Drony Hubsan

( ilość produktów: 2 )

Dron Hubsan - zaufana marka

Marka Hubsan specjalizuje się w dronach. Pierwszym wyprodukowanym przez nich modelem był dron Hubsan H107L, którego bardzo rzetelnie testowaliśmy i od razu przekonał nas do siebie plasując się na stałe w naszej ofercie. Ma niską cenę w porównaniu do innych dronów, dzięki czemu jest atrakcyjny dla początkujących hobbystów, co czyni go bardzo popularnym produktem. Hubsan postawił na drony mniejsze, smuklejsze. Zasadniczą różnicą w porównaniu do konkurencyjnych dronów rekreacyjnych jest bezpośrednie przekazywanie mocy z silników na śmigła, z pominięciem zębatek. Takie rozwiązanie sprawia, że drony Hubsan są bardziej zwrotne i szybciej reagują na ruch drążków.  Część dronów posiada łączność radiową co daje duży zasięg kontroli. Dodatkowo system GPS pozwala na wyznaczenie trasy oraz powrót na miejsce startu. Czasu lotu dronów Hubsan oscyluje między 6 a 25 minut, w zależności od modelu. Duża rozbieżność spowodowana jest zastosowanym akumulatorem oraz rozmiarem drona.

Hubsan - drony rekreacyjne i profesjonale dla każdego

Firma Hubsan oferuje szeroką gamę dronów. Począwszy od mini dronów bez kamery (H001) oraz (H107L) po większe, takie jak H501. Dodatkowo producent wyszedł naprzeciw entuzjastą latania sportowego i stworzył drona wyścigowego - Dron Hubsan H122D, który cieszy się ogromną popularnością wśród początkujących pilotów FPV. Na tym nie koniec. Rozbudowany dział produkcyjny oraz doświadczenie sprawiło, że Hubsan mógł zaprezentować bardzo udane modele profesjonalne - Zino, które są tańszą alternatywą dla dronów DJI. Są to bezzałogowe statki wyposażone w trzyosiowe gimbale, które zapewniają pełną stabilizację kamery podczas lotu. Takie zastosowanie pozwala również na sterowaniem ruchem kamery w osi Pitch, dzięki czemu możemy skierować kamerę pod dowolnym kątem, nawet pionowo w dół. Stwarza to ogromne możliwości wykonywania różnorodnych ujęć z powietrza.

Czy już wiesz, który model wybierzesz? Jeśli masz pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu! Chętnie pomożemy w wyborze drona!

Waga
Czas lotu (m)
Kamera
Zasięg(m)
pixelpixelpixelpixel