują uderzenia. Trafienie drona 3 razy powoduje jego wejście w tryb automatycznego lądowania. Wówczas statek będzie zniżał się w dół, wykonując przy tym spiralny ruch.

Kolekcjonerska gablota

Najbardziej zapalonym wielbicielom „Gwiezdnych Wojen” nie wystarcza jeden model drona. Właśnie z myślą o nich stworzona została edycja kolekcjonerska z indywidualnie numerowanymi modelami. Każdy dron z tej serii jest ręcznie malowany, a jego wykończenie to prawdziwy majstersztyk. Drony umieszczone są w gablocie z podświetlaną platformą. Cała konstrukcja znajduje się w pudełku, na którym widnieje woskowa pieczęć z emblematem i trójwymiarowym modelem drona. Podniesienie górnej części pudełka spowoduje podświetlenie platformy i pojawienie się oryginalnej ścieżki dźwiękowej „Gwiezdnych Wojen”. Tak zapakowany dron to prawdziwa gratka dla każdego wielbiciela sagi. Świetnie sprawdzi się jako prezent, niezależnie od wieku fana

Specyfikacja TIE ADVANCED X1:

 • maksymalna osiągalna prędkość do 50km/h
 • tryb multiplayer (możliwość prowadzenia walk z innymi użytkownikami dronów Propel Star Wars)
 • przycisk do akrobacji lotniczych
 • kilka rodzaje szybkości oraz tryb treningowy dla poczatkujących
 • czas ładowania 30-40 mint
 • czas lotu od 6-8 minut

Skład zestawu:

 • dron Propel Star Wars TIE ADVANCED X1
 • nadajnik bezprzewododwy2,4 GHZ
 • 2 baterie
 • instrukcję obsługi
 • Ładowarkę + kabel usb + adapter sieciowy(adapter sieciowy + usb przeznaczony jest do gabloty oraz ładowarkibaterii)
 • Ochronne zabezpieczenie treningowe
 • Śrubokręt (przy nadajniku)
 • Śmigło wielofunkcyjne
 • Pokrywa baterii (do użytku z kolekcjonerską gablotą)
 • Części zamienne
 • Kolekcjonerska gablota

Specyfikacja

EAN819217013273
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Propel Star Wars TIE ADVANCED X1

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji