Propel Star Wars T-65 X-WING

SKU: X-WING

Stan: Brak w magazynie

Stan: Brak w magazynie

859,00 zł

Opis produktu w naszym sklepie:

Niech moc będzie z Tobą, czyli Imperium siły czy sojusz rebeliantów?

Od niemal czterdziestu lat ogromne rzesze fanów Gwiezdnych Wojen – bez względu na wiek – marzą o tym, aby pilotować własny myśliwiec i walczyć przeciwko Imperium bądź stanąć po ciemnej stronie mocy. Dzisiaj stało się to możliwe. Propel nie tylko opracował, ale również wdrożył aż pięć nowych technologii, które zapewniają użytkownikom naprawdę niezapomniane wrażenia. Aplikacja, która nic nie kosztuje sprawia, że możliwe stało się prowadzenie walki pomiędzy dronami Propela. Aplikacja została skonstruowana tak, aby rejestrowała, łączyła oraz porównywała wyniki wszystkich użytkowników.

Z prędkością światła

Quadrocoptery w ciągu trzech sekund osiągają prędkość 50 km/h. Wszystko za sprawą zastosowania innowacyjnej i jednocześnie w stu procentach bezprzewodowej technologii Light Fidelity (Li-Fi). Została ona skonstruowana tak, aby możliwe było przesyłanie danych aż sto razy szybciej niż w przypadku zwykłego Wi – Fi.

 

Napęd dolny w dronie

Na ogół śmigła dronów działają tak, że podczas lotu powietrze wypychane jest w dół. Propel bazuje na innowacyjnej technologii tak zwanego napędu wstecznego. Jej zastosowanie sprawia, że poczuć można się jak prawdziwy pilot myśliwca. Drony posiadają zintegrowane algorytmy sterowania lotem, co wykorzystywane jest podczas najróżniejszych walk powietrznych rozgrywanych w trybie multiplayer. Pozwalają one wykonywanie takich złożonych akrobacji, jak beczka Tallona, manewr przemytnika, ostrzał w okręgu oraz korkociąg.

Tryb treningowy

Wystarczy włączyć tryb treningowy, aby początkujący użytkownicy mogli naprawdę szybko i bez trudu nauczyć się lata. Zredukowana prędkość, a także dodatkowa stabilność, jaką zapewniają czujniki ciśnienia powietrza, tworzą bezpieczną strefę do tego, aby ćwiczyć latanie. Tryb nauki automatycznie reguluje wysokość do maksymalnie dwóch metrów podczas loty w górę. Aby stworzyć bezpieczny obszar do latania, wprowadzono również dodatkowe zabezpieczenie przed kontaktem statku z ziemią.

Interaktywny kontroler drona, technologia IAT

Autentyczna ścieżka dźwiękowa Gwiezdnych Wojen, a także głosy doskonale znanych bohaterów towarzyszą użytkownikom już od otwarcia pudełka, a następnie komory baterii sterownika. Dzieje się tak aż do uruchomienia samolotu. Wszystko za sprawą wykorzystania przełomowej technologii IAT, w której zdecydowano się połączyć grę wirtualną ze światem rzeczywistym. W technologii ten wykorzystywane są aż cztery systemy komunikacji bezprzewodowej. Pozwoliło to na stworzenie naprawdę ekscytujących oraz wyjątkowo atrakcyjnych wrażeń w czasie całej gry.

 

Aplikacja nie z tej galaktyki

Symulator lotu – aby awansować z kadeta na admirała, wystarczy wziąć udział w jednym z przeszło trzydziestu treningów, jakie odbywają się w wirtualnym świecie Gwiezdnych Wojen.

Społeczność: dołącz do innych pilotów Star Wars i stań się uczestnikiem bitew

Galaktyczne walki na Twoim podwórku

Bez wątpienia podczas oglądania Gwiezdnych Wojen marzyłeś o tym, aby samemu wziąć udział w Wojnie Klonów bądź wspomóc Luke’a  Skywaker’a w zniszczeniu Gwiazdy Śmierci. Dzisiaj jest to możliwe! W każdym dronie Propel znajdują się wojskowe nadajniki, a także odbiorniki działające na podczerwień. W czasie walki nadajniki umieszczone w przodu statku emitują sygnał, a odbiornik znajdujący się na dole rejestruje uderzenie. W przypadku trzykrotnego trafienia dron wejdzie w tryb automatycznego lądowania. W efekcie ruchem spiralnym będzie się obniżał.

 

Niezwykła gablota dla kolekcjonerów

Z myślą o prawdziwych fanach Gwiezdnych Wojen stworzono indywidualnie numerowaną edycję kolekcjonerską dronów Propel. Wykonano je, dbając o najmniejsze szczegóły. Drony są ręcznie malowane.

Specyfikacja:

 • maksymalna osiągalna prędkość do 50km/h
 • tryb multiplayer (możliwość prowadzenia walk z innymi użytkownikami dronów Propel Star Wars)
 • przycisk do akrobacji
 • kilka szybkości oraz tryb treningowy dla początkujących
 • czas ładowania 30-40 minut
 • czas lotu od 6-8 minut

 

Skład zestawu:

 • Dron Propel Star Wars
 • Aparatura sterująca 2,4 GHz
 • 2 baterie
 • Instrukcja obsługi
 • Ładowarka + Kabel USB + Adapter sieciowy (do gabloty i ładowania baterii)
 • Osłony śmigieł
 • Śrubokręt (przy aparaturze sterującej)
 • Narzędzie do ściągania i zakładania śmigieł
 • Części zamienne
 • Gablota kolekcjonerska

Specyfikacja

EAN819217019770
 14 dni na odstąpienie
 Od 500 zł dostawa gratis!
Sklep stacjonarny - GDYNIA, Morska 153

Napisz opinię

Oceniasz produkt: Propel Star Wars T-65 X-WING

Jak oceniasz produkt? (1 - słabo, 5 - bardzo dobrze) *

 12345
Jakość
Cena
Ogółem

Bezpieczeństwo transakcji